Glavni meni

Husqvarna Nuda 900R

Započeo Gašpar, 01 Jul, 2011, 17:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

markodjurovic

hidro kvacilo je keva :)
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

mitri


mkt

ma meni se mnogo svidja......

sasafilipovic

Ne treba dizajner za kosaèice i motorne testere da pravi motore... Nakaza...

UFF

 [rofl] sasa okaci sliku tvog dizajniranog motora da ih uporedimo :)

jager

Pa ¹ta znam.... deluje... MODERNO ;D

Koliko kg ima ova zveranda??

pit


                    Interesantna sprava.

Cubric

Zanimljiv motor skroz, neobièan...! Dopada mi se.
I najbolji konj u blato padne, i najpostenija zena na kraju dadne

Stevan

Super je. Konkurencija SuperDukeu? :D

sasafilipovic

Citat: UFF poslato 07 Jul, 2011, 18:11
[rofl] sasa okaci sliku tvog dizajniranog motora da ih uporedimo :)

Ja nisam dizajner...
Al ima¹ ti neku kreaciju? AKo i ti nisi dizajner ajde da uporedimo radove... Onako, kao amateri...

UFF

nemam niti umem i kao sto kazu o ukusima se ne raspravlja i razumeo bih da neko sa npr novim R6 kaze da je ovaj motor ruzan (razumeo bih da mu se ne svidja jer voli full oklop i da on to ne kapira) ali meni je na primer srad jedan od najruznijih motora ikad napravljenih i kad vlasnik njega kaze za neki motor da je ovo nakaza onda jbg ne mogu da ne reagujem

da ne shvatis pogresno da je ovo nesto protiv tebe mislim da si ok lik i nadam se da cemo se na temu dizajna ispricati na sledecem mm okupljanju u tvom gradu a i prosla dva puta kad sam bio u ja sam pitao za tebe



pazi kad je cak i pit - glavni bmw hejter na forumu rekao da je ovo interesantna sprava a ima bmw masinu i bmw je vlasnik huski-a :D

easy

Citat: pit poslato 07 Jul, 2011, 23:56

                    Interesantna sprava.


quotovano kao dokaz :P

sasafilipovic

Ajde, kupiæu onda R6 pa æu posle toga da komentari¹em izgled Husqvarne...

Nigde nisam rekao da je srad lep, niti da mi se sviða, ali jebi ga to imam to vozim. Ne razumem za¹to napominje¹ da sam "vlasnik jednog od najru¾nijeg motora ikad napravljenih", to mi malo ide na lièno, a na drugoj temi danas se veæ gloðemo, ispa¹æe na kraju bljak.

Kengur

Na kraju moze samo da vam ispadne pivo i nista vise... :)

sasafilipovic

Naravno. Pomisliæe neko da smo u zavadi.  [cheers]

Kengur

Pa ne moze oviliko ljudi da se slozi oko istih stvari, to je normalno. Nekom lepo, nekom ruzno, nekom dobro, nekom lose....

Jedino oko cega se svi slazu je pivo i rostilj... :)

zmiya

Citat: sasafilipovic poslato 08 Jul, 2011, 10:15
Citat: UFF poslato 07 Jul, 2011, 18:11
[rofl] sasa okaci sliku tvog dizajniranog motora da ih uporedimo :)

Ja nisam dizajner...
Al ima¹ ti neku kreaciju? AKo i ti nisi dizajner ajde da uporedimo radove... Onako, kao amateri...

Odakle tebi pravo da proziva¹ Uffa,on je veæ tri godine medjunarodni sudija za ocenjivanje lepote vozila..

pit

Citat: zmiya poslato 09 Jul, 2011, 18:32
Citat: sasafilipovic poslato 08 Jul, 2011, 10:15
Citat: UFF poslato 07 Jul, 2011, 18:11
[rofl] sasa okaci sliku tvog dizajniranog motora da ih uporedimo :)

Ja nisam dizajner...
Al ima¹ ti neku kreaciju? AKo i ti nisi dizajner ajde da uporedimo radove... Onako, kao amateri...

Odakle tebi pravo da proziva¹ Uffa,on je veæ tri godine medjunarodni sudija za ocenjivanje lepote vozila..

          Ja kolko znam on ima te silne certifikate samo za ocenjivanje automobila i po tome je poznat i preko granica nase zemlje a za motore nisam znao ili polozio i to u medjuvremenu

Nadalina

A, ne, ne.... I za motore ima.... Samo, nije hteo da to objavi jer bi onda bilo providno zasto on vozi KTM! ;)
Dzukela u podznaku

Gašpar

Boze, pa vi niste svesni sta sve UFF ocenjuje  :D