Glavni meni

LC4 640 Supermoto VS Honda FMX 650 VS Honda CRF 450 Supermoto

Započeo ^SuPeR_MiNt^, 17 Jun, 2011, 01:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

aca-pn


markodjurovic

Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Taraba

e jebiga. Ajd da ka¾emo da jeste supermoto, ali nikako u klasi sa 690 smc, sm610, drz400 i sl.
on mo¾e da se poredi samo sa hypermotardom i dorsodurom. To mu doðe supermoto za ljude kojima je 50ak konja malo jer su vozili litru.
To je kao kad prièamo o hard enduro motorima i neko uleti i ka¾e Afrikaaaaaaa!!!
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

ЯЭВОЛУТИОН

razlika u kilogramima je 10ak, maksimum.....a ako se okace drugi trapovi i sm felne, i plasticni tank...mnogo manje....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

i na suzi i kavi ces i dalje da sedis pozadi na sedistu umesto napred na rezervoaru kao na pravom sm a tako je i na 990sm

rboban

Zavisi koliki si manijak, SV moze da byde SM...... cak i na trci!!!
Ride It Like You Stole It

rboban

Ride It Like You Stole It

rboban

Ride It Like You Stole It

aca-pn

Hebeni citat ne radi, pa moram ovako
Markodjurovic, nije toliko problem visak cilindra (seti se Aprilije RXV450 i 550), po meni je najveci problem klirens i ogibljenje, SM je napravljen za skakanje, preskakanje, voznju uz i niz stepenica, a ako motor nije sposoban za to, kao sto SV i ER nisu, onda ne moze da bude SM.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: aca-pn poslato 18 Jun, 2011, 12:22
Hebeni citat ne radi, pa moram ovako
Markodjurovic, nije toliko problem visak cilindra (seti se Aprilije RXV450 i 550), po meni je najveci problem klirens i ogibljenje, SM je napravljen za skakanje, preskakanje, voznju uz i niz stepenica, a ako motor nije sposoban za to, kao sto SV i ER nisu, onda ne moze da bude SM.
Promenom zadnjeg amortizera i prednje viljuske dobijas i hodove vesanja...ja to ne vidim kao problem. Po meni je problem bi bio kontrolisati Sv sa skracenim prenosom.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Stevan

Problem je rezervoar koji ne dozvoljava da se sedi kao na pravom SMu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Stevan poslato 18 Jun, 2011, 15:04
Problem je rezervoar koji ne dozvoljava da se sedi kao na pravom SMu.
a rezervoar kao ne moze da se prepravi\napravi......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

pa lakse ti onda i jeftinije ceo motor da promenis nego sve te prepravke da radis
i posle svih prepravki (viljuska,zicane felne,rezervoar,sediste,korman) i dalje nemoze niz stepenice jer nema ground clearence

Stevan

Sta ostane ako se sve prepravi? To je glupo. Fabrika pravi R, SM, Touring i sve ima svoju namenu, ne moze sve u jednom.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Stevan poslato 18 Jun, 2011, 17:56
Sta ostane ako se sve prepravi? To je glupo. Fabrika pravi R, SM, Touring i sve ima svoju namenu, ne moze sve u jednom.
honda/ slr650, xl600r, xr600
yamaha/ sr500, xt500
kawasaki/ gpz500s,en500,kle500
suzuki / sv650,vstrom 650
a i svi Sm motori su nastali kao fabricka prepravka enduro motora...sve je pocelo od rx600 gilere sa modifikacijom o nordwesta600....dakle sve je poznato, a sada neko hoce da me ubedi da ne moze i ne isplati se.
sv omlacen 1200 evra plafon
aprilia pegaso mrtav motor 1000 evra
prepbaciti zadnji rim od pegasa napred a nazad kupiti siru felnu 17 cola od ktm 200 evra
prebaciti prednju viljusku i zadnji amort sa pegasa na sv-a
prodati ostatak delova 500 evra
suma sumarum
1900  evra bez ruku....za nekog ko to zeli...takav motor za te pare ne moze da se kupi
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

pedriic


Stevan

Samo sto ti prvi SM i danasnji ne mogu da se porede nikako.

rboban

Citat: UFF poslato 18 Jun, 2011, 17:47
pa lakse ti onda i jeftinije ceo motor da promenis nego sve te prepravke da radis
i posle svih prepravki (viljuska,zicane felne,rezervoar,sediste,korman) i dalje nemoze niz stepenice jer nema ground clearence

Rece vlasnik SM-a koji ne moze niz/uz stepenice....  [rofl]
Ride It Like You Stole It