Glavni meni

Interesovanje za Cetvrto MotoManijacenje Vrsacki breg ili srebrno jezero?

Započeo UFF, 27 Jul, 2011, 12:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

A moze i preko Kremne... SM heaven... Ma ceo ovaj kraj je raj za enduro/SM...

daca.ZZR6


Taraba

Pa Idemo negde.
Ja sam za varijantu ko je najbr¾i vodi pa gde stignemo.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

Hajde se bar ti popni na brdo, kad niko nece... samo 200 km, od cega je preko 100, san snova za SM... Uz par udarnih rupa na poslednoj deonici, 11 km... Taman bi mogao i KLE da mi doteras... [cheers] Ponovo napominjem, posle Bajine baste, nema vise pumpi, a do gore ima malo manje od 40km, pa 26 oko jezera, pa levo, desno po brdima...

Taraba

Ba¹ super, ali radim u subotu  [glavazid]
Vija me i Vlajko za ono pentranje po brdima i blatu, al' ¹ta æu kad ne mogu da stigneeeem  :'(
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

VOZNJA I DRUZENJE POMERENO ZA VIKEND POSLE BEER FESTA DA MOGU I ENDURASI DA NAM SE PRIDRUZE 27-28.08.2011

Taraba

Citat: UFF poslato 11 Avgust, 2011, 16:29
VOZNJA I DRUZENJE POMERENO ZA VIKEND POSLE BEER FESTA DA MOGU I ENDURASI DA NAM SE PRIDRUZE 27-28.08.2011


[yahoo][yahoo][yahoo][yahoo][yahoo]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

daca.ZZR6

Citat: UFF poslato 11 Avgust, 2011, 16:29
VOZNJA I DRUZENJE POMERENO ZA VIKEND POSLE BEER FESTA DA MOGU I ENDURASI DA NAM SE PRIDRUZE 27-28.08.2011


[yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]

Ma mo¾e sve-kako  [kralj]  ka¾e :-*

Lazic

Citat: Taraba poslato 11 Avgust, 2011, 00:42
Ba¹ super, ali radim u subotu  [glavazid]
Vija me i Vlajko za ono pentranje po brdima i blatu, al' ¹ta æu kad ne mogu da stigneeeem  :'(

Dodji u nedelju, barabo nijedna... od 200 km, 190 je raj za SM... vec sam to naglasio... Draga(taraba), ne budi peder...

The One

everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Lazic

ne sekiraj se... Ni u ludilu... Nego, jel mi crkla grafika il mi je ime narandzasto...???

Mortisha

I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

The One

Citat: Lazic poslato 12 Avgust, 2011, 01:00
ne sekiraj se... Ni u ludilu... Nego, jel mi crkla grafika il mi je ime narandzasto...???
bio ti roðendan!
kad si sreæan narand¾ast si - pogle èistaèe :D
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Lazic


Taraba

Polako se pretvara¹ u KTM.
Sad æe jezik i pupak da ti ponarand¾aste, a posle i sve ostalo.

Muahaha
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Ivan1979

Posto je druzenje pomereno nista nas ne sprecava da se i pored toga lepo provozamo.

Ima li zainteresovanih ?

[cheers]

Plazma Keks


UFF