Glavni meni

V-Strom Hitna Pomoc

Započeo MILJAN, 27 Jun, 2011, 18:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

SSZGO

Citat: despic poslato 27 Jun, 2011, 20:55
koji ce ti q prva pomoc u motoru?

isti razlog kao u kolima...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

cone

Citat: SSZGO poslato 27 Jun, 2011, 21:40
Citat: despic poslato 27 Jun, 2011, 20:55
koji ce ti q prva pomoc u motoru?

isti razlog kao u kolima...

kad smo vec kod toga, prva pomoc nije obavezna na motoru?

zmiya

obavezna je,samo drgi tip,manja je..

SSZGO

Citat: cone poslato 27 Jun, 2011, 21:42
Citat: SSZGO poslato 27 Jun, 2011, 21:40
Citat: despic poslato 27 Jun, 2011, 20:55
koji ce ti q prva pomoc u motoru?

isti razlog kao u kolima...

kad smo vec kod toga, prva pomoc nije obavezna na motoru?

jeste
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Gašpar

Nije Galenikina prva pomoc jedina ispravna, nego su oni jedini izreklamirali svoju prvu pomoc pa ljudi pohitali da je kupe po sajamskoj ceni. Bila je jedna tura takodje ispravne nove prve pomoci u Metrou po skoro duplo jeftinijoj ceni  ;)

cone

Citat: SSZGO poslato 27 Jun, 2011, 21:49
Citat: cone poslato 27 Jun, 2011, 21:42
Citat: SSZGO poslato 27 Jun, 2011, 21:40
Citat: despic poslato 27 Jun, 2011, 20:55
koji ce ti q prva pomoc u motoru?

isti razlog kao u kolima...

kad smo vec kod toga, prva pomoc nije obavezna na motoru?

jeste

nisam znao majke mi.. fala

ja sam cuo pricu kao da je galenikina preporucena, sad nzm.. jednom su testirali neku prvu pomoc u SAT-u, tako ih je prcao alvirovic za makazice i jos neke gluposti, da ih je naterao da mu obecaju da ce ukazati na to da se te greske isprave.. :D sad nzm koja je prva pomoc bila u pitanju..

MIGE

i treba da hitna ima motore,samo mi nije jasno,motor kosta sa novim tablicama,porezom i svim onim glupostima 7000e,gde su jos onih 8000e?rukavice,jakna ,cizme,sirena,2 kofera i nalepnice na motoru kostaju 8000? [glavazid] [glavazid] [glavazid] [doh] [doh] [ljutko] [ludak] [neampojma] [prebicute] [thumb_down] :'( [neslusam]

cone

ko zna sta je u tim koferima.. sigurno je u te pare uracunata i cena medicinske opreme u koferima..mozda ima neke aparature itt..

EDIT: mozda se kurce sa opremom ko panduri, uzeli skupe dainese jakne, oce sve najbolje, caskom se tu nakupi par hiljada evra samo za osnovnu opremu: odelo, kaciga, cizme, rukavice..

MIGE

aj neka bude i preko 11000 e sa opremom u koferima al gde su jos 4000e? x 10 motora ako jos uzmu,pa ti gledaj

despic

prosto ce mi biti cast da se skrsim :P
klasican divljak

YOman

Ma pustite politiku...

Ovo je sjajna vest. Nadam se da ce dobro proci ovaj pilot projekat, i da ce nabaviti jos motora.

I zadovoljan sam izborom motora. Najzad neko razmislja...
Ja znam da ¾ivot na granici je opasan i tvrd,
al’ moje ime ovdje od sad znaèi pravda,

na mome sivom konju sada sa mnom ja¹e smrt,
vodi me tamo gdje me moja davna draga
vec ceka...

velimlje

Sva ta oprema za policijske / ambulantne motore je dosta skupa , jer se ne prodaje u istim kolicinama kao oprema za kombije itd

Ako kazu da ce da ide i na pozive za srcane udare , treba mu defibrilator ( neznam dali ima neki srpski naziv ... ) , samo to je verovatno par hiljada Evra ...

Sta mene cudi vise je vozac / doktor   ????????????

Ima jih ovde po engleskoj koliko hoces , na biciklima , skuterima i velikim motorima ( ovde voze Panove ) ali su se potrudili da  nadu doktora - motoristu , jer tako em sto su brzi u saobracaju , em mogu da ponesu vise opreme

To da ima njih dvoje , to je smejurija ....
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

prpa_zr

Ma ok je i ovako.. samo da se ne polupaju pa da odustanu i od ove ideje

i bolje da imaju nekog vozaèa koji zna ¹ta radi nego da neki doktor eksperimenti¹e sa vo¾njom u kriznoj situaciji (osim ako nije iskusan na dva toèka)

bokilic

a galenika pred raspasom.. racuni blokirani bla bla.....
brmmmm

monsterbnt

Evo danas je motor zvanicno predat hitnoj na adi.
Eo par slika da vidite kako izgleda

Smrt SVIMA!!!!

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

UFF

hmmm...


putni motor za put oko ade?

monsterbnt

Pa na adi je samo bila primopredaja. Malo da se slikaju za novine. Inace koliko sam ja skonto ove iz hitne motor bi trebalo da ordinira najvise na autoputu. Ima svu neophodnu opremu za reanimaciju (to je ono sto kosta toliko na motoru) i sluzi prvenstveno da odrzi zrtvu u zivotu dok se kola hitne pomoci ne probiju do lica mesta.
Smrt SVIMA!!!!

UFF

a jel ce ta skupa oprema prva da nastrada prilikom pada?
ako je u bocnim koferima  [facepalm]

monsterbnt

verovatno
u bocnim koferima je medicinska operma da bi mogli ceo kofer da skinu i nose gde treba

Licno mislim da je bolje da su im dali one pandurske R-1200.......
Smrt SVIMA!!!!