Glavni meni

Ponocni mezetluk

Započeo DebeliZmaj, 28 Oktobar, 2010, 01:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Taraba

Nisam se prosrao, bitchiz!!! Navikao je moj želudac na takvu ishranu... mmmm tunjevina sa svežom pomorandžom [balavi]

A voće ubacujem jer me mrzi da ga jedem solo, a kornfleks ima ukus na zgaženu kutiju kad se jede bez voća, tako da sam rešio da jednim udarcem ubijem dve muve (i malo crevne flore) [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

E, sad si me iznervirao, veèeras æu da slikam o¾deravanje ¹varglom, u inat zdravlju...:P :D

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


ranko

Svargla je pojam zdravlja za one posebne, pilece i ostale salame...

jbt cale pre 6-7 godina u veleprodaji prodavao salamu po cenama istim kao sto ih danas prodaju u maxiju... a bio je od jeftinijih ponudjaca... a jevro bio 60 ili koliko vec...

pa jebem im kevu od cega naprave tu salamu kad kilo kosta 170 kinti... sigurno od mesa...

pametan je Lazic.. Sa Svarglom u Jevropu!

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

Svargla iliti pihtije u crevu su najbolji izvor lecitina i kalcijuma a da potice od svinje.....sigurno su zdravije od bilo kakvog svinjskog mesa.....
dobar recepat za pihtije:
2 kile butkica
2 nogice svinjske
1 rep govedji
glavica belog luka
glavica crnog luka
cela sargarepa
biber u zrnu
persun
ukuvati da se meso odvoji od kostiju i razliti u plice posude
ohladiti u frizideru
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DaChaS

ne bogohuli svargla i pihtije nisu isto :D :D a posebno ne pihtije u crevu :D

inace fin recept


To sto su mnoge mesare pocele da je prave industrijski pa bude samo kozura i pihtijasta masa ...pa vise lici na hranu za pse nema veze sa pravom svarglom :D

mali_zmaj

jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: DaChaS poslato 11 Avgust, 2012, 12:28
ne bogohuli svargla i pihtije nisu isto :D :D a posebno ne pihtije u crevu :D

inace fin recept


To sto su mnoge mesare pocele da je prave industrijski pa bude samo kozura i pihtijasta masa ...pa vise lici na hranu za pse nema veze sa pravom svarglom :D

Ja ih bre pravim isto....pihtijasta masa mi je vezivno tkivo, a unurta meso, sto dimljeno sto ne dimnjeno.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DaChaS

Ma pihtijasta masa je ok skroz .samo u na primer nekim vecim mesarama kao sto je matijevic svargla nije ni za kera tacinje premasna je i puna kozura  ...
Dok imas mesare koje to prave onako kako se pravilo u domacinstvima u buragu sa srcima,bubrezima,jezicima i mesom sa glave i  zacinjena crvenom paprikom .....
dok su pihtije uglavnom dosta blazeg ukusa i od drugog mesa

UFF


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: DaChaS poslato 11 Avgust, 2012, 21:39
Ma pihtijasta masa je ok skroz .samo u na primer nekim vecim mesarama kao sto je matijevic svargla nije ni za kera tacinje premasna je i puna kozura  ...
Dok imas mesare koje to prave onako kako se pravilo u domacinstvima u buragu sa srcima,bubrezima,jezicima i mesom sa glave i  zacinjena crvenom paprikom .....
dok su pihtije uglavnom dosta blazeg ukusa i od drugog mesa
Ja volim svrglu i pihtije pravi isto kao svrglu ali me mrzi da trpam u crveto, nego razlivam u cinije....papriku samo dodam malo odozgo da zacinim.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Vlajko

Citat: UFF poslato 11 Avgust, 2012, 22:29
Citat: mali_zmaj poslato 11 Avgust, 2012, 16:35
Vratite nam kolegu zmaja! Gastro majstora!  ;)

za 2 meseca mu istice banana :D

A mo¾da da se uvede otkup ?

Umesto da okaja grehe.. nek napravi ro¹tilj za manijake..  [cheers]
pa da razmotrimo skraæivanje kazne..ili ti pomilovanje  :P
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Lazic

Èekaj da te èuje UFF... :D Mada zamisli kombinaciju Zmaj i cbrr1... [rofl]

CBRR1

Citat: Laziæ poslato 16 Avgust, 2012, 22:48
Èekaj da te èuje UFF... :D Mada zamisli kombinaciju Zmaj i cbrr1... [rofl]
pa gde mene sa njime uporedi keve ti..? :o

goranvojska


Lazic

Citat: cbrr1 poslato 16 Avgust, 2012, 22:49
Citat: Laziæ poslato 16 Avgust, 2012, 22:48
Èekaj da te èuje UFF... :D Mada zamisli kombinaciju Zmaj i cbrr1... [rofl]
pa gde mene sa njime uporedi keve ti..? :o

Po ludilu dragi moj, po ludilu... :D [cheers]

CBRR1

Citat: Laziæ poslato 16 Avgust, 2012, 22:59
Citat: cbrr1 poslato 16 Avgust, 2012, 22:49
Citat: Laziæ poslato 16 Avgust, 2012, 22:48
Èekaj da te èuje UFF... :D Mada zamisli kombinaciju Zmaj i cbrr1... [rofl]
pa gde mene sa njime uporedi keve ti..? :o

Po ludilu dragi moj, po ludilu... :D [cheers]
ali ja nisam lud ja sam samo nenormalan...

Lazic