Glavni meni

Trece MotoManijacko veliko vikend druzenje, 23 i 24 jul, Jagodina jezero Bagrdan

Započeo UFF, 22 Jun, 2011, 10:24

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

WOLVERINE

Citat: srbac poslato 22 Jun, 2011, 17:56
Cuo sam da sviraju Betoven i Shopen u Jagodini na zivo, bez ozvucenja, bit ce ludo i nezaboravno  [yahoo] [yahoo] [yahoo]

  I to po svadbama.......

MILJAN

Ali njemu nisu svirali tada jer je bio mali...  :D
Cave ab homine unius libri

sasafilipovic

najbolje je okupljanje u parku "Potok" kod aqua parqa, zoovrta, muzeja... Tu neki mogu da osve¾e pamæenje u vezi sme¹nih cigara...
Ovako, ima hladovine i to debele, tu su ro¹tilji, klupe, stolovi, ima i nekih pokrivenih letnjih uèionica. Ko hoæe kupanje mo¾e u aqua park, ko hoæe kafanu tu je Smoloviæ, zoolo¹ki vrt odmah tu...

MILJAN

Ja sam bio u tom ZOO vrtu i jako sam se iznenadio kako je lep i pun ¾ivotinja.... Ba¹ je cool.... Jedino ¹to je obezbeðenje nikakvo i ladno mo¾e¹ da priðe¹ i èe¹ka¹ lava ( a i on tebe :o )
Jedino je tigar u velikoj rupèagi jer mo¾e da skofi po 5 metara u visinu...
Idem ponovo sigurno...Nosim i moj verni http://3.bp.blogspot.com/_xYMkl-Jw6Fc/TG1hq5KYZyI/AAAAAAAAAvs/EV6c90jTklc/s1600/Nikon+D3100+HD+DSLR.jpg
pa æe te imati svi jako lepe uspomene... Slikanje besplatno... obrada u HDR formatu besplatna..Slanje elektronskom po¹tom u jakoj rezoluciji ;)
Cave ab homine unius libri

Gašpar

Ako nam Jagodinci ne srede da se upoznamo sa Palmom, ja ne idem  :D :D :D

goranvojska

Citat: Gaspar poslato 22 Jun, 2011, 18:41
Ako nam Jagodinci ne srede da se upoznamo sa Palmom, ja ne idem  :D :D :D
da neces masni kolaci i muzicku zelju

konjarnik


monsterbnt

Citat: MILJAN poslato 22 Jun, 2011, 18:18
Idem ponovo sigurno...Nosim i moj verni http://3.bp.blogspot.com/_xYMkl-Jw6Fc/TG1hq5KYZyI/AAAAAAAAAvs/EV6c90jTklc/s1600/Nikon+D3100+HD+DSLR.jpg
pa æe te imati svi jako lepe uspomene... Slikanje besplatno... obrada u HDR formatu besplatna..Slanje elektronskom po¹tom u jakoj rezoluciji ;)

Ce ponesem i ja moj verni



al ja slikam samo sta i kad ja ocuuuuu (mada sam prilicno potkupljiv :D)

jedino sto ima da cekate da izrazvijam i skeniram filmoveeeeeeee :P
Smrt SVIMA!!!!

Silvana

Citat: sasafilipovic poslato 22 Jun, 2011, 18:07
najbolje je okupljanje u parku "Potok" kod aqua parqa, zoovrta, muzeja... Tu neki mogu da osve¾e pamæenje u vezi sme¹nih cigara...
Ovako, ima hladovine i to debele, tu su ro¹tilji, klupe, stolovi, ima i nekih pokrivenih letnjih uèionica. Ko hoæe kupanje mo¾e u aqua park, ko hoæe kafanu tu je Smoloviæ, zoolo¹ki vrt odmah tu...

Je l' to to mene z...? Hoæu i ja u kafanu, dosta je bilo!
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Plazma Keks


juga

Evo lljudi dolazim i ja , ako registrujem motor

Nikola_92

 :'( :'( :'( :'( ne verujem na moru sam 24jula a vi dolazite u moj grad u goste [doh] [doh] [doh] [doh] [doh] [doh] [doh] [doh]

MILJAN

Citat: juga poslato 22 Jun, 2011, 20:52
Evo lljudi dolazim i ja , ako registrujem motor


¹ta æe to registracija motora? Ako cepi¹ auto putom nema¹ smaranje....
Cave ab homine unius libri

MILJAN

Citat: monsterbnt poslato 22 Jun, 2011, 19:53
Citat: MILJAN poslato 22 Jun, 2011, 18:18
Idem ponovo sigurno...Nosim i moj verni http://3.bp.blogspot.com/_xYMkl-Jw6Fc/TG1hq5KYZyI/AAAAAAAAAvs/EV6c90jTklc/s1600/Nikon+D3100+HD+DSLR.jpg
pa æe te imati svi jako lepe uspomene... Slikanje besplatno... obrada u HDR formatu besplatna..Slanje elektronskom po¹tom u jakoj rezoluciji ;)

Ce ponesem i ja moj verni



al ja slikam samo sta i kad ja ocuuuuu (mada sam prilicno potkupljiv :D)

jedino sto ima da cekate da izrazvijam i skeniram filmoveeeeeeee :P
Ma ne treba ti.... Ja imam d90, d3100 i d40. Najradije bih poneo d40 jer zavr¹ava posao isto kao i ostali... A posle obraðujem... Jedino nosim d3100 jer snima HD video pa ako bude bilo potrebe, snimiæu neke scene...
Cave ab homine unius libri

monsterbnt

Ja imam EOS 1DMkIIn EOS 5DMkII, a na raspolaganju mi je i D3s i D700 ali najvise volim moj stari dobri F5. Kad slikam za sebe radim na filmu. Volim miris svezeg filma i zvuk premotavanja istog, a kvalitet slike je daleeeeeeko ispred svakog digitalca.
Smrt SVIMA!!!!

Panta Zemunac

U blizini Jagodine, kod Paraèina, ima mesto koje se zove Sisevac. Bio sam, dobro mesto za P i Kamping, bazen, restoran, prodavnica, izvori a u relativnoj blizini....me evo vam sajt, vredi posetiti za sve one koji budu i¹li!

http://www.sisevac.rs/index.html

balcan girl

samo ima jedan mali problem nema puta za sisevac hahahahaaha ima al samo za one koji voze offroad :D :D :D :D mada i do jezera je offroad hahahahahaahah ma videcete fotke i snimke :D mada je komisija kasnila 3 sata pa je vec pao mrak :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

uuuuu zajebah se pa tresnuh post u temi a cek cek pa ovo nije vise ista tema :P
uglavnom nebitno uff i YoYa ce vam preneti sve ja nemam sta da kazem vise :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Gile_ExtremeBoy

....:::: MK Kraljevi Slobode - Svilajnac ::::...

sasafilipovic

Citat: Panta Zemunac poslato 23 Jun, 2011, 02:43
U blizini Jagodine, kod Paraèina, ima mesto koje se zove Sisevac. Bio sam, dobro mesto za P i Kamping, bazen, restoran, prodavnica, izvori a u relativnoj blizini....me evo vam sajt, vredi posetiti za sve one koji budu i¹li!

http://www.sisevac.rs/index.html

Sisojevac je kod Æuprije, put do tamo... 5-6km ako se ne varam offroad, voda skinula asfalt...

Bolji je izbor Grza kod Paraæina ako hoæete van grada.