Glavni meni

Husaberg FE400, jebacki motor

Započeo markodjurovic, 15 Jun, 2011, 17:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

mogao bi i anlaser da sredis...

jager

To mu (verovatno) radi, samo ¹to je crk'o regler, pa je aku prazan ko ta¹tina du¹a.... ;D

Vlajko

Ta fosna ima computer?  [rofl]  [rofl]  [rofl]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

zemunboy


Lazic


markodjurovic

ljudi shvatite anlaser postoji , ali niko jos nije uspeo hladan husaberg da upali na njega :D (ovo nije moj motor na snimku :) )

Husaberg start

A to sto vi neki imate primitivne cajgere sta cu ja. Ovde se to zove kompjuter i radi neke analize. Jos ako znas sta koja znaci, prva liga :P :P :P
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

TT600

Citat: markodjurovic poslato 21 Jul, 2011, 22:16


A to sto vi neki imate primitivne cajgere sta cu ja. Ovde se to zove kompjuter i radi neke analize. Jos ako znas sta koja znaci, prva liga :P :P :P

Analize krvne slike, EKG, .... vozaca, pre i posle kurblanja ????   ;)

Taraba

I tvoj pali ovako na prvu kurblu :P

Očisti karb i našteluj ga dobro i proveri ventile.

Ako je ovo dobro, morao bi da pali mnogo lakše.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

misa-pei

Pa sad sam shvatio!!!!!!!!!!!!!

Anlaser slu¾i da umesto kurblad¾ije obavi posao kurblanja za koji bi èoveku trebalo oko pola sata (minimalno vreme kurblanja Huse pre nego ¹to ¹tucne, prdne, podrigne i upali), pa tek onda da se kresne na prvu, drugu kurblu, kao svaki pristojan motor.
Država je najveći neprijatelj naroda

markodjurovic

Citat: TT600 poslato 21 Jul, 2011, 22:23
Citat: markodjurovic poslato 21 Jul, 2011, 22:16


A to sto vi neki imate primitivne cajgere sta cu ja. Ovde se to zove kompjuter i radi neke analize. Jos ako znas sta koja znaci, prva liga :P :P :P

Analize krvne slike, EKG, .... vozaca, pre i posle kurblanja ????   ;)

Ma ne shvatate. Ovo je sportski motor. Znaci njega kad vozis bavis se sportom. Sedenje na motoru i nije neki sport nego brate kurblanje, guranje, .... kompletan kardio tretman. Jok sd cu pored njega zivg jos i u teretanu da idem :) ;)

@Taraba
ocu, al prvo sredim cagaranje :D

@Misa
paaaaaaa konacnoooo, al to samo ako pre toga ne istrosis akumulator :D :D :D
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

aca-pn

Jeste da je muka da se upali, ali kad krene da se vozi, osmeh ne silazi sa lica. Lagan je, ide dobro, mada sam ocekivao da ide bolje od drz-a, a idu isto, istina nisam probao hi mod.  Ogibljenje razvaljuje ruke, mlooogo je kruto da prostite :)

Tamanitu

Svak tebi cast Mare na entuzijazmu! Potpuno te razumem.
Nego ima li ta sprava manuelni dekompresor, ko na narandzastom bratu?

panthocrator

Meni sve nesto izgleda da ovaj alnasera ne radi kako treba zapravo da ne okrece klip. sve nekako ko da radi u prazno

Lazic

Citat: markodjurovic poslato 21 Jul, 2011, 22:16
ljudi shvatite anlaser postoji , ali niko jos nije uspeo hladan husaberg da upali na njega :D (ovo nije moj motor na snimku :) )

Husaberg start

kakva budalastina... ccc...

Bishke

HUsa pali cetvrti put iz prve :D
Mare ;)
You should do one thing every day that scares you

jager

Au, brate Mare.... ja ti se divim do imbecilnosti na tvom entuzijazmu!  [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

Gledam ga na Debelom brdu... do¹ao preko Boga pitaj kakvih puteva jer, nema signalizaciju niti tablicu... OK, to razumem.
Pa posle gledam kako ga pola dana kurbla do iznemoglosti. Pa kad je NAPOKON upalio, "ne¹to zvecka".... i vrati motor kombijem (?!?!??!)

Ja bih ga, brate, na pola ovog cirkusa veæ zapalio!

Svaka ti se dala, zaista!

markodjurovic

Citat: aca-pn poslato 21 Jul, 2011, 23:13
Jeste da je muka da se upali, ali kad krene da se vozi, osmeh ne silazi sa lica. Lagan je, ide dobro, mada sam ocekivao da ide bolje od drz-a, a idu isto, istina nisam probao hi mod.  Ogibljenje razvaljuje ruke, mlooogo je kruto da prostite :)

Aco napred je stavljen manji prednji lancanik pa ima i to uticaja malo (nisam ja stavio, uz husu dobio sam i originalni, mozda nekad i njega stavim). Mora da se proba na HI na vecem broju obrtaja da bi se videlo kako djipa :). A ogibljenje cemo omeksamo nekako :).

Citat: Tamanitu poslato 21 Jul, 2011, 23:18
Svak tebi cast Mare na entuzijazmu! Potpuno te razumem.
Nego ima li ta sprava manuelni dekompresor, ko na narandzastom bratu?

ima manuelni i semi automatski dekompresor. Tako da pri paljenju nema potrebe koristiti manuelni

Citat: panthocrator poslato 21 Jul, 2011, 23:48
Meni sve nesto izgleda da ovaj alnasera ne radi kako treba zapravo da ne okrece klip. sve nekako ko da radi u prazno

moguce, mada kao sto pre rekoh na husaberg.org el. start iz podsmeha zovu restart :)

@Biske i Jager
:D :D :D
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

Vlajko

Ako se smiluju zvezde da upali..
onda trosi kao hummer

VA-BG 15l jeli tako Maree?  [plazi_se] [plazi_se_2]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Lazic


lord_oblivion

Toliko ni moja Jawa ne trosi  [rofl]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.