Glavni meni

E, ovako smo ekipa i ja napravili devojku od babe :)) (GSXR 750 '90.)

Započeo VojaBG, 19 Jul, 2011, 01:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major


Gašpar

A da vidis da li moze da se okaci ona karbonska oplata nekog novijeg rezervoara na njega?
Mi smo gledali tu oplatu za K9 - 100 dolara na ebay-u

VojaBG

Citat: Gaspar poslato 19 Jul, 2011, 14:30
A da vidis da li moze da se okaci ona karbonska oplata nekog novijeg rezervoara na njega?
Mi smo gledali tu oplatu za K9 - 100 dolara na ebay-u
Ne bi mogla original sigurno, jedino da se napravi ne¹to od poliestera po mom rezervoaru, nalik tome, pa da se nabud¾i... Ali otom potom, dosta je bilo rada, malo da se tera :D
[gsxr][gsxr]

mkt


lord_oblivion

Stvarno je lep, odlican  [thumb_up]
Ali posto su ukusi razliciti, meni se takodje vise svidja or'ginal  [cheers]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Mad Max

 [clapp] [clapp] [clapp], nisam video mnogo prerada ( a i sto sam video nesto uvek bode oci) extra. skoro pa mozes ga prodat pod k-5-6. original jeste lep, ali da pored njega stoji jedan ovakav original, tako da je ovo bolje
Brzi od smrti, Jaci od bola

salle_

extra je ispalo, svaka chast ... jedino shta bih promenio to je zadnji blatobran i lancobran - to bih bacio :)

MIGE



dr32

4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

srbac


BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

prpa_zr


djolevidak


gane

lepo je ispalo, znaèi i ti si se pridru¾io, pozdravi æelavog ;)

Dutchman

Lepo lepo ... nego koja je fora sa farom , chini mi se da je oreginalni , ali mi se isto tako chini da je staklo radjeno od plexija ??? to samo novo staklo ili ste sve napravili da lichi na oreginalni far poshto je dobro ispalo ... i chini mi se da je rep uzan kao da je od 600 ... a znam da nema od poliestera za 600 pa me zanima shta ste budzili :D

realno je extra ispalo , mozda bi bolje ispao u nekim drugim bojama al do dushe ko mene pa moze da slusha , ja sam i ovaj shto sam farbo morao da farbam kako su drugi hteli :D meni je K7 najbolji u beloj fabrichkoj varijanti sa sivim i crnim detaljima ... al opet moze i da se experimentishe ....

elem zadnji lancobran i tirehuger bi bilo dobro modifikovati poshto su ko shlem preko dupeta :D

sve u svemu chekam nastavak radova ako ih bude bilo :D poshto znam kako izgleda kad sednesh da se vozish , moze i bez fara a kamoli bez cajgera itd :DDDD

VojaBG

Far nije originalan, na¹ao sam slièan ;)
A rep je od 1000-ke, bio napravljen za jednog pa smo i to prepravili :)
A zadnji blatobran planiram da modifikujem, ali nemam kad, mislim imam ali nije mi zapelo  ;)
Na boji sam ja insinstirao, da bude crna perla, po¹to mi se mnogo sviða. Biæe jo¹ radova, ali kasnije, kako si i sam rekao, vozim i bez fara ako treba, samo da se tera  ;D ;D ;D
[gsxr][gsxr]

Simon69

Lepa prerada momci,dobri ste [thumb_up].
A jesi li razmisljao o plastikama-poklopcima na grbi rama?
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

Mortisha

I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

VojaBG

Citat: Simon69 poslato 17 Avgust, 2011, 09:26
Lepa prerada momci,dobri ste [thumb_up].
A jesi li razmisljao o plastikama-poklopcima na grbi rama?
Hvala.  ;D
Mo¾da bih i stavio te plastike, ali ne verujem da pa¹u na moj ram!?  [neampojma]
Do du¹e nisam ni probao...  [ludak]
Hvala na ideji, probaæu i to kako stoji  [thumb_up]
[gsxr][gsxr]