Glavni meni

izduvni sistemi i svasta jos "radak"

Započeo ®or¾ GTI, 12 Avgust, 2011, 02:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

SSZGO

pa jeste daleko da iz bga ides u adu...

i jos tamo ceo dan da se zezas...


Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

®or¾ GTI

care niko me ne placa ja sam napisao gore da je to MOJE M ISLJENJE , a video sam jedan od njegovih ali ne znam od kad je i sta je al je bio vrlo tanak, ovo je tema da podelimo iskustva a ne da prozivamo, kao sto sam i napisao.

dzimika

sto se tice radaka imam njegov lonac kao sto rekoh inace od uff-a sam ga uzeo, a video sam i robertov za isti motor i mogu samo da kazem kao nebo i zemlja
a opet sto se tice debljine ona kod prohroma ne igra kljucnu ulogu, ja do sada nisam primetio da se iko zalio na robertov auspuh a covek radi godinama, da je toliko los covek bi davno ostao bez posla
inace ni radak ni robert nisu jedini koji to rade, ima dosta dobrih majstora samo retki rade za motore, recimo ima i servis u NS koji pravi dosta dobro auspuhe
a sto se tice zvuka, recimo radakov koji ja imam cuje se prazno, tj vuna je nestala pa samim tim ima prazan i metalan zvuk ali opet je meni to bolje nego onaj fabricki ali cim budem mogao promenicu jer hocu i poziciju da menjam

®or¾ GTI

u svakom slucaju jos jedna informacija da i u bg-u ima neko ko radi auspuhe, a sve hvale za roberta i sve ostale jel moze tako!

UFF

Citat: SSZGO poslato 14 Avgust, 2011, 12:39
pa jeste daleko da iz bga ides u adu...

i jos tamo ceo dan da se zezas...




pa tebi je daleko sve dalje od ade - ali ove beogradske :D

kome je ona ada daleko nek se preseli u suboticu - onda ce da mu bude blize  [rofl]

®or¾ GTI


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 15 Avgust, 2011, 16:34
Citat: SSZGO poslato 14 Avgust, 2011, 12:39
pa jeste daleko da iz bga ides u adu...

i jos tamo ceo dan da se zezas...




pa tebi je daleko sve dalje od ade - ali ove beogradske :D

kome je ona ada daleko nek se preseli u suboticu - onda ce da mu bude blize  [rofl]
Citat: UFF poslato 15 Avgust, 2011, 16:34
Citat: SSZGO poslato 14 Avgust, 2011, 12:39
pa jeste daleko da iz bga ides u adu...

i jos tamo ceo dan da se zezas...




pa tebi je daleko sve dalje od ade - ali ove beogradske :D

kome je ona ada daleko nek se preseli u suboticu - onda ce da mu bude blize  [rofl]
uffe znas ti dobro ste se rimuje sa blize
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ra$a

jel ima neko da okaèi sliku same cevi auspuha, da vidim kako izgledaju krivine...

Charuga

RACE-Ada  sam sretao puno puta ima ih dosta mojih drugara i cuju se i izgledaju vise nego korektno.....
Voleo bih videti i Radac.... zdrava konkurencija je uvek dobra a ko sta voli  i sta mu vise odgovara, kupice :)

Simon69

Svako ima pravo da se oproba u onome sto zna da radi a vreme ce pokazati da li ce opstati ili nestati sa trzista.Ni gospodin Akrap nije ni mastao koliko ce slavan postati za veoma kratko vreme...
  Robert je pokazao da zna da napravi auspuh a to ne znaci da ostali trebaju da "spavaju".
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

®or¾ GTI


aca-pn

Ja mislim da debljina lima nije nikakva prednost, deblji lim samo donosi vecu tezinu i nista vise. Prohrom ne moze da istruli i izgori ni tanji ni deblji :)

Ostoja

Citat: ra$a poslato 16 Avgust, 2011, 00:07
jel ima neko da okaèi sliku same cevi auspuha, da vidim kako izgledaju krivine...
Slike  su od pre godinu-dve.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

ra$a

dovoljno pedantno za mene, hvala dru¾e!

®or¾ GTI

evo i moj izduv sto sam uradio kod radaka pre dva dana za horneta!

honda hornet exhaust by radak

UFF

cena?
i kad ces da ispravis/zamenis polugu kocnice?

Phoenix

Citat: UFF poslato 24 Mart, 2012, 18:58
cena?
i kad ces da ispravis/zamenis polugu kocnice?

shta je sa polugom?
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

®or¾ GTI

cena 90 eur a ispravicu polugu :). al ja naviko:)

Andjelo

jako los materijal tj. vuna koja upija auspuh ...................sto se tice  punjenja vune treba dosta isprobavati da bi dobio dobar zvuk  a u ovom auspuhu je jako nabijena vuna sto uopste nije dobro jer zvuk nema gde da se stisa ili sto bi rekli majstori upije u vuni  ,pa je zato i jako piskav zvuk na ovom auspuhu  a trebalo bi zvucati nesto ovako posto su to identicne masine   Honda CBR 600 F4 by Munja System exhaust.avi

®or¾ GTI

ovde je punjenje karbonom i sa jos necim valjda .