Glavni meni

Saobracajna nesreca

Započeo Stevan, 05 Novembar, 2010, 02:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vlada GS

Samo da si ti dobro. Motor ce se popraviti, rane ce se zaceliti, a ti ces u buduce otvoriti cetvore oci kada kod stisnes dugme za paljenje makine.....nismo ni svesni koliko ludaka ima u gradu, i koliko njih ima vozacke dozvole.....da si ti nama ziv i zdrav.....

Stevan


srbac

Sto brzi oporavak ti zelim, ipak nas ima malo na Husqvarnama !!! Ne napustaj nasu sektu !!! pozdrav

Simon69

Covece tek sad vidim sta ti se dogodilo! Kako si,jesi li potpuno oporavljen? Znam da nisi prebolio gubitak motora ali da ti kazem da ces preboliti ne bih da te lazem ali proci ce vreme i doce drugi,neka si ti ziv i zdrav! ;)
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

Stevan

Jesam, jesam... :D Sad sam ja ok... A motor, jbg sad, godinu dana pauze pa ce da bude nesto drugo... Bice i manje od godinu dana... Spremam se da upisem fax na budzet, pa ce biti i na pola sezone... :D

perlx

Au Stevane....
Nek ti je sa srecom sto brzi potpuni oporavak.

Milo¹*

Ma brale uzima¹ tormo sad na proleæe garant :D
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

shok

Nisam pazljivo citao, mozda si i napisao, koja je kaciga u pitanju, i kako je pukla?
Da li la¾em kada ka¾em da je sreæa u 3 stvari
dobroj ¾eni, motoru, i bogatom tati koji uvek ne¹to r

Stevan

Cross kaciga, ima tu slika msm, Acerbis... Kupio sam je u Grckoj za 205e. Naprsla na potiljku i pukao mi onaj kao kacket... Odradila je svoj posao odlicno, udario sam u auto sa 80...

shok

Pa nek mi posle neko kaze sta ce mi kaciga.
Da li la¾em kada ka¾em da je sreæa u 3 stvari
dobroj ¾eni, motoru, i bogatom tati koji uvek ne¹to r

DebeliZmaj

al kako da te vide onda curice
kad kraj srednje prolecesh na zadnjem tochku itd..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Stevan

Ako mislis na mene, i tad sam imao kacigu... :D i tad sam se prevrnuo...