Glavni meni

Memoari naopakog coveka...

Započeo Lazic, 20 Jul, 2011, 01:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mareskin


Lako je o¾enjenima da voze po blatu kad posle ima neko da opere opremu :P
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 18 Oktobar, 2013, 07:51
PUSSY ;)

WUSSYS [zena]

NARAVNO DA NECE DA BUDE MNOGO BLATNJAVO   [stop] JBTE 21 STEPEN  [facepalm] ....KAKVE STE VI PICE  [prebicute] ...KO IZDA PIZZZZZDAAAAA [djavo] [djavo] [djavo]

Ama Bane imam gume sa kojima se pada na asfaltu...:o [facepalm] A ni para za gorivo...:o [facepalm] [facepalm]

BANE BROTHERHOOD

Citat: Laziæ poslato 18 Oktobar, 2013, 09:25
Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 18 Oktobar, 2013, 07:51
PUSSY ;)

WUSSYS [zena]

NARAVNO DA NECE DA BUDE MNOGO BLATNJAVO   [stop] JBTE 21 STEPEN  [facepalm] ....KAKVE STE VI PICE  [prebicute] ...KO IZDA PIZZZZZDAAAAA [djavo] [djavo] [djavo]

Ama Bane imam gume sa kojima se pada na asfaltu...:o [facepalm] A ni para za gorivo...:o [facepalm] [facepalm]
za gorivo ti treba oko 1300 dinara ...a za gume ni moje nisu trenutno nista bolje pa idem.... :P [neampojma]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Lazic

Ali ti bar zna¹ da vozi¹... :'( :'( :'(

mareskin

Citat: Laziæ poslato 18 Oktobar, 2013, 10:25
Ali ti bar zna¹ da vozi¹... :'( :'( :'(

Ti zna¹ kako se pada, samo uradi suprotno nego inaèe [rofl]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


MISTER X

Laziæu, ugu¹it æe¹ se od smeha. A jo¹ si mlad.

Major


MISTER X


Lazic


CBRR1

opa mister x nam se unormalio...tako treba... Plus od mene...

ljudi jel treba neko da smiri branga,eto ja se javljam(ali da mu nabavim neku fuul qravu pa nek je zakljucava nek joj radi sta hoce) :)  :)  :)
Bolje to jos mi se ne ide u podrum mlad sam... :)  :)  :)

Major


Ivan1979

Citat: Laziæ poslato 18 Oktobar, 2013, 12:59
umem ja i da ne di¹em...:D
da da... ali prvo doobrooo uvuces  :P

MISTER X

@Panco.KV
PRENESENO SA TEME MOTOGP
Sve je to istina ¹ta si napisao. Ja ponekad doðem u Srbiju i naravno da bih voleo da imam tamo neko novo i moto dru¹tvo, jer ovi moji roðaci su totalni tutleki za takve stvari, niti ih zanima. S obzirom da nikada ne idem sam, uvek idem s autom, a ima se i uvek i vi¹ka stvari. Auto stoji u gara¾i, a okolo me voza roðak u bg tablicama. Zbog toga  moto dru¾enja uglavnom otpadaju, osim ako se ne napalim iæi sam iskljuèivo sa motorom. U protivnom samo neka kafa ili ¹to.  
Zasad je najbli¾i da mu se javim u Srbiji  Laziæ. On mi se èini OK i prvi me prihvatio.  
Naravno da ja apsolutno ne iskljuèujem niti druge ljude, ali zasada - ne. Laziæ vas neke poznaje, pa æe mi on reæi koga vredi eventualno upoznati u¾ivo, a koga je bolje izbeæi. No, o tom po tom.   Nekima jako smeta moja me¹ana krv i gde sam roðen.  Za¹to bi se zbli¾avao s takvim ljudima?
Moji osobni podaci nisu bitni jer ovo je forum i imamo nickove. Kad doðe, ako doðe do u¾ivog upoznavanja onda æemo videti ko je ko.  Zasad ostajemo ovako.  Bilo bi licemerno od mene da sad tu pi¹em neka kao svoja imena i podatke. Nisam takav èovek.
Nadam se da ti je prihvatljiv moj odogovor.

pit

Znao sam ja da je Lazic hrvatski spijun.

