Glavni meni

Vama drage fotografije(koje ste vi ufotkali)

Započeo Nadalina, 02 Novembar, 2010, 13:37

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Kanarinac

Polovna placena 150000 evra, sto je po meni potpuno glupo. Das 150k za auto u kom nisi prvi prdnuo npr

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Gvozden

Nije motor al je zver.....jurimo letimo...
MAlo slika sa trenaznog leta od mene iz  Piper-a  Tomahawk
http://img202.imageshack.us/img202/7043/dsc0034xg.jpg

voda na slici je revir Ribolovacko Carstvo, pored Kikinde... odlicno mesto za pecanje i takmicenja  varalicom i Carp turnirima...

Major


Joker

Citat: Kanarinac poslato 07 April, 2013, 20:09
Polovna placena 150000 evra, sto je po meni potpuno glupo. Das 150k za auto u kom nisi prvi prdnuo npr

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

clutch&brake

al je bezobrazna slika matori... zlooooooooooooooooooooo
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Joker

Kacio je Gasa u zanimljive slike ali je savrsen odgovor...  Znaci strasno kako je dobra...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Major

A zamisli da se okrene i ono ispadne neki trandza  :o :o

Joker

Brate, trandza i ovakav prizor... Nema trika...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Gašpar

Ma nek je i trand¾a, gledaj ti ove noge  :o [balavi]

UFF

al ga je kanarinac odvalio za sve pare

kakve veze ima da li si platio 150 ili 15000 za nesto polovno ako je to pola cene tj to mu je trzisna vrednost?
ili nisi imao za nov ili nisi hteo da das duplo vise od toga a kolika je suma u pitanju je totalno nebitno svima osim kupcu

Kanarinac

Brate to je moje misljenje. Ne mozes da poredis 150k i 15k nikako


UFF

ne mozes ti koji radis za platu
za onog ko je to kupio njemu je isti qrac ;)

Kanarinac

Pa ja gledam iz moje perspektive,a ne iz njegove. A i pricam za sebe, a ne zna njega.

UFF

pa onda pricaj za alfu 147 i za neki auto do 5000e  ;)

Kanarinac

Zasto da pricam za alfu 147 i auto do 5 evra, kada se ovde radi o auto od par stotina hiljada evra? Nisam rekao nikad ne bih dao 5k evra sa auto u kom nisam prvi prdnuo, nego da je, po meni, glupo dati 150000 evra u kom nisi ti prvi koji je prdnuo.

UFF

jao bre jel treba da ti se crta?

ako nova alfa kosta 15.000e a ti das za polovnu 5.000e a ovaj nadrkani kosta 450.000e a on dao za polovan 150.000e u cemu je razlika jbt?
Srazmerno je i isti kurac ko kad bi ja kupio plastican bmw autic za 2.000rsd a nov kosta 6.000rsd
To sto je tebi 150.000e puno za polovno nekome je ko se vozi busom ili jugom 5.000e puno za polovno takodje i po njemu si ti lud sto si dao 5.000e za auto u kojem nisi prvi prdno
aj neka mi neko pomogne ako i dalje nije razumeo objasnite mu

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Kanarinac

Ovaj mansory kosta 200000 nov u vrh glave, preko toga bi bilo smesno da kosta.

Dakle, 150000 evra je generalno puno para, imao ti ili nemao. A 5000 evra je da kazemo neka prosecna godisnja zarada, samim tim, to i nije tako puno para.

Ti pokusavas da mi objasnis da ja nisam u pravu, a da ti jesi. A fora je sto sam ja izneo moje licno misljenje, za koje niko ne moze da me ubedi da je pogresno.

clutch&brake

ja za svoji 150000 jevra hocu da prdim gde god hocu i kada god hocu
a ko ima 150000 za auto ima jos toliko pa ako prdez kosta 150000 izvolte
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!