Glavni meni

Kako stici do Panceva???

Započeo Gašpar, 03 Jun, 2011, 01:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

The One

everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

UFF

a koji ce te qrac u pancevu uopste? :D

Alchemist

Na Panèevaèkom mostu sada postoje 4 trake ka gradu

http://www.turajlicdusan.com/kamere.html

edit: taènije, pu¹taju naizmenièno...
You're just jealous cause voices are talking to me

The One

#183
Citat: UFF poslato 04 Jun, 2012, 12:37
a koji ce te qrac u pancevu uopste? :D
ma ja bih za BG, oma¹ila sam temu hi hi
http://www.studiob.rs/info/vest.php?id=77284
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

mrle

Policija zatvorila Panèevac na 15 minuta - situacija u saobraæaju jo¹ gora
M.T. | 04. 06. 2012. - 11:26h  11:26h | Komentara: 17

Saobraæaj na Panèevaèkom mostu trenutno je gotovo stao. Dugaèke kolone vozila prisutne su jo¹ od ranog jutra na ovoj saobraæajnici kako u pravcu ka gradu tako i u smeru ka Zrenjaninskom putu. Policija je iz za sada nepoznatih razloga pre pola sata blokirala ulaz na most iz pravca grada.



 




Gu¾ve nisu ogromne samo na Panèevaèkom mostu nego i u okolnim saobraæajnicama pa saobraæaj mili u Severnom bulevaru, Vi¹njièkoj ulici ili na Partizanskom putu.

 

- Situacija je katastrofalna. Putujem vi¹e od sat vremena iz Panèeva. Ogromna gu¾va nije samo na mostu nego i u Bulevaru despota Stefana - prièa jedan od vozaèa u koloni vozila na Panèevaèkom mostu.

 

U ®utom taksiju istièu da su kolone vozila na mostu u pravcu ka gradu prisutne jo¹ od ranog jutra.

 

- Radovi se odvijaju na kolovozu odmah na silasku sa Panèevaèkog mosta pa je do¹lo do neubièajeno velikih gu¾vi u Bulevaru despota Stefana - obja¹njavaju u "®utom taksiju".

 

Pre pola sata saobraæaj je gotovo stao u Bulevaru despota Stefana u blizini ulaska na most po¹to je policija iz za sada nepoznatih razloga zabranila ulazak na most na 15 minuta u pravcu ka Zrenjaninskom putu.

Proverite gde su

gu¾ve putem kamera


Stanje u saobraæaju na najkritiènijim mestima u gradu putem kamera mo¾ete pratiti na sajtu "24 sata".

 

Putevi Srbije" saop¹tili su danas da je zbog hitne i neodlo¾ne intervencije na prilaznoj konstrukciji Panèevaèkog mosta delimièno zatvorena saobraæajna trake iz pravca Panèeva ka Beogradu, neposredno pred iskljuèenje za Bulevar Despota Stefana.


Saobraæaj se odvija jednom saobraæajnom trakom uz ogranièenje brzine od 40 kilometara na sat.


"Putevi Srbije" apelovali su na sve uèesnike u saobraæaju da obrate pa¾nju na postavljenu privremenu saobraæajnu signalizaciju i prilagode brzinu kretanja postojeæim uslovima.


Alchemist

Citat: mrle poslato 04 Jun, 2012, 13:19

Pre pola sata saobraæaj je gotovo stao u Bulevaru despota Stefana u blizini ulaska na most po¹to je policija iz za sada nepoznatih razloga zabranila ulazak na most na 15 minuta u pravcu ka Zrenjaninskom putu.


nije iz nepoznatog razloga, tada su pu¹tali vozila ka gradu tim trakama
You're just jealous cause voices are talking to me

The One

samo volja!  :D [neampojma]
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Lazic

'bem ti sunce, pa to je moglo da se strovali... [facepalm]

Taraba

Ne prilazi mostu, treba da idem danas preko!!! [prebicute]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Milomir27

a koji cu ja kurac u pancevu?????????????

Taraba

Inhalacija. Ja sam èuo da je tamo otvorena vazdu¹na banja.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Milomir27

eeee,pa to je nesto drugo onda :)

The One

opasna (otrovna trep trep) isparenja, koja dovode do aktivacije mozga, ne mo¾e to svako da podnese  [rofl]

ako se bude strovalio verovatno æu biti na njemu, jer nekima je potrebno nacrtati
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Alchemist

draga ne kaki mnogo...  :-*
You're just jealous cause voices are talking to me

Lazic


The One

d¾abe se nadate - pre¾iveæu! :P
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Taraba

Kakvo je ovo ljubljenje na javnom mestu? [policaja]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Alchemist

Citat: Poison girl poslato 04 Jun, 2012, 17:57
d¾abe se nadate - pre¾iveæu! :P

pad s mosta mo¾da al 1.jul...  :P
You're just jealous cause voices are talking to me

Alchemist

You're just jealous cause voices are talking to me

Kengur

Vidi ga komunalac, odmah da pise kaznu...