Glavni meni

Honda CBR 600 F1 1990

Započeo FANTOM, 04 Jun, 2011, 01:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

FANTOM

.

[attachment deleted by admin]

FANTOM

I na kraju evo kako to izgleda zavrseno.

[attachment deleted by admin]

FANTOM

Evo jos jedne slichice i to je to za sada . Inache Ovo je neki razbuseni top koji mi je dao drugar sa njegovog GSXR-a  :)

[attachment deleted by admin]

Gašpar

Planiras neku preradu?

@UFF: Ja nisam mator, a imao sam OTO i koristio sam testericu i najvise sam mrzeo kad pukne prokleta testerica  [ljutko] [ljutko] [ljutko]

Ivan1979

fino finoo  [thumb_up]

Citat: Gaspar poslato 09 Jun, 2011, 00:54
Planiras neku preradu?

@UFF: Ja nisam mator, a imao sam OTO i koristio sam testericu i najvise sam mrzeo kad pukne prokleta testerica  [ljutko] [ljutko] [ljutko]

da si mator koristio bi sapun za podmazivanje i ne bi pucala  ;D

FANTOM

Sto se tiche oto ja sam tek dosta mladji ali sam imao taj predmet da znas mrtve testerice koje se pregreju pa puknu :).
Planiram preradu al sachekace zimu plan je rep od RR-a kao kod Dachmena i ispod repa dva topa sa strane pa nagore napred ziroki volan i neki faric to je zelja .xe xe pa polako videcemo za sad se ovako vozim i milina :)

I da koristio sam i ja sapun stara je to fora al nije nesto preterano pomagalo bre kad zapnem lomim sper plochu a ne testericu  :D  xe xe

Gašpar

Najgore mi je bilo kad secem nesto u sred sper ploce i pukne prokleta testerica  ;D
Onda je izvuces, stavis novu i ajmo Jovo na novo  [rofl] [rofl] [rofl]

perlx

Ja sam skalperom sekao te ploce, testerice su pucale k'o konac.

Koki porazmisli o okruglom faru.

FANTOM

Zavisi na kakav okrugli far mislis ako mislis na onaj ko sa Suzuki GS-a taj ne bi stavio nikad u zivotu sta ce mi taj fenjer  :)   

perlx


UFF


FANTOM

Perlx: pa nekako mi taj far sto si okachio izgleda isto ko sa Suzukia GS-a samo sto ima na sredini migavce ako su to uopste migavci   [rofl] ja to ne bi stavljo 

UFF : pa znas ti sta valja  [thumb_up]

Dutchman

UFF taj far skuplji od motora :DDDD

bice okrugli nije ni svestan :D

UFF

Isti takav-kopija u gevari 130e

mohikanac

Da nisi ovu hondu uzeo u Zrenjaninu,ako jesi malo je falilo ja da je uzmem prosle god.

FANTOM

Nisam u Zrenjaninu, uzeo sam je od nekog lika iz Vrchina ispostavilo se i da znam dechka chak   :)

mohikanac

Ok,ovakva je bila ista u zr.,ista boja ista sara,i isto pokrseni prednji oklopi.....

FANTOM

MA jok nemas pojma   ;D jeste isto bez prednjih oklopa al onaj je sivo crveni a moj je belo crveni moj je lepsi  :P  .  Znam na koj motor mislis video sam ga malopre na moto-bezi  :)

FANTOM

E pa eto sutra mojoj Hondici menjam Ulje i filtere sve sto treba bice i slichica . Ulje sam uzeo BARDAHL 10W - 40 synthetic special oil 4 temoi   - XTC C60 To pise na ambalazi kazu da je dobro e sad dal je bolje od motula ili nije ne znam to sam uzeo pa cemo videti :)

Dutchman

jebo te motul , nabi ga u dupe :D