Glavni meni

Tema za muziku.

Započeo Kengur, 17 Oktobar, 2010, 22:47

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle

kak'a boles'

a tek drugi snimci

http://youtu.be/AbEh5q4iams

punk is not dead

K0le


mkt


Radanovic

Poslednja igra leptira - Grudi Balkanske live

Koji car je bio Ne¹a Leptir ... kad ga je profa oborio drugi put iz rimskog prava rekao mu  "Hoæete li, molim vas, da zadr¾ite moj indeks, a ova slièica æe vam mo¾da nekada znaèiti"
Ni opaka bolest nije uspela da uni¹ti vedrinu duha. Pred samu operaciju tumora na mozgu izveo je performans na VMA, prièao, pevao, imitirao, a kad je anestezija poèela da deluje, obratio se osoblju: "A sad, svi na svoje radne zadatke!" I legao.  [rofl]
I dan pre nego ¹to je umro u 31. godini na poleðini recepta napi¹e '' Vreme sada stoji, pa o veènom mraku ne razmi¹ljam. A, kad doðe vreme za putovanje, kupiæu karte za dobra mesta ''

freepartyman

Neka mu je laka zemlja , nisam znao da je bio tako mlad kad je umro.. :violina:
I became a beast to rid myself the pain of being a man

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

K0le

Citat: Radanovic poslato 29 Januar, 2015, 02:02
Koji car je bio Ne¹a Leptir ... kad ga je profa oborio drugi put iz rimskog prava rekao mu  "Hoæete li, molim vas, da zadr¾ite moj indeks, a ova slièica æe vam mo¾da nekada znaèiti"
Ni opaka bolest nije uspela da uni¹ti vedrinu duha. Pred samu operaciju tumora na mozgu izveo je performans na VMA, prièao, pevao, imitirao, a kad je anestezija poèela da deluje, obratio se osoblju: "A sad, svi na svoje radne zadatke!" I legao.  [rofl]
I dan pre nego ¹to je umro u 31. godini na poleðini recepta napi¹e '' Vreme sada stoji, pa o veènom mraku ne razmi¹ljam. A, kad doðe vreme za putovanje, kupiæu karte za dobra mesta ''


Jedan moj prijatelj je bio dobar s njim, ka¾e kad kakve klinke upadnu u kafanu cimaju Ne¹u 'okreæi turu ili govorim da si tu!'  I ¹ta æe siroma sa barabama :D
Car nad carevima

perlx


monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Kostić


VR 46

Twist of wrist!

freepartyman

Oliver Mandic i Dino Dvornik dva muzicka genija, pravili su muziku ispred vremena.
Dino Dvornik - Zasto Praviš Slona Od Mene (1989) spot HQ
I became a beast to rid myself the pain of being a man

VR 46

Oliver Mandić - Nije za nju
Skoro sam gledao na poslu neku emisiju iz ''81god,neka muzicka,samo oliver,ajoj ali ono njegovo oblacenje i pokreti auuu,a ne vidi na oci koliko je nadrogiran  :o  [kralj]
Twist of wrist!

BOKYBOY

...brate,sve je to sou-biznis...covek je bio ispred svog vremena,snimio je samo jedan album...ali savrsen...i usao u legendu... [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

freepartyman

 Da [thumb_up]I sam oliver je pricao kako mu je krivo sto je isao u rat sa arkanom jer su ga tih osamdesetih voleli mnogo vise u zagrebu nego u Bgu, navodno su ga nazivali pedercinom i pljuvali  ali bukvalno. Genije kao i Dino
I became a beast to rid myself the pain of being a man

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kostić