Glavni meni

Belgrade Beer Fest

Započeo UFF, 21 Jul, 2011, 14:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bigbad86

Gde moze u blizini da se parkira motorcikl a da to bude bezbedno kolko tolko? Vezao bih ga sajlom za nesto. Jel se placa ulaz, prvi put idem :D

iva749

Ne placa se ulaz,a motor mozes bilo gde.. :D Dosta motora se parkira oko trznog centra,sta vise videces kad dodjes.. :D

UFF

bigbad ne brini bice ti sve jasno kad se budes pojavio

nego evo mkt-ovu live mapu i ovu ovde mozemo da iskoristimo da oznacimo mesto gde ce se svako vece skupljati MM pa kad god ko da dodje tu da mozemo da se nalazimo i  [cheers] zajedno ili  [flashing]


http://www.dodaj.rs/f/N/12d/4jAKdg9N/16-aug-11-21-47-07.jpg

MIGE

Citat: UFF poslato 16 Avgust, 2011, 22:48
bigbad ne brini bice ti sve jasno kad se budes pojavio

nego evo mkt-ovu live mapu i ovu ovde mozemo da iskoristimo da oznacimo mesto gde ce se svako vece skupljati MM pa kad god ko da dodje tu da mozemo da se nalazimo i  [cheers] zajedno ili  [flashing]


http://www.dodaj.rs/f/N/12d/4jAKdg9N/16-aug-11-21-47-07.jpg
[thumb_up]

daca.ZZR6

#44
Dok se kolege i ja dogovorimo koji æemo dan .....................da doðemo na beer fest, verovatno æe on da proðe [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry]

stefan_xr

e ljudi el postoji kamp na beer festu doso bih na neki dan pa me zanima

bigbad86

Pa posto ste skoro svi iz BG-a dodjite svaki dan, pa ko dodje - dobrodoshao je ;)

mkt

mislim da ne postoji kamp..al opet ako dodjes sa satorom kapiram da ces moci da kampujes na uscu gde oces

UFF

stefan_xr je ugostio gomilu manijaka u svojoj kuci kad je bilo okupljanje u jagodini pa ako neko iz bg ima mogucnosti bilo bi lepo da mu ponudi prenociste

The One

ok, BF poèinje veèeras gde je MM taèka?
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Mortisha

I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

Silvana

Mo¾e li se uz reku motorom, pa da se montiramo na ulaze 4 ili 5, kod Bavarije ili Hajnekena :)?
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

dzimika

mislim da do mad maxa moze motorom da se dodje ali biciklistickom stazom posto su putevi zvanicno zatvoreni u tom pravcu, ja sam pre 3 god parkirao tamo i pesaka do bf

iva749


dzimika

pa dobro bukvalisto naravno da ne moze uz reku ali moze po stazi koja ide pored reke, tako je brdo bajkera dolazilo svake godine, neki su i preprecili pored siva preko trave :P

Mortisha

Ide neko veceras uopste :)?

©inobusi   SRB   18:00 – 18:30   
Vasil Had¾imanov Band   SRB   18:45 – 19:30   
Elvis Jr. Kurtovich   BIH   19:45 – 20:30   
maNga   TUR   20:45 – 21:20   
Negativ   SRB   21:30 – 22:30
Riblja Èorba   SRB   22:45 – 00:15   
Marky Ramones Blitzkrieg   USA   00:30 – 01:30   
Mark Knight (Toolroom Records)   UK   02:00 – 04:00   

I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

iva749

Hahaha..a dobro,mozes ti gde god pozelis motorom,ali..meni je recimo lakse da se parkiram tu negde u blizini gde ima dosta motora,i da malo prosetam,nego da vozim kroz copor ljudi.. :D

SSZGO

al komplikujete, dodjite na glavni ulaz bice tu 100 motora
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

paja021

   

    Bio sam pro¹le godine sa suprugom i dvoje prijatelja iz NS,na toj,po meni najru¾nijoj manifestaciji na kojoj sam ikada bio,¹to se odnosi na organizaciju!
   ©to se vo¾nje tièe,nasipom smo se odvezli direktno pred ulaz,bez ikakvih problema,niko nam nije rekao ni reè,èak su nas kljunovi na U¹æu uputili tim putem.
    Odvratno,brutalno i neljudsko pona¹anje majmuna na ulazu(sa svima su na prst u bulju!),Na ulazu su pretresali èak i ¾enske torbice i vadili makazice i grickalice za nokte.Obratite pa¾nju na mesto za parkiranje motora,slobodnog prostora ima mnogo,ali je problem u velikoj frekvenciji(pripitih!) posetilaca koji bi ba¹ da se provuku izmedju dva motora.I onda mo¾e doæi do ru¹enja motora a to vodi do neprijanih scena(za neke!)!
   Mesta za sedenje(unutar festa) nema,osim pod malim brojem ¹atri koje sedenje uslovljavaju uz piæe uzeto kod njih.Toy-toy-eva (wc) samo nekoliko komada,znaèi ako æe¹ da ¹ora¹ mora¹ do reke.A na reci bruka!Na hiljade ljudi,¹to ¾ena,mu¹karaca ,dece,baba...kolektivno di¾e nivo reke!Sve uz svetlost javne rasvete sa keja!!!U¾as!!!Tako da,koga pritera,osudjen je ili na polusatno èekanje u redu ispred wc-a ili na kolektivno zalivanje uz reku!

Taraba

Ja sam svake godine bez problema izbacivao pivski ostatak u Toi Toi-e.
Predpro¹le godine je bilo malo problematièno pa su se ljudi praznili iza nekih prikolica, ali je èekanje na "kenjaru" bilo 2-3 minuta.
Dakle, problem je u malom kapacitetu be¹ika posetilaca.

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?