Panco.KV

Gledaj ja se ne stidim i ne bojim nicega jel sam 100% ispravan.Nemas razloga kriti bilo sta ako si OK.A Lazic sto daje minuse ti je kontakt hahahahah OK dobar sam sa njim.

clutch&brake

Citat: MISTER X poslato 18 Oktobar, 2013, 13:16
@Panco.KV
PRENESENO SA TEME MOTOGP
Sve je to istina ¹ta si napisao. Ja ponekad doðem u Srbiju i naravno da bih voleo da imam tamo neko novo i moto dru¹tvo, jer ovi moji roðaci su totalni tutleki za takve stvari, niti ih zanima. S obzirom da nikada ne idem sam, uvek idem s autom, a ima se i uvek i vi¹ka stvari. Auto stoji u gara¾i, a okolo me voza roðak u bg tablicama. Zbog toga  moto dru¾enja uglavnom otpadaju, osim ako se ne napalim iæi sam iskljuèivo sa motorom. U protivnom samo neka kafa ili ¹to. 
Zasad je najbli¾i da mu se javim u Srbiji  Laziæ. On mi se èini OK i prvi me prihvatio.   
Naravno da ja apsolutno ne iskljuèujem niti druge ljude, ali zasada - ne. Laziæ vas neke poznaje, pa æe mi on reæi koga vredi eventualno upoznati u¾ivo, a koga je bolje izbeæi. No, o tom po tom.   Nekima jako smeta moja me¹ana krv i gde sam roðen.  Za¹to bi se zbli¾avao s takvim ljudima?
Moji osobni podaci nisu bitni jer ovo je forum i imamo nickove. Kad doðe, ako doðe do u¾ivog upoznavanja onda æemo videti ko je ko.  Zasad ostajemo ovako.  Bilo bi licemerno od mene da sad tu pi¹em neka kao svoja imena i podatke. Nisam takav èovek.
Nadam se da ti je prihvatljiv moj odogovor.


[gej] [gej] [rofl] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

pit

Pa to nikome nije palo na pamet ali mozda je u tome tajna miss x-a.

Panco.KV


Panco.KV

Citat: njanja poslato 18 Oktobar, 2013, 14:35
Citat: MISTER X poslato 18 Oktobar, 2013, 13:16
@Panco.KV
PRENESENO SA TEME MOTOGP
Sve je to istina ¹ta si napisao. Ja ponekad doðem u Srbiju i naravno da bih voleo da imam tamo neko novo i moto dru¹tvo, jer ovi moji roðaci su totalni tutleki za takve stvari, niti ih zanima. S obzirom da nikada ne idem sam, uvek idem s autom, a ima se i uvek i vi¹ka stvari. Auto stoji u gara¾i, a okolo me voza roðak u bg tablicama. Zbog toga  moto dru¾enja uglavnom otpadaju, osim ako se ne napalim iæi sam iskljuèivo sa motorom. U protivnom samo neka kafa ili ¹to.  
Zasad je najbli¾i da mu se javim u Srbiji  Laziæ. On mi se èini OK i prvi me prihvatio.  
Naravno da ja apsolutno ne iskljuèujem niti druge ljude, ali zasada - ne. Laziæ vas neke poznaje, pa æe mi on reæi koga vredi eventualno upoznati u¾ivo, a koga je bolje izbeæi. No, o tom po tom.   Nekima jako smeta moja me¹ana krv i gde sam roðen.  Za¹to bi se zbli¾avao s takvim ljudima?
Moji osobni podaci nisu bitni jer ovo je forum i imamo nickove. Kad doðe, ako doðe do u¾ivog upoznavanja onda æemo videti ko je ko.  Zasad ostajemo ovako.  Bilo bi licemerno od mene da sad tu pi¹em neka kao svoja imena i podatke. Nisam takav èovek.
Nadam se da ti je prihvatljiv moj odogovor.


[gej] [gej] [rofl] [rofl]

http://[flash=200,200][/flash]


Zasad je najbli¾i da mu se javim u Srbiji  Laziæ. On mi se èini OK i prvi me prihvatio.   [clapp] nek vam je sa srecom  [rofl]