Glavni meni

Vama drage fotografije(koje ste vi ufotkali)

Započeo Nadalina, 02 Novembar, 2010, 13:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Flavius Valerius Aurelius


Hohštapler

ZR, Dani Piva, sinoæ...

Madam je do¹la kolima namontirana (ez ju¾ual), posle sam je vozio kuæi, pozajmio od drugarove ¾ene jaknu i kacigu, panduri i neke ¾ene koji su stojali pored su se krstili kad su videli da seda na motor   [rofl]


Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

lord_oblivion

U povratku sa odmora svratio do placa da posadim smokvu

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Boban_m

Dal ce to da uspije, jel ima neko smokve okolo? Ja sam bio kao planirao da zasadim 100 oraha na zemlji na selu prije nego sto sam posao preko bare, i posle 20 godina recimo posijecem i prodam, medjutim... ;D

lord_oblivion

Ka¾u da se ova vrsta prima vrlo lako, samo da ima neku ¾ilicu ili list, kao ova.
Ali voli da raste na sve strane kao ¾bun pa mora èesto da se re¾e da bi izrasla kao drvo. Ima je dosta u ovom kraju.

Imam tri ¹estogodi¹nja oraha, pet pro¹logodi¹njih ¹ljiva, dve vi¹nje jedna treæa god jedna ovogodi¹nja i sad ove dve smokve ¹to sam zasadio pre neki dan. Na proleæe æu, ako stignem, jo¹ jednu tre¹nju.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Flavius Valerius Aurelius


Bori¹a

Citat: lord_oblivion poslato 27 Avgust, 2016, 15:51
Ka¾u da se ova vrsta prima vrlo lako, samo da ima neku ¾ilicu ili list, kao ova.
Ali voli da raste na sve strane kao ¾bun pa mora èesto da se re¾e da bi izrasla kao drvo. Ima je dosta u ovom kraju.

Imam tri ¹estogodi¹nja oraha, pet pro¹logodi¹njih ¹ljiva, dve vi¹nje jedna treæa god jedna ovogodi¹nja i sad ove dve smokve ¹to sam zasadio pre neki dan. Na proleæe æu, ako stignem, jo¹ jednu tre¹nju.

ja zasadio jednu paulovniju u dvoriste cisto da vidim kako ce da radi

ovo je slika od drugog jula



a ovo je od juce


eclipse4

Uspeva i jedno i drugo bez ikakvih problema.

lord_oblivion

Kod mene paulovnija ne mo¾e jer je zemlja duboka metar, ispod glina a posle stena. A paulovnija ima vrlo dubok koren...
Inaèe, to je drvo koje bih veoma voleo da imam posaðeno.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Bori¹a

na fb vidim oglas daju 2000 semenki za 2000 din... samo paulovnija trazi dosta vode, kazu i do 10 litara na dan...

ja cu kao boban, posto planiram da bezim dogodine na aljasku sa jos jednim drugarom, da posadim dedinu neku njivu od 1.3ha paulovnijom, pa ako se vratim nekad da imam sumu [rofl] ako stoka seoska ne posece pre mene :D

aæimo


Bori¹a

pitanje je dal cu otici uopste :D al videcemo, polako :D

UFF

Citat: Bori¹a poslato 27 Avgust, 2016, 23:08
na fb vidim oglas daju 2000 semenki za 2000 din... samo paulovnija trazi dosta vode, kazu i do 10 litara na dan...

ja cu kao boban, posto planiram da bezim dogodine na aljasku sa jos jednim drugarom, da posadim dedinu neku njivu od 1.3ha paulovnijom, pa ako se vratim nekad da imam sumu [rofl] ako stoka seoska ne posece pre mene :D

semenke su sranje uzimaj samo proslogodisnje cepovane sadnice tipa 200rsd

raste dosta brze i uspravno bez krivina zbog jaceg korena a i starije biljke i to inudstrijsku a ne cvetajucu vrstu

imam obe ako hoces mogu da slikam sutra da vidis razliku

Bori¹a

ja ne znam ni sta je ovo moje, posadio sam u sred dvorista bezveze, ako bude problem husqvarna se pali lako [rofl]

tetka moja amaterski onako pokusava da se bavi proizvodnjom rasada...

eclipse4

Citat: lord_oblivion poslato 27 Avgust, 2016, 22:10
Kod mene paulovnija ne mo¾e jer je zemlja duboka metar, ispod glina a posle stena. A paulovnija ima vrlo dubok koren...
Inaèe, to je drvo koje bih veoma voleo da imam posaðeno.

a dobro kad sam napisao da uspeva i jedno i drugo kod nas mislio sam na zemlju i srbiju...nisam mislio da ce kod nas da raste u kofu sa betonom  ;D ;D

poslikacu sutra ako imam vremena na jednoj njivi...zasadjeno bez veze i bukvalno bez kapi vode zalevanja...znaci kako sve na njivi tako i paulovina.

BOKYBOY


Kalesin

Na granicnom prelazu Trebinje...
neko se malo umorio...



Vanzemaljci na Romaniji...i zbunjena krava


Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Darko


Moj muski kutak ...

Konacno mi stigose dve najvrednije , direktno iz fabrike , Kuba ... Pravi , oridjidji ...

Jupiiiiii







Bori¹a

ovom alatkom desno je nikola kojo u 'mi nismo andjeli' hteo da osakati muskost cerkinom decku [rofl]

vidim ja sta se sprema :D

Darko

Pa sta mislis , sto sam ga uzo ?

;)

Ostar je , dlaku sece na pola ;)