Glavni meni

Honda CB600F Hornet 2001

Započeo davidoff, 28 Oktobar, 2010, 17:12

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

davidoff

Boga mi i ja cu da se besim o te kuke ako mi ode motor koji sam snimio.  :( I ovo je skupo???
We won't forget you Marco....


davidoff

We won't forget you Marco....


davidoff

Cena nije fiksna...........javite se i dogovoricemo se sve...........
We won't forget you Marco....


cika zuba

Andi,mislim da se dzabe nadas.... Ode sezona,bice motora na prolece,polako nemoj da se nervoziras....
[/

davidoff

Ne nerviram se mnogo  [veryangry]  ;) ali bih voleo da sednem na drugi motor sto pre,znas kakav sam kad nesto zavrem  :D. Tako da ako neko hoce dobrog Horneta za pristojnu cifru sad mu je prava sansa da do njega dodje.  ;)
We won't forget you Marco....


atila ns

ja cim budem prodao svoj motor ja ti kupujem tvoj 100posto.........

davidoff

#26
Citat: atila ns poslato 14 Novembar, 2010, 18:49
ja cim budem prodao svoj motor ja ti kupujem tvoj 100posto.........


Drzim te za rec....... ;)
We won't forget you Marco....


davidoff

Niko nije zainteresovan? Ne mogu da verujem.................
We won't forget you Marco....


WOLVERINE

Ja jesam ali ti nisi za zamenu...

davidoff

#29
Nazalost nisam,juce sam bio da vidim moj novi motor ako Bog da i zaljubio sam tako da me nista osim tog motora trenutno ne interesuje. Ali hvala na ponudi svakako.
We won't forget you Marco....


davidoff

Danas sam stavio novi akumulator sa garancijom od 1 godine i sipao benzin do cepa tako da ko dodje da ga kupi nece morati ni gorivo da sipa.
We won't forget you Marco....


davidoff

Hornet je opran,ociscen i podmazan,ususkan i ceka neke lepse dane...........ili pravog kupca.
We won't forget you Marco....


Milo¹*

brate iako se ne znamo nemoj mi zameriti ali... ti si bre prso naèisto upicanio si ga, sredio za sebe, motor je boli glava, unikatan, boja prelea znaèi prava ¹mekerica i ti ga sad prodaje¹ zbog èega? ©ta æe ti VFR? ©to baca¹ pare u vodu? Motor ti je odlièan ne znam ¹ta te spopalo..    [motor]
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

davidoff

Citat: Milo¹*bandit poslato 25 Decembar, 2010, 17:22
brate iako se ne znamo nemoj mi zameriti ali... ti si bre prso naèisto upicanio si ga, sredio za sebe, motor je boli glava, unikatan, boja prelea znaèi prava ¹mekerica i ti ga sad prodaje¹ zbog èega? ©ta æe ti VFR? ©to baca¹ pare u vodu? Motor ti je odlièan ne znam ¹ta te spopalo..    [motor]


Potpuno si u pravu ali sta da radim kad nemam mira  8),dok ga ne prodam necu se smiriti. [rolleyes]
We won't forget you Marco....


Milo¹*

dobro kako god brale kajaæe¹ se garant :)
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

davidoff

Citat: Milo¹*bandit poslato 27 Decembar, 2010, 14:19
dobro kako god brale kajaæe¹ se garant :)

Mozda,tj. verovatno hocu.........al ne ide zivot...jednom se zivi i sve treba da se proba......nece mi biti prvi put da puknem par stotina ili hiljada evra...
We won't forget you Marco....


Milo¹*

''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

davidoff

 [djavo] Djavolski je zajeban...... ;)
We won't forget you Marco....


davidoff

Ko donese kes u narednih 10-15 dana........ih.........iznenadice se.........prijatno..........
We won't forget you Marco....


davidoff

We won't forget you Marco....