Glavni meni

Telekom Srbija - imali ste prijatelja....mene

Započeo Mortisha, 01 Avgust, 2011, 22:24

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

a jel oze neko da ispravi temu...mislim da u lelekomu nemamo prijatelja....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

kako nemamo, mrle i dalje radi u telekomu :D

ЯЭВОЛУТИОН

a jel moze da pomogne....
Mislim imam ja prijatelje u zatvoru...ali ih vidjam svakog drugog vikenda....
Imam uticajne prijatelje u politici.....rade za stamparskom masinom
imam poznanike u opstini u upravi javnih prihoda...mislim...dobro se poznajemo....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mrle


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

ЯЭВОЛУТИОН

ja bi iphone s4 za dinar uz ugovor od 500 kinti mesecno.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

TEEfqd


isterivac

Evo ja imam pitanjce, posto planiram da u narednim danima pre vremena raskinem ugovor sa vip-om jer su djubrad, nesto sam nacuo da u telekomu moze da se dobije popust na pretplatu ako potpise ugovor na godinu dana? Jel to vazi i ako vazi jel vazi za sve pakete ili samo za pojedine?
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

mrle

OPIS KAMPANJE

Novi i postojeæi korisnici bez ugovorne obaveze, koji zakljuèe novi ugovor bez telefona, dobijaju popust od 50% tokom trajanja ugovorne obaveze (12 ili 24 meseca).

CENOVNIK

popust od 50% tokom u zavisnosti od trajanja ugovorne obaveze
Popust na pretplatu ne mogu ostvariti novi i postojeæi korisnici tarifnih profila Zvezda/Partizan i Prva Droid.

Va¾i za sve tarife sem gore pomenutih.





isterivac

E pa to je onda super :) Pritisnuto dugme gore ali evo i ovako, HVALAAA! :D
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

sremac

3g net za lap kakva su va¹a iskustva, drugaru je hitno potreban i mora ba¹ 3g zbog mobilnosti i pitao me, ja sam pre 5-6godina koristio, koristio mts bio sam zadovoljan, e sad da li su takvi ostali, znaèi interesuje me realna brzina i kakvi su kad ispuca¹ gigabajte? mo¾ete reæi ne¹to i o telenoru i vipu i oni su u igri ?
budala na leru, mudonja u kontra smeru

DebeliZmaj

isterivac: reci kakva imash losha iskustva, meni ostalo josh 7 meseci do 2 godine koriscenja ... nisam imao neki veci problem ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Uncle Bob

Telenor dok ima¹ bonus i tako i vako al,posle uspori u p.m.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

sremac

koliko GB ima¹? gledao sam na njihovom sajtu i èini mi se da za ove manje pakete imaju i manje brzine ''brzih'' gigabajta ? 
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Uncle Bob

Ako mene pita¹ imam 2 giga neki stari paket od pre par godina a lenj sam da odem da za manje pare odem i uzmem veæi valjda 3?
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

nuadal85

Evo ja imam pitanjce, moze li 50% popusta i LG G2 na rate? :D

nuadal85


UFF


dzimika

Citat: nuadal85 poslato 26 Oktobar, 2013, 08:54
Evo ja imam pitanjce, moze li 50% popusta i LG G2 na rate? :D
ne mozes dve promocije da dobijes osim ako tako nije naglaseno
biras ili jedno ili drugo, gore ti je bas mrle lepo napisao ko moze da dobije samo popust

sremac

Citat: UNCLEBOB poslato 25 Oktobar, 2013, 23:33
Ako mene pita¹ imam 2 giga neki stari paket od pre par godina a lenj sam da odem da za manje pare odem i uzmem veæi valjda 3?

ujko ako æe¹ skoro produ¾avati idi sad ima neka akcija, drugar dobio 24 gigabajta  za 1200
budala na leru, mudonja u kontra smeru