Glavni meni

Memoari naopakog coveka...

Započeo Lazic, 20 Jul, 2011, 01:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Popsy

ja èekam da Lazic okaèi slike od danas ... i odmah da ka¾em da nisam ja kriv... bile su trule :))))
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Vlajko

Æuti..æuti..

Uni¹tio si detetu sanke..mrmote jedan..  :P

Pre..



posle



Nije mi jasan samo ovaj prs..



Laziæi su sigurno u nesvesti do daljnjeg..
kojoti su zavijali sinoæ  [cheers]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

velja

Lol Popsy. Imamo iste sanke. Samo moje dete jos vozi moje :) . Elan jel da? Sankali se ja i moj cale na njima sad se sankamo ja i moje dete.

[Edit]
Ili?
Lol Lazicu. Imamo iste sanke. Samo moje dete jos vozi moje :) . Elan jel da? Sankali se ja i moj cale na njima sad se sankamo ja i moje dete.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: velja poslato 12 Februar, 2012, 12:10
Lol Popsy. Imamo iste sanke. Samo moje dete jos vozi moje :) . Elan jel da? Sankali se ja i moj cale na njima sad se sankamo ja i moje dete.

[Edit]
Ili?
Lol Lazicu. Imamo iste sanke. Samo moje dete jos vozi moje :) . Elan jel da? Sankali se ja i moj cale na njima sad se sankamo ja i moje dete.

edit
Lol XXX. IMALI SMO iste sanke. Samo.......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

Citat: Vlajko poslato 12 Februar, 2012, 11:09
Æuti..æuti..

Uni¹tio si detetu sanke..mrmote jedan..  :P



Polomio Nevenine sanke?  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

ЯЭВОЛУТИОН

Kad ne citaju......max load 100 kg
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Popsy

ma jeste, tako pi¹e i na mom Giviju max load 7kg pa unutra redovno ima 20-30kg a nekada i vi¹e :D :D :D
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Lazic

©to mi reèe Una veèeras, nije tebi krivo toliko zbog sanki, koliko ¹to ih ti nisi polomio u nekom banzai spustu, a ne onaj debeli Popseto...   [prebicute]  [rofl] [rofl] [rofl]



@Velja & Revolucija:
To su bile moje sanke, kupljene 1980-te, do prekjuèe su pre¹le mislim 10.000km... Malo mi ¾ao zbog dece, al' kako sam mogao Popadiæu da ne dam... :D

zemunboy

Citat: Lazic poslato 13 Februar, 2012, 03:28
©to mi reèe Una veèeras, nije tebi krivo toliko zbog sanki, koliko ¹to ih ti nisi polomio u nekom banzai spustu, a ne onaj debeli Popseto...   [prebicute]  [rofl] [rofl] [rofl]


Maa pusti Popsija, taj bi i Afriku pokvario, koliko to god nekima zvucalo nenoguce...

ЯЭВОЛУТИОН

Ma Popsy je cudo.....otvorio sam bar 15 supertenera, ali ni na jednoj nisam video da su pretegnuti usisni ventili toliko da nema kompresiju....neke su presle i po 70000....a Popsy je fenomen....svih 6 usisnih ventila pretegnuto....to je zog medvedjih usiju.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

#431
Citat: revolution poslato 13 Februar, 2012, 10:39
to je zog medvedjih usiju.

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl], jao, nije mi dobro od smeha... [cheers]


edit:
Da ne gresim dusu, medved se posle iskupio, odveo nas je na super mesto na zdranje... ;D Btw, jel neko moze da predpostavi zasto medjed krije cigaretu u sred restorana...?  [rofl] [rofl] [rofl]

[attachment deleted by admin]

The One

Una nije rekla da je Popsi debeo sve ostalo stoji...
a cigara mu bila naopako smotana  [rofl] [rofl] [rofl]
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Lazic

Jbg, neki samo naopako umeju... :-* Inace njegov rodjeni duvan... :D


[attachment deleted by admin]

Taraba

Nije se hvalio da se porodio. Vreme je bilo [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

Ne priznajem kafanu ako nema karirane stoljnake
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

jebes stoljnjak, klopa je do OO, ali ozbiljno... :D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Lazic poslato 13 Februar, 2012, 12:27
jebes stoljnjak, klopa je do OO, ali ozbiljno... :D
Gde , kad !!!
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

iza okretnice nekog busa, jbm li ga, 51...?