Glavni meni

on line kupovina

Započeo sifacca, 09 Jun, 2011, 11:57

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

medo nemam pojma sta vozis ali evo mali savet za slucaj da ne znas

ako ti 46-ica nije restyling model ovaj volan ti nece pasovati

kacenje za 1998-2002 god model izgleda ovako

sifacca

Citat: AndreyRR poslato 25 Maj, 2012, 15:36
mala ispravka 1 GBP = 1.24813 EUR

ja placam u evrima, i odmah vidim koliko je konverzija iz funte u evro pa na osnovu toga dobijes tacnu informaciju

sifacca

Citat: jura poslato 29 Maj, 2012, 20:37
Citat: Kanarinac poslato 27 Maj, 2012, 21:48
Pa posto nisam porucivao za manje od 100 evra, postarina izlazi 12 evra. Mislim da je svejedno da li ima 10 stvari ili 50.

E da, ako porucujuete, duxeve, majce slobodno porucujte velicine koje inace nosite, sem kod lee coopera (pricam o t-shirt) koje su malcice duze. Ja vise volim da budu malo krace majce, dakle inace se velicine gadjaju.
Zahvaljujem video sam da imaju dosta toga ali sambio malo skeptican da nisu u pitanju neke kopije.


evo samo da potvrdim da su artikli koji su naruceni odlicnog kvaliteta, pogotovu majice mi se dopadaju, pamuk je extra mekan, potvrdice vam kanarinac kad ih dobije

meda

Tnx UFF,
Pre par dana sam menjao kombi za BMW320D 2000 godiste, znaèi nije restajlig.
Pre¹ao 360.000km, penzionerski volan, iscepano vozaèevo sedi¹te i ¹to ¹ta, pa reko da ga polako sredjujem da lièi na ne¹ta.

UFF


sifacca

Danas sam se muvao po radnjama gde se prodaje gardaroba, tipa esprit , steffl, peek&cloppenburg
mogu da vam kazem da ovo sto sad trenutno narucuje Kanarinac sa sportsdirecta je odnos cena kvalitet extra roba.
Pod time podrazumevam kvalitet i mekocu pamuka majica koje su narucene a i druge stvari su ok. Ja nisam poredio cene u nasim radnjama posto uopste ne zalazim u iste, ali tipa majica koja je esprit, 12 eura je u radnji, farmerke 70 eura, sorcevi 40 i kusur evra, tako i u ostalim, i svakako preporucujem kupovinu na veliko preko ovog sajta jer je bas veliko snizenje cena

ove radnje su u Becu [dunce]

sifacca

inace do kraja ove sedmice sam u Becu, pa ako nekome treba nesto od motoopreme, nek javi

dzimika

jer moze bilo kod da uzme povracaj pdv-a u becu ili mora samo onaj na koga je overeno ? i posle kog vremena ne moze vise da se zatrazi povracaj od kupovine?

sifacca

pre dva dana sam bio da uzmem od proslog puta kad smo bili UFF i ja, nije trazila nikakva dokumenta, pa samim tim znaci da moze bilo ko da preuzme taj novac

dzimika

pa sto ne rece ranije da ides da ti dam da mi uzmes pdv

sifacca

organizovacemo nesto kad se vratim, nije problem

dzimika

ajd, posto ne znam da li cu u skorije vreme ici do beca

Gašpar

Ako imas Global Blue obrazac, povracaj mozes da uzmes u Raifeissen banci na Obilicevom...

dzimika

au bre gaso, pa nisam ja toliko ne obavesten, global blue sam vec uzeo, ovaj drugi nema kod nas


sifacca

prodajem dve majice alpinestars, kupljene u USA, velicina M, nosene nekoliko puta, jedno pranje imale, cena po majici 20 eura





zilens

http://www.barnesandnoble.com/p/nook-simple-touch-barnes-noble/1102344735
pozdrav druze koliko novaca bi me kostalo ovo dovde? i orjentaciono vreme isporuke?
hvala unapred i pozdrav
lud pa zivi

sifacca

mogu da ti ponudim sa ebay-a , nesto ne moze da se privede kupovina tog uredjaja na kraj jer nesto sa adresom imam problem, jedino sa ebaya

http://www.ebay.de/itm/NEU-NOOK-SIMPLE-TOUCH-eREADER-BARNES-NOBLE-2GB-Wi-Fi-6in-Black-/270997462877?pt=DE_iPad_Tablets_PCs_eReaders&hash=item3f18b51f5d