Glavni meni

Dobro jutro

Započeo Gašpar, 20 Jun, 2011, 08:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

despic

17.06.2011. oko 19 casova, u Vrscu, primecena ozbiljno dobra cupi na rolerima...utekla je ka Domino fast food-u i tu joj se izgubio svaki trag...molim sve koji imaju neke informacije da se jave na pp...
inace devojka je mesavina adriane lime i pamele
uzasno vrhunska picka
klasican divljak

Gašpar

Hahahah... Daj bar boju kose i pocni da trazis po mojim prijateljima na face-u, poznajem skoro sve Vrscanke  :D

despic

tamno smedja...inace preferiram plavuse, al ova je...
i ne znas sve vrscanke...cak ni skoro :)
ja znam sve vrscanke ;)
klasican divljak

Gašpar

Znam, znam veruj mi  :D

Hm, rolerka, tamno smedja, visoka ... Moram da razmislim, u poslednja 2 meseca, vise puta si ti bio u Vrscu nego ja  ;D

Lazic

Citat: Gaspar poslato 20 Jun, 2011, 19:04
Ajmo u Jagodinu  ;D

18:03 U 17:10 sam bio kod Arene, sada sam stigao u moju mi Kumodrasku  [thumb_down]

koji je tebi andrak da motor drzis u Vrscu, i ne vozio se krace od sat, mogao si nogama za to vreme da stignes, dzabe... [ludak]

Lazic

Ah, da 23:49, na zapadu nista novo...

balcan girl

23 : 51 na jugu nista novo :D :D :D :D zahladnelo jbg nema golih riba :(
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Gradjani i gradjanke, dobro jutro vam zeli MMTV...

Prva vest: potrebno podgrevanje Jagodine, da bi se obezbedio povratak golih riba u njihovo staniste...

mkt

01:19 shorka u kraju ...ranije nego inace   [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka]

Nadalina

1:22
Komsije tvorizaju vratima po hodniku... Nesto su mnooogo aktivni po hodniku nocas... hm hmmm... :D
Dzukela u podznaku

Bori¹a

01:24
Nego je probao da driftuje na krivini preko puta moje kuce, nema povredjenih...

Lazic

dobro je da ti kuca nije prekoputa tvoje kuce... Svojevremeno je tako moj drugar dobio neki crveni auto u podrum...

Bori¹a

Nemam podrum, direktno ulece u nesto kao letnjikovac ako iz suprotnog smera ne savije kako treba :D

mkt

01; 50 neverovatno kako je moj motor ispred zgrade magnet za kojekakve kretene  [veryangry] ufffffffff ili se svadjaju pored njega ili pijani pevaju  [zena]

cone

2:02 u blizini cujem bandu na motorima kako se izdrkava po autoputu, a sa druge strane isto cujem bande koje jurcaju po zemunu.. divni zvuci :)

balcan girl

07 i 30 da nam zivi zivi rad :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kengur

8:57 na Avali mirno i suncano bez guzvi jos uvek... :)

mi¹ko_kolo

Na potezu Ðeram-hala Pionir, nema gu¾vi al' kretena kol'ko 'oæe¹! Jutro za vozanje-ubilo se!

Gašpar

09:56 - Kafa u mom stanu odlicna  :D

Stanje redovno

jerej

Ovo stanje redovno pisete ko da ste u vojsci.. Ah da, u Klenku pored puta ka Sapcu primecena prikolica sa velikom kolicinom dinja. Ako idete na tu stranu, obavezno stanite jer su za manijake gratis...  [farmer] [plazi_se_2] ;D ;D ;D