Glavni meni

Jagodina 07.08.2011. industrijska zona

Započeo sasafilipovic, 06 Avgust, 2011, 01:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

balcan girl

Znas sale da sam ja uvek za :D A osmeh je tu uvek ako sam na motoru :-D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

Pricajte sta ocete ali s obzirom da se kod saleta ne zna koja mu je guma losija on vozi za sve pare (zadnja mu je celava i pusta u krivini ali ja bi pre prvo menjao prednju ono je uzas blagi)

Taraba

E kad UFF nekome ka¾e da su mu gume u¾as to je onda... od toga nema gore jbt.  :o
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

veruj mi da je tako

zadnja mu ko moja-slick samo njemu ne vire jos konci pa moze da se tera
ali prednja em pojedena preko granicnika em tvrda ko kamen
koji je dot nisam hteo ni da gledam


i jos kaze to vi fenceri iz bg bacate a mi trosimo do kraja... a asfalt u jagodini tri puta klizaviji nego u bg

sasafilipovic

Pa ja prièam al mi niko ne veruje... Asfalt u Jagodini je kao staklo, muka je voziti, osim ako ne driftuje¹ kao UFF.

A gume su mi katastrofa istina, juèe sam ih dokusurio, klizao sam kao na speedway-u. Moram da napomenem da mi gume nisu bile tako lo¹e kad sam do¹ao u nedelju na vo¾nju, ali posle dva-tri sata vo¾nje vi¹e nisu bile niza¹ta. Juèe sam na silu izveden (Stefan i Oliver su zaslu¾ni)... ©ta da ka¾em kad niko nije hteo da vozi moj motor (valljda je to zbog guma). Motorno koèenje satire zadnju gumu na o¹trom asfaltu. Ja sam jo¹ i dobro pro¹ao. SasaJan je do¹ao sa mnogo boljim gumama, a vratio se zadnjom na kojoj su konci poispadali 5cm po sredini.
Oliverova R6 sa novim gumama je bila svemirski brod, nije moglo da joj se prismrdi.

balcan girl

sto je oliver sinoc rekao ne da imam motor nego imam motooooooooooooooooooor hahahahahaah gledala sam klipove i fotke ali kros staza i oliver hahahahahahahaahahahahahah pala sam u nesvest od smeha :D al ajde se iskulirajte malo sa oliverom to mu je prvi motor poginuce zbog vas :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

sasafilipovic

Opet u nedelju u 16 èasova. KO je zainteresovan neka slobodno doðe. Otvorena je ponuda svake nedelje od 16 èasova pa do uveèe do kraja sezone. Mislim mo¾e se svakog dana voziti, ali bilo bi lepo da se okupljamo u jedno odreðeno vreme i da se barem lepo dru¾imo. A naravno i vozimo.
Mo¾e da se organizuje i drag race, pravac je dug 500m. Sve u svemu dobrodo¹li...

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

sasafilipovic

©to ubaci ove slike sa kros staze? Nemoj da mi kvari¹ temu.

balcan girl

pa mora malo mozda ce neko da donira neke pesticide da mi se brat ne izgubi u ovoj travuljini hahahaha a sto ti sale ne izbacis neku fotku sa staze i klipove? Da se ne vidi kako te brat dere a? Hahahaha :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

sasafilipovic

Pa izbaci ti, kod tebe su klipovi... ili su kod tebe samo klipovi kako derem braæu :D


MILJAN

Cave ab homine unius libri

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!