Glavni meni

manijacki Akumulator

Započeo MIGE, 12 Avgust, 2011, 09:40

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

uglavnom kratko....malo posle isteka garancije...a neki put i krace ako si izgubio fiskalni racun....obicno u startu nisu bas dobri, jer bi inace bili skuplji nego u nemackoj, a posto su jeftini...3 klasa po ceni druge.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

srbac

Traje dok ne prodas motor a koliko vidim niko ne vozi motor dve sezone.........

dzimika

ne znam ja o cemu vas dvojca pricate, meni je aku od 2009 godine, kupljen u martu stim sto kad je kupljen napunjen je u servisu pa tek onda montiran na motor
jeste oslabio malo pa posle dugog stajanja vergla malo duze ali to je i zbog karburatora koji nisu lepo nastelovani

UFF

trenutno imam 4 motora
i svi imaju akumulator prve ugradnje i na svakom je yuasa bez obzira na prizivodjaca
i svaki radi bez ikakvih problema  [neampojma]

Plazma Keks

imao si puno srece... meni je ceo akulumator eksplodirao u lice.. 12v 55A(ne znam da li sam potrefio amperazu jer ne znam napamet). skidam ja akumulator sa viljuskara i BUM!!
bilo je odmah oci pod mlaz vode i u prvu zdravstvenu ustanovu...
na I®-u koristim bateriju od UPS-a, i daleko je bolja stvar, kosta 1500din a ne moze da iscuri i drzi napon mnogo dugo ;D

ЯЭВОЛУТИОН

Ja pricam o akumulatorima koje ovde valjaju, tipa Exide, Unibat, Banner....to je sve kriv kurac...a cujem da su ovde i Bosch i Vartu uspeli da useru.
Yuasa prva ugradnja rulez....jedino bolje od toga je Odyssey
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Plazma Keks

varta je kriv Q sad... nekoliko reklamacija sam imao na nju u garantnom roku, a neke su crkle cim je prosao garantni rok.

ЯЭВОЛУТИОН

Pa kad je uvoznik uzeo sve sa povrata zbog isteka roka...dobio skoro dzabe i sad i ako neki crkne pre roka, on malo zateze i onda ti da drugi....a obicno i taj crkne onda jos malo zateze i da ti treci...dok on crkne rok je davno istekao.....placa akumulatore koji bi trebalo da se vrate u reciklazu....otpad.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

easy

meni 6 god
yuasa prva ugradnja

Plazma Keks

Citat: revolution poslato 17 Novembar, 2012, 12:23
Pa kad je uvoznik uzeo sve sa povrata zbog isteka roka...dobio skoro dzabe i sad i ako neki crkne pre roka, on malo zateze i onda ti da drugi....a obicno i taj crkne onda jos malo zateze i da ti treci...dok on crkne rok je davno istekao.....placa akumulatore koji bi trebalo da se vrate u reciklazu....otpad.
pre bih rekao da svabi nije isplativo da prodaje malo akumulatora...

Mik

Citat: revolution poslato 17 Novembar, 2012, 11:13
Ja pricam o akumulatorima koje ovde valjaju, tipa Exide, Unibat, Banner....to je sve kriv kurac...a cujem da su ovde i Bosch i Vartu uspeli da useru.
Yuasa prva ugradnja rulez....jedino bolje od toga je Odyssey

Kao prvo hvala za odgovor, mada sam mislio na originalnu ugradju, al; nema veze, shvatio sam usput da su ti dosta bolji.

A sad nimalo nisam iznenadjen u vezi Boscha i Varte - i uvek sam nesto skeptik po tom pitanju da ne prodaju istu robu ovde i tamo. Uostalom podledajte sajtove evropskih proizvodjaca (bilo cega) - trziste su podelili na Ameriku, Zapadnu Evropu, Istocnu Evropu, i kao posebna grupa su Azija i daleki istok u koji (verovali ili ne) spada i Srbija.

More da im malo nanu naninu!

dzimika

imas jos i caku da akumulatore prodaju kao da ne moraju da se proveravaju (imao na meganu black horse) tj ne mozes da ih otvoris lako a da ne polomis bar nesto (a onda garancija ne vazi) pa ostanes bez tecnosti i aku crkne taman malo nakon isteka garancije

Dr. Pop

Ja pro¹le godine uzeo to govno od unibata u Gevari, platio sam ga ako se ne varam 10 000, i govno sam bacio posle 8 meseci...(garancija 6)...
MK Arhangel

ЯЭВОЛУТИОН

zato se otvoris za ODYSSEY ..... Andreja doo Temerin...jedino sto mora da se narucuje....cela amerika vozi harley sa tim...i svi kazu da je vrh...a ne kosta mnogo vise nego ostali.

http://www.andreja.co.rs/

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MIGE

e ja opet da malo kenjam;NE KUPUJEM NIKAD VISE AKUMULATOR ZA KOLA I MOTOR....BAT.OD UPS-A JE ZAKON...PLUS ME NISTA NE KOSTA....PLUS TRAJE JAKO DUGO...na peugeot-u sam je vozio 3 god.a pre toga kod burazera je bila na kolima 4 god..i dalje pali kao prvog dana... [thumb_up]

despic

ajde sta se kurcis...i meni je prso letos pa se ne sirim..
klasican divljak

MIGE

Citat: despic poslato 18 Novembar, 2012, 21:10
ajde sta se kurcis...i meni je prso letos pa se ne sirim..
prsla ti kobaja?pa kad si je prekuvao  [rofl]

Plazma Keks

ono kao, ljudi, kad cemo na pivo? sta serete o vise tim akulumatorima..

MIGE

Citat: Plazma Keks poslato 18 Novembar, 2012, 21:53
ono kao, ljudi, kad cemo na pivo? sta serete o vise tim akulumatorima..

[thumb_up]

despic

klasican divljak