Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

freepartyman

Haha vidi ga Rossi na 2:20 :D :D :D
I became a beast to rid myself the pain of being a man


freepartyman

U jbt, dobro je prosao .
I became a beast to rid myself the pain of being a man

eclipse4

sto nije lego jos..put je koliko vidim odlican???

borkos

Zato sto ne zna... [facepalm]
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

idanijel


eclipse4

#15786
sad je naucio na tezi nacin.....

ako niste odgledali do sada a imate malo vremena....

http://www.youtube.com/watch?v=qiHAJQsK5Rs

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

mkt


eclipse4

17.06.2015 udes kod Essena,dvojica "samo" povredjena......ali zato kad se neko normalan i miran saplete na ulici polomi kuk......
(mislim prosli su oni sa teskim povredama....ali opet...preziveli su ovakav udes)

slike su ovde

http://www.derwesten.de/staedte/essen/zwei-verletzte-bei-unfall-in-essen-motorblock-schleudert-gegen-zapfsaeule-id10789537.html


a video ovde:

http://www.youtube.com/watch?v=Pjdr-rdzZ_o

kosta92

Auuu sunce ti, a jel ovo na snimku neko pogrebno vozilo.odma pored?!  [dunce]
Sam biras kako zivis ! :)

eclipse4

moze biti mada kod svaba auto reklame su obicajene tako....

Darko

imao je srece jer mu je auto vec bio "u rotaciji" pa je ovaj udarac oko drveta mnogo laksi bio nego da je isao pravo na drvo ... to ga je i spasilo

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

eclipse4

nesto ne mogu da verujem.....  [clapp] [clapp] [clapp]

! No longer available

//edit:sad ispada bez veze nasao sam i u nasim novinama...mogao sam u sta stampa stampa...al mislio sam da cu prevesti ukratko govor.....nema veze

ukratko (nasao sam i u novinama da se ne mucim sa prevodom ;)  ):

–Celu vladu na Kosovu èine pripadnici biv¹e OVK. U senci nemaèkog tenka ova obnovljena teroristièka organizacija pokriva terorom i susedne zemlje kao ¹to je Makedonija. Pripadnici OVK koji su nedavno poginuli u Makedoniji, na Kosovu su sahranjeni kao heroji, na groblju muèenika i u prisustvu visokih zvaniènika – rekla je poslanica Dagdelen i istakla da je Kosovo postalo region u Evropi odakle odlazi najvi¹e boraca za tzv. Islamsku dr¾avu Iraka i Sirije.

Regrutuju se pred oèima NATO-a i vojske koju smo tamo poslali. Mislim da Nemaèka ne mo¾e da nastavi s podr¹kom velikoalbanskom nacionalizmu, OVK i teroristièkim centrima koji na Kosovu, u regionu i na Bliskom istoku donose nasilje i teror. Kosovo je postalo oru¾nica Evrope, tamo je sistem duboko korumpiran, a stotine hiljada Srba, Roma i drugih manjina moralo je da napusti region – istakla je poslanica Sevim Dagdelen.

Ona je podsetila na izjavu biv¹eg kancelara Nemaèke Gerharda ©redera da je bombardovanje Jugoslavije bilo nezakonito.

– Ja vas pitam koje ste posledice vi izvukli iz ove izjave. Bundesver je na Kosovu kao rezultat kr¹enja meðunarodnog prava, a politika Nemaèke tamo nikada nije bila neutralna. Nisu nam potrebni nemaèki vojnici na Balkanu koji æe zauzimati stene i ¹tititi kr¹enje meðunarodnog prava, treba nam povratak na meðunarodno pravo, jer samo to mo¾e biti osnov za miran su¾ivot u Evropi – kazala je poslanica Dagdelen i dodala da zemlje EU koje nisu priznale nezavisnost Kosova treba da upozore nemaèku vladu na kr¹enje meðunarodnog prava na Kosovu.

mkt


freepartyman

Ja okacio dva posta iznad
;)
I became a beast to rid myself the pain of being a man

mkt

a znaci tu sam ga video
jbt pomesao mi se fejsbuk, forumi ...haos
moracu da pogasim sva sranja

VR 46

manje vina manje vina  :P
Twist of wrist!

eclipse4

prepoznala ga skolska drugarica...samo ih je zivot odveo u dva razlicita pravca

:( :(

! No longer available