Glavni meni

Herceg bosanska zupanija

Započeo gogran e, 10 Avgust, 2011, 22:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

steevica

Deco. ¹to vam zavidim na tim terenima !!!    Kod mene u Vojvodini najveæi uspon je kad prelazi¹ nasip preko neke reke ( visinska razlika 8.5 metara ) a najveæe uzbuðenje je kad vozi¹ kroz kukuruze ( naravno , paori ba¹ ne gedaju lepo na tu avanturu ). Da nije tako i ja bih ganjao neku enduraèu, a ovako dobra je i Diverzija. Super vam je !!! Pozdrav iz Vojvodine.
Pa nisam ba¹ poèetnik!!!

gogran e

A ¹teta je ne iskoristiti tu svu ljepotu u prirodi kad je veæ imamo zar nije tako a evo ja æu se usuditi veæ sad reæi da æemo organizirati iduæu godinu neku vo¾nju od par dana pa æe biti svi zainteresirani u prilici da se upoznaju sa na¹im krajolikom rute skoro da imamo samo jo¹ datum da izaberemo kako bi svi nekako bili slobodni pa eto prilike da se i provoza¹ po vrhovima od nekih 1500-2000metara èak i vi¹e. Pozdrav...

gogran e

Evo danas je bilo preljepo vrijeme za ovo doba godine pa se to trebalo i iskoristiti a i potrefilo se da sam bio slobodan i to je bio puni pogodak.....
Evo ovako da krenemo ja i vlado smo se dogovorili da polako obiðemo neke jo¹ puteve koje nismo stigli dosada obiæi ove godine pa evo rezultata svega toga..
Krenuli smo za Glamoè cestom i prvo zastali da nalijemo gorivo i izmirimo pritisak u gumama...





e sad za Glamoè

























































































bilo je malo prolaska i kroz rijeku























A sad Glamoèkom pistom(ajredromom) prema ¹atoru



























































































Sad malo po ¹atoru i evo malo i blata branko kad obuèe¹ kopaèke evo malo doði ovdje....






gogran e

A sada malo po ¹atoru

























































E sad vam moram priznat da je dana¹nja voznja bila najbolja jer je imala tako ljepe poglede i boje prirode da sam odu¹evljen i preporuèujem svima koi imaju ¹ansu da se provozaju i vide te boje .... Pozdrav.


gogran e

Evo danas smo se odluèili malo provaljat po blatu..

























(Powered by frubar.net)

gogran e

Evo slika...

Evo da se javim sa dana¹njim izvje¹æem i nekoliko slika. Bio sam u gostima kod na¹i susjeda Spliæana. Ujutro kad sam u 7:30 krenio vrijeme nije puno obeæavalo jer je bilo oblaèni i pitanje sekunde kad æe pljusnuti ki¹a ali sve u svemu dobro je zavr¹ilo s malo ki¹e neznatna kolièina taman pokupila pra¹inu.. A komentirao bi slike ali neznam mjesta tako da znam samo da je biokovo na stvari pa evo to izgleda ovako


























































































































































(Powered by frubar.net)

gogran e

Evo ga video je gotov samo sam morao smanjiti rezoluciju radi prenosa...  Pa akcija pravljenja puta kreæe.... :D :D


http://youtu.be/CM8sN0PCaOg

gogran e

Danas je bila radna nedjela znaèi nikakvi veliki planovi jo¹ jutros kad sam i¾a¹ao u 6:30h i u¹ao u auto pa pogledao na sat a tamo ljepo pi¹e -6c opaaaaa. Ali sriæa je ¹to je vedro i sunce taman izlazi.....Oko 1h zovem prijatelja ali on nemoze da igdje ide.... Odluka ipak mali ðir da se ne gubi obièaj iako je bilo dosta hladno ali to nije prepreka... Pa evo kako je to sve izgledalo...


























(Powered by frubar.net)

gogran e

Unatoè tomu ¹to je juèe bilo hladno nekih -5,-6C mi smo odluèili ne¹to odradit i provozati se na Troglav..
Kretanje 10h ali ipak rano jer se jos nije ni mraz po¹teno digao ali to nam nije stvaralo nikakvu prepreku ipak volja je jaèa i od mraza i zime tako da se vozimo prema Rujanima i onda se di¾emo na Dinaru i samim vrhom vojnim putem vozimo prema Troglavu.
Prije samog dolaska do Troglava odluèujemo ispoitati jo¹ jedan put i idemo u akciju nedaleko dolazimo do planinarskog doma i tu pravimo pauzu za ruèak pa nastavljamo i neznajuæi i pravimo ilegalan prelazak u HR . Po¹to su staze obilje¾ene vozimo prema Rupama i onda ulazimo u sljepi put dolazimo na kraj do Rovova(zemunica) i nazat tu sritamo lovca i raspitivamo se gdje putevi vode i ima li ikakav koji vodi na drugu stranu Troglava ali takav put nepostoji osim planinarske staze pa èelom nazat u BiH do onog kri¾anja di smo odluèili na istrazivanje. Kad smo se vratili veæ je polako po¹la i sumrak pa malo pozurili sve da odradimo ¹to smo imali u planu i onda pravac na  :bananapivo: i kuæi....
































































































































































































(Powered by frubar.net)

mkt


gogran e

Evo malo sam bio u Zagrebu u gostima pa evo koja slika










































(Powered by frubar.net)


srbac


gogran e

Citat: srbac poslato 13 Decembar, 2011, 14:45
Za tebe nema zime,  [hello]

Kakva zima a ljudi nevoze kao prevruæe sad prehladno pa kad vozit sad je najljep¹e blata vode itd.... svega ima

gogran e

Evo danas sam Radio prvu smijenu i Vlado je dolazio po doruèak pa smo se dogovorili da se danas malo popodne provozamo po¹to javlja sutra gadno vrijeme i snjeg...
Kao ¹to smo se dogovorili na¹li smo se i odluka je pala da idemo na Lipo Vrilo malo se brækati u potoèiæu...
Pa evo par slika kako je to sve izgledalo :mrgreen:

























(Powered by frubar.net)


UFF

super

a sta je  :mrgreen:  ?

ako vec pises na vise foruma uzmi napisi sve u vordu pa iskopiraj svuda ili nemoj ni da koristis smajlije
ovako je ruzno kad znam da si pisao za nekog drugog a mi smo samo kopiju dobili koju te je mrzelo i da pregledas i pobrises nepotrebno

gogran e

Citat: UFF poslato 16 Decembar, 2011, 21:24
super

a sta je  :mrgreen:  ?

ako vec pises na vise foruma uzmi napisi sve u vordu pa iskopiraj svuda ili nemoj ni da koristis smajlije
ovako je ruzno kad znam da si pisao za nekog drugog a mi smo samo kopiju dobili koju te je mrzelo i da pregledas i pobrises nepotrebno

Pa zar je bitno na kojem je forumu pisano???
Meni je bitno da Ljudi koji vole ovo vide ¹ta se di ima vidjeti i upoznaju se pa ako treba jave i dobiju dobar savjet pa èak i dru¾enje i vodièa da im se poka¾e ¹ta da vide kad doðu... A to di je pisano i ja sam na ovom a ne na onom forumu to mene ba¹ neinteresira ja samo oæu da pomognem ko ¾eli....
Apsolutno me nezanimaju ni klubovi nekakvi ni prepucavanja po forumima....

gojko

Putopisi su odlicni! Svaka èast.
Inaèe i nije toliko zima kad se vozi po ¹umi, ali po ovim otvorenim predelima na minusu i nije ba¹ svejedno!