Glavni meni

Memoari naopakog coveka...

Započeo Lazic, 20 Jul, 2011, 01:44

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: mali_zmaj poslato 20 Oktobar, 2017, 13:58
Znaèi vraæa¹ se na ©e¹ka..,zaèaran krug!!  ;)
Da si mi ti ¾iv i zdrav, ©e¹elja prozreo leta '91-ve... Govno jedno nikako da crkne...



Citat: Gavrolini poslato 20 Oktobar, 2017, 18:07
A zasto si morao da budes bilo sta? Jel ti neko stavio cev na glavu i terao te u neku stranku? Skupstinu si mogao i bez stranke da palis i pljackas.
Nisam nikad bio èlan ni jedne stranke, skup¹tinu nisam ni palio ni pljaèkao, 9. Marta '91-ve na raskrsnici Kneza Milo¹a i Narodnog fronta sa 10 metara gledao u oèi policajce koji su bez nekog ciljanja pucali po nama, metak koji je ubio Branivoja Milinoviæa je doslovno pro¹ao izmeðu mene i drugara(to sam posle rekonstruisao na osnovu toga gde smo mi bili, a gde on), gutao suzavac na svim demonstracijama do 2000-te, jebi ga zajebao sam se vi¹e puta u proceni onih ¹to su se borili protiv milo¹eviæa... Previ¹e si ti Gavro mlad da me naziva¹ starim dosovcem... :P :-* Ti si dete za mene kao ¹to je Milo¹ za tebe... :o ;D Al' sam matooor... :D




Nego, govoreæi o tikvama bez korena, ako je ikada ikoga zanimalo na koga volim da serem po forumima, trenutno je u staraèkom domu u Obrenovcu, krcka starost... Al' pre 40-ak godina je hteo da ru¹i vlast pisanjem... Nije uspeo... :D




Ostoja

Laziæu bre, pa ti kao Babi Pupu¹ka, stari revolucionar...

[rofl] [thumb_up] :-*
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Lazic

Meni je na¹ao da ka¾e da sam stara DOSovca... :o ;D '92-ge glasao za depos, '93-æe valjda isto, '96-te za koaliciju zajedno, '97-me bojkotovao sa demokratama, 2000-te za dos i ono neobave¹teno govno... Posle nisam glasao do 2014-te kad sam video da je ðavo odneo ¹alu... :o ;D

Mamu im jebem olo¹ku, ista ekipa sve vreme...

Hattrick

Citat: Laziæ poslato 24 Oktobar, 2017, 18:00
Da si mi ti ¾iv i zdrav, ©e¹elja prozreo leta '91-ve... Govno jedno nikako da crkne...

I nikako da skinu onu njegovu taksu na luksuz za motorna vozila prilikom registracije. Osladila im se crkli dabogda svi zajedno sa njim.

misa-pei

Citat: Laziæ poslato 24 Oktobar, 2017, 19:40
Meni je na¹ao da ka¾e da sam stara DOSovca... :o ;D '92-ge glasao za depos, '93-æe valjda isto, '96-te za koaliciju zajedno, '97-me bojkotovao sa demokratama, 2000-te za dos i ono neobave¹teno govno... Posle nisam glasao do 2014-te kad sam video da je ðavo odneo ¹alu... :o ;D

Mamu im jebem olo¹ku, ista ekipa sve vreme...

Au Laziæu, al' te je u ¾ivac pogodio :D :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

Biker-Boy

Citat: Hattrick poslato 24 Oktobar, 2017, 19:42
Citat: Laziæ poslato 24 Oktobar, 2017, 18:00
Da si mi ti ¾iv i zdrav, ©e¹elja prozreo leta '91-ve... Govno jedno nikako da crkne...

I nikako da skinu onu njegovu taksu na luksuz za motorna vozila prilikom registracije. Osladila im se crkli dabogda svi zajedno sa njim.
Da, starudija od 25-30 godina i 2000 ccm to je njima luksuzan auto  [samoubistvo] [ludak]
I feel the need..... the need for speed !!!

mali_zmaj

Ne daj se Lazicu,godinama!!   Ma znam ja da je Sesko trulez neopjevana !!!  Samo te malo draskam po ganglijama!! I ja sam apolitican!!! Ne vrijedi,nista pozitivno ne vidim u nijednima,koliko se god trudio da nadjem smisao u njihovim kenjanjima!!
jin-jang

milomir22

©to bi rekla moja baba pokojna "Sinko, èim je on tu gde je, ne vredi ni¹ta, po¹ten èovek ne mo¾e da se bavi politikom".

Meni je od svih na¹ih politièara, koliko god lo¹i bili (a svi su bili lo¹i), najgori Vuk Dra¹koviæ, kurva u telu politièara.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Biker-Boy

Integritet je misaona imenica u Srpskoj politici i Balkanskoj uopsteno...
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Citat: Hattrick poslato 24 Oktobar, 2017, 19:42
Citat: Laziæ poslato 24 Oktobar, 2017, 18:00
Da si mi ti ¾iv i zdrav, ©e¹elja prozreo leta '91-ve... Govno jedno nikako da crkne...

I nikako da skinu onu njegovu taksu na luksuz za motorna vozila prilikom registracije. Osladila im se crkli dabogda svi zajedno sa njim.
Evo skoro 20 godina... Sahranili ih u 3200cc...


Citat: misa-pei poslato 24 Oktobar, 2017, 19:56
Au Laziæu, al' te je u ¾ivac pogodio :D :D :D :D
Mi¹o, 30 godina od prvog slu¹anja Indeksovog radio pozori¹ta, jo¹ ni¹ta ne uradismo... Da ne gre¹im du¹u od proleæa 2001-ve do proleæa 2003-æe sam se oseæao malo slobodnije... Ispostavilo se la¾no... :(


@Zmaj:
A znam toliko ljudi koji bi mogli da vode zemlju kako treba...


@Nimèeviæ:
Malo smo ih ubijali kroz istoriju... Skoro ni malo...

misa-pei

Indeksovo pozori¹te je bio dozirani ventil. Isto kao i ¹to tu i tamo javno kritikuju vlast. Demokratija, ¹ta hoæete, vidite ¹ta prièaju/pi¹u. Zamazivanje oèiju. I sa Kesiæem i Ivanoviæem. Ali, lepo je slu¹ati/èitati. Ima se utisak kao da æe to dopreti narodu do pameti, ama jok. Isto sve, samo Njega nema.
Država je najveći neprijatelj naroda

megaidiot

Citat: misa-pei poslato 25 Oktobar, 2017, 02:15
Indeksovo pozori¹te je bio dozirani ventil... ...Ali, lepo je slu¹ati/èitati.
upravo to. sedativi. bude ti lakse, mislis 'vidi ima jos normalnih', resice se to u nekom trenutku. uzmes pivo umesto puske.

Biker-Boy

Nemora puska, dovoljno bi bila govnjiva motka, sve ih potuci i onda sesti i popiti pivo :)
I feel the need..... the need for speed !!!

Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Biker-Boy

Podrazumeva se, pivo kao i sladoled uvek treba konzumirati hladno :)
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Mi¹o, slu¹ao sam Miæka sad skoro na nekom festivalu u Istri, tamo gde je mitroviæ pu¹io u studiju, gde god poku¹aju d'igraju predstavu, zauzeti su svi termini za sledeæih godinu dana...

Lazic

Hteo da stavim u sme¹ne i zanimljive slike, al' nije slika, a nije ni sme¹no...



El Jefe

А и не види се ништа.
Друштво за заштиту од животиња

bogdan

ma to je postanska markica   :D

Lazic