Glavni meni

fotke sa treceg MM okupljanja Jagodina

Započeo balcan girl, 24 Jul, 2011, 22:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

sasafilipovic

Va¾no je da su "znojnice" na retrovizorima...

jager

Eeeeeeeeee, neka ste se, vala, proveli. A i jeste, sudeæi po slikama, za medalju!
[klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

RoaD GunneR

Citat: Lazic poslato 25 Jul, 2011, 21:34
Pa gde bas mene nadje da snimas od onoliko manijakinja...?  [rofl] [rofl] [rofl] A na 12oj sekundi se od svih motora, cuje KLE sa druge strane mosta... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Brate jedino si ti otisao levo svi ostali pravo

The One

Citat: jager poslato 25 Jul, 2011, 22:17
Eeeeeeeeee, neka ste se, vala, proveli. A i jeste, sudeæi po slikama, za medalju!
[klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

nedostaju slike s jutarnje kafice u ugodnom dru¹vu :D

Citat: RoaD GunneR poslato 25 Jul, 2011, 22:29
Brate jedino si ti otisao levo svi ostali pravo
¹ta te èudi?! naopak èovek [rofl]
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

balcan girl

miljan nece da izbaci klip jos uveeek :P prase jedno zaginuo u kg sa vulcan ridersima i  sad me pozdravljaju iz kafane :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

sram ga bilo, mesozderise, a mi cekamo... gladni...




@Road gunner:
[klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [cheers]

MILJAN

Cave ab homine unius libri

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

MILJAN

Sporo ide upload ali obeæavam da ne odlazim od kompa dok sve snimke ne izbacim... Sti¾e jo¹ jedan...
Cave ab homine unius libri

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

MILJAN

Cave ab homine unius libri

MILJAN

za 15 minuta sti¾e snimak povratka sa mosta do jezera..
Cave ab homine unius libri

MILJAN

Cave ab homine unius libri

MILJAN

sti¾e jo¹ jedan kraæi video "titanic bridge" :D
Cave ab homine unius libri

MILJAN

Cave ab homine unius libri

PECA BMW

Exe evo i mene na klipu ... sas sve moju sirenu u pozadini
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

@Poison Girl:
Ono ipak nije bila astra u sta smo se zamalo skucali, nego fabia... na 0:52... Mi smo isli prvi sa Stefanom uporedo celom sirinom puta, kad fabia iz krivine... Verovatno nas je jos psovao kad je naisao na ostatak manijaka...

Cek, Miljane, gde je snimak, Nensy je snimala sa tvojim aparatom, kad smo krenuli nazad, a ja nagario k`o da pada most...

PECA BMW

Citat: Lazic poslato 26 Jul, 2011, 02:17
@Poison Girl:
Ono ipak nije bila astra u sta smo se zamalo skucali, nego fabia... na 0:52... Mi smo isli prvi sa Stefanom uporedo celom sirinom puta, kad fabia iz krivine... Verovatno nas je jos psovao kad je naisao na ostatak manijaka...


ahaha i vi ste imali bliski susret sa njim .... ja sam medju prvima otisao i posto se dobro zaleteo nisam bas mogao da manevrisem vec sam jako blizu njega prosao ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

MILJAN

toliko od mene... Ja sad odoh a vi se svi.... :D
To je to... Meni je bilo OK......
Cave ab homine unius libri

Lazic

Citat: PECA BMW poslato 26 Jul, 2011, 02:19
ahaha i vi ste imali bliski susret sa njim .... ja sam medju prvima otisao i posto se dobro zaleteo nisam bas mogao da manevrisem vec sam jako blizu njega prosao ...

Al smo iscimali coveka... [rofl] [rofl] [rofl] Sreli smo se na poslednjoj levoj krivini pred kafanom, takodje se zaleteli k`o magarci, ja u kontra smeru... Stefan je nastavio pravo, a ja se u zivotu iz levog nagiba, nisam tako bacio desno, jos na onoj podlozi sa Unom iza, u kompletnoj opremi, i naravno produzio za Stefanom... Da nemam reflekse k`o divokoza, zalepili bi se onako goli k`o muve na soferku... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] sa sve carapama na retrovizorima... [rofl] [rofl] [rofl]




Citat: MILJAN poslato 26 Jul, 2011, 02:21
toliko od mene... Ja sad odoh a vi se svi.... :D
To je to... Meni je bilo OK......

Stani, bre, kud si zapeo da begas, gde je snimak kad krecemo nazad sa mosta...?