Glavni meni

Honda CBR 600 F1 1990

Započeo FANTOM, 04 Jun, 2011, 01:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

FANTOM

Evo mene da ne mislite da sam zaboravio nego lose vreme pa nismo mogli da radimo , ali u medju vremenu evo pazario sam od duke_zr sa foruma blatobran ....  pa cemo videti kako ce chuchnuti na motoru  :)

[attachment deleted by admin]

FANTOM

Posto nisam video kako je proteklo izlivanje osnove za sediste danas sam zatekao ovo kad sam otisao kod Dachmena  :)

[attachment deleted by admin]

FANTOM

E onda mi je Dachmen u medjuvremenu nabavio i ove maske za hladnjak svidja mi se kako stoje  na njemu  :)

[attachment deleted by admin]

FANTOM

E onda je pochelo sredjivanje podrepa     [clapp]

[attachment deleted by admin]

FANTOM

I onda je Dachmen sve to lepo izmazao fino   :)   i ostavili smo da se susi do sutra    :)

[attachment deleted by admin]

Dutchman

chim si dosho kuci odma si zaseo za komp ... jebacu te sutra ima da shmirglash ceo dan

FANTOM

Ti si lud chovek [ludak] , Ja tebe i ne poznajem   [rofl]   .....  xe xe   ;)

FANTOM

Evo danas smo skinuli podrep sa motora i premazan je podrep jos jednom sa unutrasnje strane ,kaze dachmen da bi ga ojachali jos mallo kao   :)

[attachment deleted by admin]

FANTOM

    I danas je Dachmen opasno napao sediste i pochelo je tapaciranje....  Inache tapacirali smo sa sundjerom od lezaljke za plazu,setih se ja da imam jednu lezaljku u podrumu pa smo iskoristili. :)   

[attachment deleted by admin]

FANTOM

            I na kraju zavrseno sediste i stavljeno na motor  8)

[attachment deleted by admin]

FANTOM

            Jos iz par uglova

[attachment deleted by admin]

FANTOM

   I jos jedna 

[attachment deleted by admin]

dr32

Dobro de nije kao da ga je pravio Boban sedista,al momci vi me odusevljavate kreativnoscu i kako sve sami pravite.  [clapp] [clapp] [clapp] Mislim da bi svako sediste na R-u isl trebalo da ima ovu foru za butine ispod rezervoara,verujem da je dosta udobnije. Al pisaces i o tome kad pocnes vise da vozis. Rep je bruka dobar. Evo jedna ideja za oko rezervoara,mislim da je dobra fora. A i far i sema boja isto nisu losi,pa ko zna mozda i dobijete neku ideju. Samo napred   [cheers]
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

FANTOM

     dr32 :  ....  Zanimljiva je ova tvoja slichica,ali bre ocu da se vozim  :)  ...  Tako da cemo napred samo da stavimo one ukrase za hladnjak plastichne sto ima gore na slici i napred neki far i teraj... Naravno bice slika da mozete da pratite sve   radove  ;)

FANTOM

        E da zaboravih sto se tiche ovoga za setiste sto ide oko rezervoara .... pa to je zato sto i oreginal sediste banana ide oko rezervoara i ima udubljenje na rezervoaru dole da donje sediste da se uklopi pa smo i mi napravili tako foru da bude kao fabrika sto je zamislila    [clapp]  ....   Ko zna zna    [klanjam_se]

dr32

Ma naravno leto je da se tera,a zima da se budzi,mada za farbanje ti je opet bolje sad... jbg. nista nije idealno u zivotu.
A ona plastika oko hladnjaka prosto trazi neku plocu i dobijes isti izgled kao sa slike,ne verujem da bi vam to oduzelo puno vremena jer je ona plastika odlicnog oblika napred,a to je najvaznije.
Samo napred  [motor]
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Dutchman

da manje spava a vishe da pomaze mozda bi se i brze uradilo :D

FANTOM

   Pa da nam ne chekamo stop ....  2 nedelje koji jos nije ni naruchen radilo bi se ovako nas on kochi     [blahblah]

djolevidak


rista467

Opasne su bocne plastike hladnjaka! gde ste ih nabavili ? :)