Glavni meni

Memoari naopakog coveka...

Započeo Lazic, 20 Jul, 2011, 01:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

clutch&brake

 [pop] [pop] [pop] [pop] [pop]
[hello] [hello] [hello] [hello]

bilo mi je drago poznavati vas  :'( :'(
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic


BANE BROTHERHOOD

Ja se izvinjavam dragoj braci i sestricama  [facepalm]  .. BRANG me opet zatvorio u podrum   :'(  ovih dana je jako loshe volje  [rolleyes]

psssss....sss...evo ga vraca se opet....neeeeeeeee...neeee BRANG.....neeeeeee :'(  ...bicu dobar necu vishe bezati iz podruma...neeeee :'( :'( :'( :'(

BRANG OVDE [djavo] NIKO NISTA NIJE CUO I VIDEO ...JEL TAKOOOO [djavo] [bejzbolka] [djavo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

mkt


Lazic


BANE BROTHERHOOD

Citat: mkt poslato 17 Oktobar, 2013, 15:58
[facepalm]
TIIIIII  [djavo]   [djavo] .......TI SI JEDINI KOJI JE USPEO DA POBEGNE IZ PODRUMA...ALI VRATICES SE TI PONOVO ...U PODRUM!! [djavo] [djavo] [djavo]!
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

mkt


pit

Citat: MISTER X poslato 17 Oktobar, 2013, 14:15
Citat: pit poslato 17 Oktobar, 2013, 13:28
Znaci Dragec jebo si jeza u ledja ako dodjes u bg.

Dragec? To ti sebi tepa¹?
Rekli smo da nema da se bijemo, nego ko je jaèi u raznim podruèjima. Recimo u pisanju postova.

     Bus ti jos strukle pojel dok skuzis o cem je owde rec....kak se na kraju zowes ..Stef ili kak wec Jure.

Lazic

O bo¾e, koliko smo mi ludi...:D

MISTER X

Citat: pit poslato 17 Oktobar, 2013, 16:25
Citat: MISTER X poslato 17 Oktobar, 2013, 14:15
Citat: pit poslato 17 Oktobar, 2013, 13:28
Znaci Dragec jebo si jeza u ledja ako dodjes u bg.

Dragec? To ti sebi tepaš?
Rekli smo da nema da se bijemo, nego ko je jači u raznim područjima. Recimo u pisanju postova.

     Bus ti jos strukle pojel dok skuzis o cem je owde rec....kak se na kraju zowes ..Stef ili kak wec Jure.

Za tvoju info - hrvatsko ime (dala matera) i srpsko prezime (dao otac). Detalji te ne zanimaju. 

Sad se setih, pa i predsednik Vlade i predsednik države vam imaju hrvatska imena. A ovde nešto pizdite na mene.


Radno vreme gotovo. Naradih se danas opako. Da je bar tako svaki dan. Uživajmo, život je lep.

pit

Citat: MISTER X poslato 17 Oktobar, 2013, 17:54
Citat: pit poslato 17 Oktobar, 2013, 16:25
Citat: MISTER X poslato 17 Oktobar, 2013, 14:15
Citat: pit poslato 17 Oktobar, 2013, 13:28
Znaci Dragec jebo si jeza u ledja ako dodjes u bg.

Dragec? To ti sebi tepa¹?
Rekli smo da nema da se bijemo, nego ko je jaèi u raznim podruèjima. Recimo u pisanju postova.

     Bus ti jos strukle pojel dok skuzis o cem je owde rec....kak se na kraju zowes ..Stef ili kak wec Jure.

Za tvoju info - hrvatsko ime (dala matera) i srpsko prezime (dao otac). Detalji te ne zanimaju. 

Sad se setih, pa i predsednik Vlade i predsednik dr¾ave vam imaju hrvatska imena. A ovde ne¹to pizdite na mene.


Radno vreme gotovo. Naradih se danas opako. Da je bar tako svaki dan. U¾ivajmo, ¾ivot je lep.

Pa kaj je Dragec za kaj se stidis swog imena...pa kazi slobodno..niko nije sawrsen...

Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor


pit


BANE BROTHERHOOD

MAAAAAAA BREEEE  [djavo] JEDVA CEKAM NEDEEEELJUUUUU  [djavo]

A OVAKO IZGLEDA KAD CEKAS DA KRENES [djavo] [djavo] [djavo]

Motocross - Menino Aguniado pra correr! (Crazy boy to start race!)
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Mik

Citat: pit poslato 17 Oktobar, 2013, 18:01
Citat: MISTER X poslato 17 Oktobar, 2013, 17:54
Citat: pit poslato 17 Oktobar, 2013, 16:25
Citat: MISTER X poslato 17 Oktobar, 2013, 14:15
Citat: pit poslato 17 Oktobar, 2013, 13:28
Znaci Dragec jebo si jeza u ledja ako dodjes u bg.

Sad se setih, pa i predsednik Vlade i predsednik dr¾ave vam imaju hrvatska imena.
Da, tacno! A i ministar policije! Ivica! (Tipicno srbokoljacko ime, ali mi to, izgleda, volimo.)
Nego mi Srbi nemamo u glavi "povratnu spregu", ovde ce uvek vladati neko drugi i jebati nas u nezdrav mozak. Da nas nisu turci nabijali na kolac i klale ustase pogubili bi se, ne bi nas bilo, utopili bi se u nesto, nestali bi kao narod. Zapravo, nismo narod. Zao mi je, al' tako je.

BANE BROTHERHOOD

POLITICARA I PARAZITA POLITICARSKIH CE BITI I OSTATI ...I UVEK SU GLADNI...POBEGOSMO SA TEME SKROZ ;D

ZATO VOZITE MOTORE I PUSTITE MOZAK NA OTAVU  [djavo] [djavo] [djavo]


NEGO AJDE OVAKO  DA SE VRATIMO NA TEMU ...BRANG OVDE [djavo] [djavo] [djavo]

nedelja u 10.00 casova okupljanje kod nasipa u bloku 45 voznja do obedske bare ide nas oko 10 tak... nista asfalt..samo HARD SAMO TVRDO!!!! SVI SU DOBRODOSHLI!!!
130 KM u jednom pravcu ciste off road zajebancije ...PONESITE DOBRO RASPOLOZENJE I CELICNA 00!!!
BROTHERHOOD IS 4 LIFE!!! [djavo] [djavo] [djavo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Lazic


mkt


BANE BROTHERHOOD

PUSSY ;)

WUSSYS [zena]

NARAVNO DA NECE DA BUDE MNOGO BLATNJAVO   [stop] JBTE 21 STEPEN  [facepalm] ....KAKVE STE VI PICE  [prebicute] ...KO IZDA PIZZZZZDAAAAA [djavo] [djavo] [djavo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!