Glavni meni

izduvni sistemi i svasta jos "radak"

Započeo ®or¾ GTI, 12 Avgust, 2011, 02:03

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Vule

Ihh breee al krkljaaa... dont like  [neslusam] [thumb_down] Lep dizajn na hornetu, ali ovaj em ruzan em razbija kamenje u ¾uèi i bubregu isto vreme :D al dobro stvar ukusa. Postujem ulozeni trud i vreme,samo da se malo dublje posveti tim stvarima i biæe nesto  ;)
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

Andjelo

Citat: zorzgti poslato 25 Mart, 2012, 01:48
ovde je punjenje karbonom i sa jos necim valjda .
pa karbon nije jeftin da bi se napunio top   a i da je sa njim punjeno opet ne valja  i da je stavio samo jedno platno do perforirane cevi tesko da ce zvuk da ga probije posto je jako cest  e sad moguce da je radio i sa staklenim platnom tj, materijal za poliestar  ali ga je posle toga mnogo nabio sa vunom sto isto tako ne valja  jer nema gde da ublazi jacinu zvuka  .............................izgled topa je dobar ,jedino da poboljsa ublazavanje zvuka u samom topu

®or¾ GTI

ja kolko znam moze da se ucestvuje u tim stvarima.

evo auspuh od bratove honde sto su oni radili pre vise od 3 god, i kako se cuje i u kakvom je stanju.
Honda cbr f4 2002

aca-pn

Meni se zvuk izduva na cbr-u mnoooogo vise svidja od izduva na hornetu.

®or¾ GTI

e al sam ja snimao telefonom horneta a cbr je sniman dobrim aparatom.

Vule

Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

UFF

Treba kod mene na cbr-u da cujete zvuk
Nakacio sam titanijumski protocni top sa R6 i sad plasim malu decu :)

[attachment deleted by admin]

aca-pn

Koliki ti to imas vozni park ? Kako si krenuo uskoro ces morati da zaposlis mehanicara i otpravnika vozila :D

UFF

Ma ja to sve drzim da bi imao sta da popravljam :D
KTM mi se ne kvari kao sto sam ocekivao tj kao sto su mi pricali pa nemam sta da radim

aca-pn

aha, pa si uzeo hondu, tu ces da se napricekas :)

Kanarinac

Citat: Andjelo poslato 25 Mart, 2012, 11:02
Citat: zorzgti poslato 25 Mart, 2012, 01:48
ovde je punjenje karbonom i sa jos necim valjda .
pa karbon nije jeftin da bi se napunio top   a i da je sa njim punjeno opet ne valja  i da je stavio samo jedno platno do perforirane cevi tesko da ce zvuk da ga probije posto je jako cest  e sad moguce da je radio i sa staklenim platnom tj, materijal za poliestar  ali ga je posle toga mnogo nabio sa vunom sto isto tako ne valja  jer nema gde da ublazi jacinu zvuka  .............................izgled topa je dobar ,jedino da poboljsa ublazavanje zvuka u samom topu
Moj auspuh je punjen karbonom tj otpacima koji su ostajali. Nismo komade nabijali nego smo ih razvlacili da tako kazem i ubacivali. E sad jbg jako je malo prostora izmedju spoljnog zida i perforirane cevi, tako da mora da se dere

Phoenix

Citat: Kanarinac poslato 25 Mart, 2012, 22:35
Citat: Andjelo poslato 25 Mart, 2012, 11:02
Citat: zorzgti poslato 25 Mart, 2012, 01:48
ovde je punjenje karbonom i sa jos necim valjda .
pa karbon nije jeftin da bi se napunio top   a i da je sa njim punjeno opet ne valja  i da je stavio samo jedno platno do perforirane cevi tesko da ce zvuk da ga probije posto je jako cest  e sad moguce da je radio i sa staklenim platnom tj, materijal za poliestar  ali ga je posle toga mnogo nabio sa vunom sto isto tako ne valja  jer nema gde da ublazi jacinu zvuka  .............................izgled topa je dobar ,jedino da poboljsa ublazavanje zvuka u samom topu
Moj auspuh je punjen karbonom tj otpacima koji su ostajali. Nismo komade nabijali nego smo ih razvlacili da tako kazem i ubacivali. E sad jbg jako je malo prostora izmedju spoljnog zida i perforirane cevi, tako da mora da se dere

S obzirom da je tvoj auspuh velièine pivske fla¹e (i to staklene) niste se ba¹ otro¹ili sa karbonom  ;D
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

Kanarinac


dr32

Voleo bi da cujem zvuk ove CBR,aj okaci neki snimak.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Phoenix

Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

Kanarinac

INzinjeri su kurton. Tehnicar je tehnicar. A i rice ko veliki

UFF

Citat: dr32 poslato 25 Mart, 2012, 23:28
Voleo bi da cujem zvuk ove CBR,aj okaci neki snimak.

si lud to da pokusam da snimim pa da mi se pokvari telefon?  :o 
dere se u pi*ku materinu, ne cujem po pola sata na desno uvo kad sidjem sa motora  [neslusam]

dzimika


zmiya

Samo da bi tebe zajebo za 15 evara,dra¾e mu je da neko izgubi nego on da dobije..

UFF

Bas tako
Auspuh je odlican al mi nekako toplo oko srca kad dzimiku zajebem :D