Glavni meni

Vama drage fotografije(koje ste vi ufotkali)

Započeo Nadalina, 02 Novembar, 2010, 13:37

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

perlx

Odlican bajk, lep dan i kloparanje zavesica :)

Nadalina

Himalaji. Ja inace mrzim sneg, led i zimu (da ne kazem belo), aaaaali! Prosto ostanes bez teksta (znam da u mom slucaju to zvuci nemoguce, ali eto) kad vidis ovakav prizor.

Dzukela u podznaku

Bishke

Voznja 23.11

Mesto koje je obicno krcato na prolece i leti :)


You should do one thing every day that scares you

icatenej

Evo kola¾ fotki sa nekih mojih vo¾nji od ove godine :) Bez hronologije...


































mali_zmaj

ajd ukratko mi reci kakva ti je hondica Vf500F ,kako ide koliko tro¹i,koliko konja... prvi put vidim to motorèe!?
jin-jang

eclipse4


nash


icatenej

Citat: mali_zmaj poslato 27 Novembar, 2014, 22:42
ajd ukratko mi reci kakva ti je hondica Vf500F ,kako ide koliko tro¹i,koliko konja... prvi put vidim to motorèe!?

VF500F je ljuta guja u malom pakovanju :D... mislim da je do danas to jedan  od najjaèih serijskih motocikala do 500ccm koji su proizvedeni - 52kW (70KS). Proizvodio se u dve verzije (sa poluoklopom i sa punim oklopom VF500F2) od 84-te do 87-e. Nije postigao neki znaèajniji tr¾i¹ni uspeh iako je sjajno ocenjen od moto javnosti tih godina. Ubile su ga visoka cena i negativno nasleðe od ranih verzija VF700 koje su patile od problema sa bregastim. VF500F nije imao tih problema, èak je Honda tih godina organizovala i VF500 kup gde su se vozili praktièno serijski VF500 motori sa minimalnim doradama ali ni to nije pomoglo prodaji. Evo malo istorije:

http://www.youtube.com/watch?v=RARiNFh2xeU

http://www.youtube.com/watch?v=huHL0yPEZF0

Ova Honda nije vi¹e kod mene - menjao sam je jesenas za jo¹ jednu Cagivu (River) koja ima isti agregat kao i ova Cagiva Canyon na gornjim fotkama sa ciljem da imam agregat za rezervu (poèeo sam sve vi¹e da silazim sa asfalta i u skladu sa tim sve manje da vozim Hondu tako da nije bilo svrhe da mi d¾abe stoji). Inaèe me je Honda dok je bila kod mene dva puta izdala - Japanci su napravili da neæe da ide bez benzina :D :D :D ©alu na stranu - stvarno sam dvaput ostao bez goriva jer nisam obratio pa¾nju da sam veæ prebacio na rezervu. Inaèe je uvek palila na pola kljuèa - zima, leto, vruæa, hladna. Ja sam se sa tim motorom sit navozao, ¹to sam ¹to sa ¾enom. Potro¹nja se u mom re¾imu vo¾nje kretala negde oko 5 litara. Za delove je naravno problem, jer je to motor star 30 godina...

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mali_zmaj

meni izgleda sjajno,a i slab sam na V-masine.posebno kad nisu u klasiènoj postavci,èoper.kruzer...
jin-jang

Andreja

Do jaja je VF, volim taj klasièan ¹picast izgled (kao stari GPZovi npr).

Ontopic, upgrade od pre nekih desetak dana :)

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Havarisan

Vf nije los, ali zato sa Cagivom nigde sam zato sti nikada ne znas kada ce da CRKNE ANLASER!!!

ЯЭВОЛУТИОН

vec je crkao a ti ni ne znas....a njega nema ni za lek
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a



sa voznje od pre 7 danaaaaa prva voznja duza, 110km :D


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

VR 46

vidi ga ovaj mali rr hoce da bude kao xt.krenuo da se penje uza zid  ;D
Twist of wrist!

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

icatenej