Glavni meni

Predlog za jedno druzenje - Ovcar Banja

Započeo Bori¹a, 02 Jul, 2011, 18:11

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MILJAN

Èekaj samo da vidi¹... Jedino ¾ena ne voli kad odem ( svuda vrebaju opake bajkerke  :D  )..... Sin se raduje jer mo¾e da radi ¹ta hoæe...psi se raduju jer mogu da kopaju po dvori¹tu i vijaju maèka.. Maèak se raduje jer zauzme moju fotelju-.---- Eh, mladosti... :D
Cave ab homine unius libri

Jefta

UUU moze moze. Ja sam za, samo da se jednom potrefi da ne radim kada je neka voznja>....

Bori¹a

Jefto, moze bre sve da se uskladi...

Raja

Preko puta bazena stara kafana gde se jede cuvena 5cevapa u lepinji natopljenoij mocom.Nemogu da pojedem vise od 3.Sa druge strane-stari put za cacak koji je napravljen na staroj cirinoj pruzi i prolazi kroz 3tunela .To mora da se proveze to vam nemogu prepricati

Bori¹a

Jos kad je veoma toplo vreme...

Milina!

Gašpar


Lazic

Citat: MILJAN poslato 03 Jul, 2011, 00:30
Èekaj samo da vidi¹... Jedino ¾ena ne voli kad odem ( svuda vrebaju opake bajkerke  :D  )..... Sin se raduje jer mo¾e da radi ¹ta hoæe...psi se raduju jer mogu da kopaju po dvori¹tu i vijaju maèka.. Maèak se raduje jer zauzme moju fotelju-.---- Eh, mladosti... :D

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl], sta kazes, 90 kmh, mukica... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


LJUDI, AKO SMO PRAVI MANIJACI, BILO BI VRH DA NAM BORKO BUDE DOMACIN U (tu vec, gde hoce da nas vodi)... [cheers]

MILJAN

Tako je....Retko prelazim 90. Èuvam ovu mukicu da mi traje ¹to du¾e.... Mada sam ispao ¾e¹æi biserko pre 10- ak dana.-... Dao mi drugar tl 1000 da mu dovezem do banje iz BG. Ja kod sebe nisam imao dokumenta, pa sam odluèio da vozim auto putom, umerenom brzinom, kako ne bi privlaèio pa¾nju. :(
Svi ne¹to gnjave na auto putu, ja mislio garant dole neki shit... Vozim ali policije nema.Legao sam na rezervoar i odmaram laktove i zglobove ¹ake-....,.... Doðoh do naplatne rampe Pojate tj. iskljuèenja za Kru¹evac. Dr¾ao sam oko 130. Zovem ortaka da se javim gde sam... Sledi razgovor otprilike:
Ja: "ej, ja sam stigao u Pojate pa idem dalje..sve je ok".
On:" veæ si tamo!!!???" :o
Ja:" pa nisam ne¹to brzao...oko 130 do 140..."..... 8)
ON: " Pa ti si lud!!! "----- Taj sat je u miljama brate!!!!!! :o
Ja sluðenik tek onda vezujem da je èovek iz Kanade i da su mu 3 bajka (koje je dobezao) u miljama.-.-.. Jbt. pa ja sam ga cepao sve oko 220 km/h.  [rofl]
Vazduh nisam oseæao jer sam legao na rezervoar... Ali sam primetio da je malko vi¹e tro¹io.... Inaèe je dvocilindra¹ sa oko 115 konja (tako mi on reèe). Pa na malom broju obrtaja pote¾e kao lud... I ne oseti¹....
Jedino se po ¾utim mrljama od insekata po jakni i kacigi vidi.... :o
Cave ab homine unius libri

Lazic

Hihihihihi, kralju... [yahoo] [cheers] [klanjam_se] Ja verovatno ne bih prelazio 150... [rofl]

Bori¹a

Citat: Lazic poslato 03 Jul, 2011, 03:33
Citat: MILJAN poslato 03 Jul, 2011, 00:30
Èekaj samo da vidi¹... Jedino ¾ena ne voli kad odem ( svuda vrebaju opake bajkerke  :D  )..... Sin se raduje jer mo¾e da radi ¹ta hoæe...psi se raduju jer mogu da kopaju po dvori¹tu i vijaju maèka.. Maèak se raduje jer zauzme moju fotelju-.---- Eh, mladosti... :D

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl], sta kazes, 90 kmh, mukica... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


LJUDI, AKO SMO PRAVI MANIJACI, BILO BI VRH DA NAM BORKO BUDE DOMACIN U (tu vec, gde hoce da nas vodi)... [cheers]

Ja domacin... auuu... losa vam je to kombinacija, nisam vam ja strucan za to, ja sam samo dao predlog :D

Lazic

Opusti se Borko, ti bi bio domacin, a stariji bi sve organizovali...

Bori¹a

Koji stariji? Vasi stariji? :D

Moji stariji bi pre pocrkali nego ugostili i 20+ motora :D

ts.marko

Citat: Lazic poslato 03 Jul, 2011, 04:00
Hihihihihi, kralju... [yahoo] [cheers] [klanjam_se] Ja verovatno ne bih prelazio 150... [rofl]
Sa cim 150???

ts.marko

Sto se tice predloga, odlicno !!! Mesto je super, okolina isto, samo da bude lepo vreme.
A ima nekih koji jos nisu castili, a kupili dobro motorce  - taman za pivo. Lazicu to se ne odnosi na tebe  [rofl] [rofl] [rofl]

pit

  Pratim temu,interesantno mesto za 4 MM druzenje  .

Bori¹a

Moze, ja bih svakako dosao, peske naravno :D

Lazic

Citat: Borisa Motorisa poslato 03 Jul, 2011, 18:22
Koji stariji? Vasi stariji? :D

Moji stariji bi pre pocrkali nego ugostili i 20+ motora :D

Pa mi smo ti stariji, majku mu poljubim... [rofl] [rofl] [rofl]

@ts.Marko:
Pa sa tom hiljadarkom sto je Milljan vozio... [cheers]

Bori¹a

A pa to moze, cela moja razgranata rodbinska mreza organski ne podnosi motore. Moracu ja da vadim DNK sve vise sumnjam u roditelje! Ja voleeeeeeeeem motore :D :D

Eto, a da vas pitam koliko motora obicno bude na druzenju? Da znam ako ima veliki broj, da vidim kolika je ta livada, ne bih da dodjete a da nema mesta itd itd...

Lazic

Kad bi neko uspeo da dovede Ginu u goste, doslo bi milion manijaka i pola bjba, tj  oko 35.000 clanova...

cone

Citat: Lazic poslato 04 Jul, 2011, 02:28
Kad bi neko uspeo da dovede Ginu u goste, doslo bi milion manijaka i pola bjba, tj  oko 35.000 clanova...

zar je bjb toliko u minusu sa clanovima? xD
p.s. nemoj da im namestis tudju livadu da vas otera neki dekica sa puskom sve :D  [rofl]