Glavni meni

Kako stici do Panceva???

Započeo Gašpar, 03 Jun, 2011, 01:33

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

DaChaS

Cek su ljudi u bg stvarno ubedjeni kako disu cistiji vazduh od nas :D

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DaChaS

Pa i mi disemo ..........samo na skrge :D

Lazic

Ne, vi mislite da di¹ete... :D

DaChaS

Da odemo nekad do daleke aero banje Beograd ---- 17 km :D :D i odmah je drugacije cim se spustis u 29 oseti se onaj cisti planinski vazduh  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic


DaChaS

A i ti nasao najzagadjeniji deo grada :D :D

Lazic


The One

everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Lazic

Pih, i dalje æe da bude 22km do Strele... :-*

The One

everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

The One

everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

CADILLAC

 ;D 8)....Lajte kere Panèesfelda... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
BMW BoxerClub Pancevo 666

Lazic


CADILLAC

BMW BoxerClub Pancevo 666

Lazic


The One

U sklopu redovnog odr¾avanja mosta preko Tami¹a, danas, 19. oktobra od 8 do 15 sati biæe zatvoren stari most preko Tami¹a. Za saobraæaj æe se prema i iz Beograda koristiti obilaznica oko Panèeva i novim putem stignu do Beograda.

U tom periodu doæi æe i do izmene linije ATP-a za Beograd, ka¾e Vojo Savièiæ, rukovodilac saobraæaja ATP-a.

Predviðeno je da se na starom mostu saniraju sve rupe, oèiste slivnici, odnosno svi radovi kako bi most u ¹to boljem stanju doèekao zimsku sezon
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

ЯЭВОЛУТИОН

A jel mozes da se cujes sas balkan...objasni joj da ne mora tuda za Jagodinu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

The One

 [rofl] [rofl] [rofl]
:-*

ne brigaj, ti si veæ o¾enjen, pa si bezbedan, ona oæe nekog bez papira (sorry mila  :-*)
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

balcan girl

ma ja znam da mu uzasno nedostaje to sto ne moze da me vidi a tako sam blizu :-P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!