Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

makinjo

Citat: mareskin poslato 16 April, 2015, 09:25
Citat: UFF poslato 16 April, 2015, 01:42
ma tebra moz mi dovedes i 10 novih ali dzaba
ako sam ja vec zavrsio posao dva puta za to vece mogu samo sutra da dodju ili dumru pokusavajuci da izvuku nesto od njega
nije da ne mogu, radi se o tome sto ne zelim, jer nema poente tj cilja, otupelo bre, ne oseca nista vise, ide da spava, salter zatvoren, hvala dodjite sutra :D

Kad te jednom dohvati nimfomanka i babe se pla¹i¹. Jo¹ se budim uplakan svake noæi.

[rofl] [rofl] [rofl]

Dukags


VR 46

Ko kaze da celavi meanicari nisu dobri?  ;D
Twist of wrist!


Che

stil voznje u grupi - roj muva zunzara

UFF


Dukags



kosta92

Sam biras kako zivis ! :)

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

bigbad86


goranvojska

leva noga mu radi.podize je .pogledaj na snimku.

castor

Izgleda da mu i desna radi barem malo...
It's the ride that matters, not the bike…

bigbad86

Ako mu leva noga radi onda nije nista posebno. Zvonko iz kragujevca godinama vozi u saobracaju bez desne noge bez ikakvih pomocnih tockica. Evo sad tera Sevenfifty kao moj.

penzos

Vozio sam i ja sa totalno disfunkcionalnom desnom nogom. Pa se popravilo stanje: nisam ni¹ta oseæao od kolena nani¾e. Sada je sve ok, ali te vo¾nje su bile ... nije to to. Èovek na snimku mo¾e po malo da kontroli¹e pojedine mi¹iæe ali to nije poenta. Kurt Yaeger je pro¹ao pola sveta na bembari bez potkolenice:



Fonza iz Ni¹a ima ohoho kilometara bez noge (dodu¹e na triciklu)





Poenta je vedar duh, ljubav ka motorima, vo¾nji i svemu onome ¹to ide sa tim, bez obzira na stanje tela.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

vlada_dee


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !