Glavni meni

Memoari naopakog coveka...

Započeo Lazic, 20 Jul, 2011, 01:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Major


CBRR1

@Pit i Lazic

ahahahhahahahahaah ja tek sada shvatam sta mi je Pit pricao,5 puta sam mu rekao da ga ne razumem sto stvarno sto kroz salu do dela za Drageca Petelinceka...Ja radim kuci kad zena iznosi tel kaze zove te neko,nisam stigao da se javim u poslu bio,kada posle 1omin zove Lazic,javljam se,kaze Lazic mister x je u BG,dobro i nek bira negde nastresnicu da ne pokisne kad bude glumio semafor..Kaze Lazic ma zafrkava se on, on je dobar lik tata srbin,hoce da te nazove budi ok sa njime dobar je ,ja kazem Lazicu ma nema problema nek nazove,zove pit i prica i prica ja ga nista ne shvatam jer stvarno nisam mogao da se povatam a najvece iznenadjenje za Pita jer se i on zbunio,nije ocekivao da cu sa njime najopustenije cak i prijatno da pricam,jer nije znao da me je Lazic zvao i da je nahvalio mister x-a... ja jesam stvarno mislio da je on,nisam imao pojma da je ovaj Pit nabijem ga na tuki,upecao sam se...i na kraju kad mi je rekao e ovde Pit jebem te,e jesam se slatko nasmejao i grmeo po dvoristu JEBACU GA E JEBACU GA KAD GA VIDIM(Lazica) posle sam se se smejao sam sa sobom zbog ova dva dripca e jesu me navatali... :)  :)  :)


@teletabis x

Ko se bre koga plasi,pusti te decije fore i idi u svoju  RUPU, pre nego sto udjes i stanes ispred tri puta ponovi ko svaki normali teletabis Vupa(rupa) Vupa(rupa)      Vupa(rupa) i nestani...

pit


MISTER X

@ CBRR1
A jesu te? Jednom æu te i ja nazvati. Pa æe da glumimo semafore, ja zeleni, ti crveni. Laziæa za ¾uti.

CBRR1

ma opisteno sine, opusteno...
RUPA...

clutch&brake

Citat: MISTER X poslato 16 Oktobar, 2013, 00:37
@ CBRR1
A jesu te? Jednom æu te i ja nazvati. Pa æe da glumimo semafore, ja zeleni, ti crveni. Laziæa za ¾uti.

Samo ti mozes da glumis zutaru
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

CBRR1

iskusno iskusno..ahaaahahhahahaaaahhah

Lazic

Citat: MISTER X poslato 16 Oktobar, 2013, 00:37
@ CBRR1
A jesu te? Jednom æu te i ja nazvati. Pa æe da glumimo semafore, ja zeleni, ti crveni. Laziæa za ¾uti.


¹to bi rekli na¹i stari, ja te krstim a ti prdi¹...:o :P

Dobro bre, stvarno sam te nahvalio da si pravi manijak u du¹i, a ti opet puca¹ po civilima...:o [facepalm]

Nema ti druge, nego da se pojavi¹ u subotu na adi i plati¹, hmmmm 30 piva...:D I onako se hvali¹ da ima¹ dobru platu, a ovde je pivo skoro pa d¾abe... :P [rofl]

CBRR1

e da mogao bi da dodje u subotu,eto ne mora da glumi semafor moze da bira ili ''disko kugla'' ili ''strob'' ...

clutch&brake

Ljubi vas brat da ga ne zovete
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic

ba¹ si drko¹...:P Za¹to...? mislim da bi ba¹ trebalo da doðe...:P Potpisujem da bi ga doèekali manijaèki i da bi ga svi zgotivili posle 30 piva, ti prvi...:P

clutch&brake

Eventualno da glumi podmornicu
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

UFF

jes da dodje pa da ga cbr udavi u adi si lud bre?

kako posle bane brotherobinhud to da objasni kad je njegov kafic, on je organizator a i sef spasioca?

Lazic


eclipse4

Citat: UFF poslato 16 Oktobar, 2013, 01:40
jes da dodje pa da ga cbr udavi u adi si lud bre?

kako posle bane brotherobinhud to da objasni kad je njegov kafic, on je organizator a i sef spasioca?

cbr ga davi,bane ga spasava,cbr ga davi bane ga spasava......al koliko upoznah cbra ovako preko foruma,dosao sam do zakljucka da je uporan momak,tako da verovatno bane prvi odustaje ;)

Lazic

ne zna¹ Branga kormanka...:o [rofl]

toliko je uporan da æe i najzagri¾eniji samoubica da odustane...[rofl]

mkt

ili ce da zavrsi kod BRANGA u podrumu  :o [djavo] dok bane nece imati nikakve veze sa tim  [neampojma]

eclipse4