Glavni meni

Memoari naopakog coveka...

Započeo Lazic, 20 Jul, 2011, 01:44

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

@#$ i vajber,neograniceno,do kraja godine a uz to i pripejd ti donosi jos 500 megabajta za surf i neogranicene razgovore u mrezi  @#$ druga prica...

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


mi¹ko_kolo


Bori¹a


mi¹ko_kolo

Mo'¹ èaèka¹ kol'ko 'oæe¹, ako ne spoji¹ - nema vatrometa. Ovo je bilo  [vatromet]

Lazic

Spojio spojio, nego kako...;D Kad za¾murim jo¹ vidim ¾icu kako se pretvara u plazmu... ;D

Hohštapler

Da napi¹em i ovde ¹to sam mu juèe rekao kad mi je pokazao klje¹ta:
"Jebem te uglavu (jedna reè) blesavu da je bilo ko drugi (èitaj: normalan) taj bi poginuo na mestu, al budalu ni Bog neæe!"
[facepalm]
:-* [srce]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic


eclipse4


eclipse4

Citat: Laziæ poslato 31 Avgust, 2015, 15:11
Mnogo ampera... ;D





cek da te sad pitam ko co`eka   ;D  sto me strecas sad na 40 stepeni???  [klanjam_se]

misa-pei

C,c,c,c, Laziæu, oèekivao sam da tako ne¹to uradi¹ zubima, a ne kao amater, da kosristi¹ klje¹ta i to izolovana. Promenio si se.
Država je najveći neprijatelj naroda

balcan girl

klasika od lazica, prvo usere nesto sam a onda kuka za majstora, brateeeee kad æes da nauèis da kad sam èaèkas nesto to dodje mnoooogooo skuplje nego da si odmah zvao majstora!!! plus jos æes i da pogines ili da upalis celu zgradu, da sjebes akumulator, tv, lift, hodnik, krevet, uffa, hahahahhahahah :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

joka

Citat: Laziæ poslato 31 Avgust, 2015, 15:11
Mnogo ampera... ;D




Ovo treba da je izlo¾eno u muzeju Nikola Tesla, sa naznakom, kako ne treba...   [facepalm]    [cheers]

Lazic

Citat: balcan girl poslato 31 Avgust, 2015, 20:07
klasika od lazica, prvo usere nesto sam a onda kuka za majstora, brateeeee kad æes da nauèis da kad sam èaèkas nesto to dodje mnoooogooo skuplje nego da si odmah zvao majstora!!! plus jos æes i da pogines ili da upalis celu zgradu, da sjebes akumulator, tv, lift, hodnik, krevet, uffa, hahahahhahahah :D
Odmah da zovem majstora da pove¾e 3 ¾ice...??? :o Pa da li si bre luda... :P Nikad ni¹ta ne bih nauèio da radim da stalno ne¹to ne sjebavam... ;D
Jebiga sad, bio u ¾urbi, iznerviran, nisam pazio i upsiæ...;D ©to reèe elektrièar iz edb, uèlanio si se u klub, kao sa motorom, il' si pao, il' æe¹ da padne¹, il' te malo(ili mnogo) spr¾ilo, il' æe da te spr¾i... ;D Nego po obièaju imam sreæe vi¹e nego pameti... ;D ;D ;D




Citat: misa-pei poslato 31 Avgust, 2015, 19:13
C,c,c,c, Laziæu, oèekivao sam da tako ne¹to uradi¹ zubima, a ne kao amater, da kosristi¹ klje¹ta i to izolovana. Promenio si se.
Jebiga Mi¹o, sti¾u godine... ;D :-*

Major


mali_zmaj

Eeeeee Laziæuuu,imam ovdje veæeg struènjaka za sjebavanje KLE-a. Preziva se Zriliæ!! Zamisli Laziæ-Zriliæ!?! E utjerao je KLE-a u Vrbas. Nadamo se da nije hidro-udar ili kako se veæ zove..E rastavili ga na rastavne i sastavne djelove,nadamo se najboljem...Mada doktori nisu optimistièni!! Ali KLE je to,oporavak mo¾e doæi neoèekovano!!
jin-jang

Lazic

Citat: misa-pei poslato 31 Avgust, 2015, 19:15
Ili se parkiraj u vodi, pa na primorju si.
Citat: Laziæ poslato 31 Avgust, 2015, 23:34
To bi veæ lièilo na mene...;D

Definitivno moj roðak... ;D

Lazic

nakupile se tri prièe, ali nikako ne sti¾em da ih pretoèim u slova na ekranu...

Maèka,
Faza ili osiguraè,
xxxx ;D