Glavni meni

XII moto skup MC Coyote Panèevo

Započeo The One, 30 Jun, 2011, 13:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

balcan girl

zamolicu sve da daju uffu jedno deset minusa da ga banujemo jer ulece u kadar i medju mojeeee manijakuse  :P :P :P :P :P :P :P :P :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

A cemu sluze kapljice na objektivu...? Da nije Nevenin aparat...?

Nensy_90

nije moj aparat,crkao je kad smo se vracali odnosno  bakterija uginula....sada ceka da prebacim fotke sa bucmastog brda...e sad me podseti taman to da uradim :D
Ko nece taj nadje razlog,ko hoce taj nadje nacin....

Nensy_90

Ko nece taj nadje razlog,ko hoce taj nadje nacin....

Lazic


balcan girl

kapljice su od piva koje su nam osvojili bosh, rip i pedja varadero :D :D ja i poison smo nase popile same :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Aaaa, tako vec moze... Kupanje pivom je jedna od lepsih manijackih osobina... [yahoo]

bosch

Osh , Nesh , Ko te jebe !!!

UFF

A sto niste izbacile ovu NEmanijakusu uljeza iz sredine i umesto nje stavile pravu i prisutnu tj silvanu?

balcan girl

silvana nam je pobegla negdeeee :D :D :D ali bice fotki i sa silvanom a dragu nam jelenu ne diraaaaj :D bice i ona manijakusa :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Pedja Varadero

Citat: YoYa poslato 17 Jul, 2011, 19:47
Citat: nella poslato 17 Jul, 2011, 19:18

Naravno HVALA Ganetu i Yoyi (valjda je tako) sto su mislili na mene al sam se ja zagubila negde tamo kod bine



tako je,,,mi cekamo a ti slusas muzikicu,,, :D  ,,
Citat: balcan girl poslato 17 Jul, 2011, 21:37
samo je jedna slika bitna ljubim ja moje manijakuse  :-* :-* :-* :-* :-*

vidi ti ovaj akvarijum sa ribama manijakusama,xe xe mnogo ste mi lepe i lude i bas zato vas volim :)

balcan girl

i mi tebe pedjaaa :D :D :D hvala za pivoooo :D :D a da i rip supermen :D :D zaustavlja kamion :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

golim telom...?  [rofl] [rofl] [rofl]



Citat: UFF poslato 17 Jul, 2011, 22:30
A sto niste izbacile ovu NEmanijakusu uljeza iz sredine i umesto nje stavile pravu i prisutnu tj silvanu?

Uffe, ne diraj mi Jelenu, veci je ona manijak od pola nas... Samo da je posadimo na motor... Bice lekar jednog lepog dana...

UFF

ma vaaaazi  :)



mada... kad malo bolje pogledam.... da... bas lici na lekara  [rofl]

Lazic

Zajebi, radije cu se leciti jednog dana kod nekoga koga znam i znam sta zna, nego kod onih mafijasa u belim mantilima...

balcan girl

c.c.c.c uff ona je farmaceut :D iz cuga je pogodila da je ona rakija od borovnice pravljena na bazi sljive :D :D :D treba imati znanja za tooo :D :D :D ne mozes bez znanja da pijes u kafani ili na skupu :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

nella

Citat: Lazic poslato 17 Jul, 2011, 21:52
Za padobrance iz drugih delova galaksije...

Nela, Irena, Jeca(manijak u dusi), Una, Nada i naravno Nina, poznatija kao the Doctor... [yahoo] Sve vas volim... :-* :-* :-* :-* :-* :-*




Lazicu volimo i mi tebe... :-*

nella

Pedja ni ti se ne razlikujes mnogo od nas...tako da volimo i mi tebe... :)

Lazic


The One

Citat: nella poslato 17 Jul, 2011, 23:33
Pedja ni ti se ne razlikujes mnogo od nas...tako da volimo i mi tebe... :)
izvinjavam se ¹to se tek sad odazivam al pratila poslednje posetioce  :P
dragi moji manijaci - skup usp'o! :D
jedva èekam sledeæe dru¾enje sa vama/nama!!!

@Laziæ nemoj Jeca da te èuje za du¹u  [rofl] [rofl] [rofl]
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet