Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzimika


monsterbnt

Citat: Gaspar poslato 17 Oktobar, 2011, 20:05
ZVEZDA!!!

Prvi glas Srbije #6 - Dijana Gajin

vazno je da ona ne odustaje i da je napisala pesmu. na kraju mozda ipak prodje u grandu ako skine koju kilu i skrati pantalone i majcu
Smrt SVIMA!!!!

Gašpar

Sta sve ovim Amerima nece pasti na pamet  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

http://youtu.be/mC6dI5e6Dok


zmiya


MILJAN

12 sekunda snimka...uh ¹to mrzim ovo...dva puta sam se jadva izvukao bez amortizera volana..tank slap...

TANKSLAPPER! MAM 6/28/10
Cave ab homine unius libri

MILJAN

Cave ab homine unius libri

Plazma Keks

kako si se izvukao? sta se radi u takvim situacijama? kocis zadnjom? mislim da bi prednjom samo pogorsao situaciju

Mortisha

I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

MILJAN

Citat: Plazma Keks poslato 18 Oktobar, 2011, 00:04
kako si se izvukao? sta se radi u takvim situacijama? kocis zadnjom? mislim da bi prednjom samo pogorsao situaciju
Najgore mi je bilo sa ninjom. Poskoèio mi je toèak na lo¹em asvaltu, kada sam naduo gas da pretièem jednog idiota.. Javile su se nenormalne vibracije na upravljaèu... Znaèi, u sekundi sigurno po 3 vibracije..Sitno vibriranje sa tendencijom da poène sve ¹ire da baca korman ali mu nisam dao.U stvari veæ je poèeo da previ¹e baca i da se otima....Seæam se da sam kontakovao i ramena da ga zadr¾im.....Samo sam oduzeo gas i dr¹ao èvrsto upravljaè. Smirio se.. Ali bilo je hebeno...Zapeo sam kao konj... I drugi put slièna situacija....
Na BUsi sam imao fabrièki amortizer volana pa je bila smirela...  Ali na Ninji nisam imao...  Par njih se spaslo dizanjem na zadnji...
Cave ab homine unius libri

mkt

zbog cega dolazi do tog poigravanja volana

Bori¹a

Jel to hoces da probas Afriku da tockaris pa da znas sta te ceka? JBG da je protaper pa da razumem al obican da drma...

Tintor125

#1792

miodrag

jel si to ti u pozadini? odma sam te prepoznao. ni podkapa ti ne pomaze  :)))

Tintor125

znaci tebe vec u startu ne smem da zlostavljam :))))))))

miodrag

maskiracu se i ja pa cemo da zlostavljamo vec nekoga :)

Major


mkt


Bori¹a

Ja ne vidim koja je svrha ove teme? Imas temu o prodaji potkapa

Major