Glavni meni

Vama drage fotografije(koje ste vi ufotkali)

Započeo Nadalina, 02 Novembar, 2010, 13:37

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Ma gde naðe ovoliko drvo u pustinji... :o ;D

eclipse4



zvezde i mesec ispod oblaka...neprocenjivo...



Citat: Laziæ poslato 22 Maj, 2018, 09:55
Ma gde naðe ovoliko drvo u pustinji... :o ;D

na platnu  ;D

Splinter

Небитни пролазник

Mil@n


CBRR1

Puko sam ti minus ko vrata, samo iz razloga grljenja sa shiptarijom...

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

CBRR1


Mil@n

Citat: CBRR1 poslato 31 Maj, 2018, 00:10
Puko sam ti minus ko vrata, samo iz razloga grljenja sa shiptarijom...
Neka si, tvoje pravo...

Citat: Biker-Boy poslato 31 Maj, 2018, 00:19
+ ko kuca, samo napred Milane.

[thumb_up]

mkt


Biker-Boy

Po toj logici, onda bi nesto ekvivalentno lose moglo da se kaze za sve ljude koji nose majice sa obelezjima Srbije, Hrvatske, Albanije itd... to ne znaci da su krvozedni koljaci ako nose obelezja svoje zemlje, al sta ja uopste pricam, balkan je to...

znaci i ove tri devojke zaslu¾uju minus ko vrata?  eee balkane moj.....


I feel the need..... the need for speed !!!

CBRR1

Citat: Biker-Boy poslato 31 Maj, 2018, 01:14
Po toj logici, onda bi nesto ekvivalentno lose moglo da se kaze za sve ljude koji nose majice sa obelezjima Srbije, Hrvatske, Albanije itd... to ne znaci da su krvozedni koljaci ako nose obelezja svoje zemlje, al sta ja uopste pricam, balkan je to...

znaci i ove tri devojke zaslu¾uju minus ko vrata?  eee balkane moj.....






Mislim da te nisam pitao nizakakvo misljenje, idi siri ljubav sta vec...pozz

Kanarinac

Nije problem sto on nosi obelezja, nego sto se slika sa smrdljivom siptarcinom. A dole prebijaju decu, siptarski kerovi prskaju suzavac i privode Srbe,a ti se i dalje slikaj sa njima... I minus je od mene, da pojacam

Biker-Boy

Pa nije se slikao sa tim kerovima koji prskaju suzavac i privode Srbe, vec sa nekim obicnim covekom na koga je naleteo, i koji ocigledno nema problem sa Srbima jer se slikao sa Srbinom iz Beograda.

Znaci ako neko tamo negde nesto lose uradi, ajde ceo njegov narod da mrzimo, jer su jelte svi oni isti.... svasta.

Apsolutno podrzavam Milana, i necu sigurno da sedim zatvoren u svom nacionalnom toru, i da rezim okolo na sve koji su se u nekom trenutku u proslosti poklali sa mojim precima, jer kad pogledas malo, pre ili kasnije, sa svima smo se poklali u proslosti, Hrvatima, Bosancima, Bugarima,Madjarima, Grcima, Svabama, Austrijancima... cela evropa sa Nato-m.... znaci realno ne treba da krocimo nigde van granica nase zemlje, ma jok, ne treba ni van svog dvorista ici.
I feel the need..... the need for speed !!!

mkt

ne bi toliko bolo oci da nije ovako brendiran jbg ovo bas jebe mame

Mil@n

Citat: Kanarinac poslato 31 Maj, 2018, 01:19
Nije problem sto on nosi obelezja, nego sto se slika sa smrdljivom siptarcinom. A dole prebijaju decu, siptarski kerovi prskaju suzavac i privode Srbe,a ti se i dalje slikaj sa njima... I minus je od mene, da pojacam

Otkud to da vozi¹ bmw, patrioto? Zna¹ li koliko su dece pobili Nemci i koliko zla naneli Srpskom narodu? Verovatno znas, a ti ba¹ njihovo izabrao i voli¹ i jo¹ im jaèa¹ i poma¾e¹ privredu. Ti si za mene domaæi izdajnik, petokolona¹.
Sigurno si bio i u Nemackoj, Austriji, verovatno se i slikao tamo, mozda i sa nekim svabom, ko zna.  Fuuuuuj, a oni pobili samo u Kragujevcu na hiljade nevine dece.

Ovako otprilike zvuèe tvoji argumenti, komièno...




Kanarinac

Aj sad opet procitaj sta sam napisao, ali polako i sa razumevanjem...

Biker-Boy

Citat: mkt poslato 31 Maj, 2018, 02:01
ne bi toliko bolo oci da nije ovako brendiran jbg ovo bas jebe mame

Jbg, ali ja i dalje verujem da postoje PRAVE patriote - ljudi koji su sposobni da u isto vreme vole svoju zemlju i ne mrze druge,
danas se sve to izopacilo, patriotizam se meri mrznjom prema drugim narodima...
I feel the need..... the need for speed !!!

Splinter



Да се разумемо, ово је тема за ваше драге фотографије које сте ви фотографисали. Сходно томе сви постови који немају везе са темом би требало избрисати.
Небитни пролазник

Mil@n

Citat: mkt poslato 31 Maj, 2018, 02:01
ne bi toliko bolo oci da nije ovako brendiran jbg ovo bas jebe mame


Èovek je u svojoj no¹nji, kao ¹to mi imamo svoju...tebi konkretno smeta ¹ta, prsluk sa dvoglavim orlom ili ove pumine patike ?


Mil@n

#1479
Citat: Biker-Boy poslato 31 Maj, 2018, 09:38
Citat: mkt poslato 31 Maj, 2018, 02:01
ne bi toliko bolo oci da nije ovako brendiran jbg ovo bas jebe mame

Jbg, ali ja i dalje verujem da postoje PRAVE patriote - ljudi koji su sposobni da u isto vreme vole svoju zemlju i ne mrze druge,
danas se sve to izopacilo, patriotizam se meri mrznjom prema drugim narodima...


Naravno da postoje i takvi ljudi. Svaki put sam i¹ao na putovanja sa jasnim obele¾jima ko sam, ¹ta sam i odakle sam i nisam se ni sekunda mislio dal æu imati problem zbog toga.
Gde god sam stao, spavao, jeo, prièao sam o svojoj zemlji onako kako treba svaki rodoljub ali eto manje sam uèinio nego ovi ¹to pljuckaju iz topline doma svog.

Po¹to je tema o fotografijama, evo meni jo¹ jedna draga, sa pro¹le ture po Albaniji



Ovim dvema muèenicama je umesto soka trebalo èekiæem polupati glave i gurnuti u ovaj betonski ¹aht. Postao bi junak.