Glavni meni

12. jun, Banja Luka

Započeo Gašpar, 30 Maj, 2011, 21:01

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Brrka

Jeste, jeste, ne moras da me podsecas, jos sam se prosli put lepo posvetio da ga dovedem u red a vi tako... :D
Nego, jel ima neka slika od ostatka Honde cija je viljuska?

Gašpar

Veruj mi da ne zelis da vidis. Viljuska je skroz odvaljena od Honde. Dovesce se sve to u red, ali teskom mukom.....


P.S. Ljudi padaju, a Brka trlja ruke  ;D ;D ;D

Brrka

Zelim da vidim :D

Koje ruke? xDDD

Gašpar

E pa slika nema, pokrili je ceradom cim su je doterali u boks.


Trljaj levu ruku i pomalo dodiruj desnom  ;D ;D ;D

Brrka

Mislim da ce biti dovoljno :D

Ranovac

Da apslutno si upravu oficijelno se rekord priznaje sa trka a ne treninga dobio je i pehar za to stoje oborio rekord na treningu. a i jos nesto niko ne komentarise to daje odredjeno vreme pred trku zabranjeno  treniranje na toj pisti sto i nije bio slucaj u b i h:)
Citat: Ssn Marko poslato 13 Jun, 2011, 11:26
Citat: Brrka poslato 13 Jun, 2011, 01:52
Ma bitno da vama nije nista ozbiljno, vidis kako sam se ja polomio pa niti mogu da radim niti da vozim ali jbg sta da se radi, a motor se sredi... Znam ja jednog koji moze da ti uradi taj prednji oklop :D
Brko, trebas mi kao 'leb.. :) Imam dva oklopa koji treba da se srede tako da cu doci ovih dana do tebe... Zovem te popodne da se doovorimo...

Majkic je oborio rekord staze, mada ne znam kako je to moguce da se prizna... Odvozao je jedno 10 krugova i izasao i stavio soft gume i napravio jos 5 krugova dok je imao gumu i oborio rekord na 01:12:800... Po pravilima ne bi trebalo da se racuna odaranje rekorda na kvalifikacijama gde stavljas gume koje se pokidaju za par krugova ali drze kao besne... Ali nema veze, vazno je da se teralo...

Gašpar

Da, a ovde je voznja bila svakog dana protekle nedelje  ;)

aleksr6

oce li neko u B.L sad u petak,ide nas 7-8,malo da se djiramo :)

Joker

Jel ste vozili pre na njoj?
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

aleksr6


Joker

Moja preporuka samo Dunlop, nikako Pireli... :)
Rado bih isao sa vama da mogu...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Mito_Maniac

Jel ima negde konacnih rezultata trke?Cisto da bacimo pogled kako su ostali vozaci prosli a ne samo 1,2,3 mesto.
GSXR-The world fastest four letter on the planet
                     MK WARRIORS SERBIA

aleksr6

Citat: Ssn Marko poslato 15 Jun, 2011, 13:29
Moja preporuka samo Dunlop, nikako Pireli... :)
Rado bih isao sa vama da mogu...
ide lagano danlop i bridgestone

Gašpar

Citat: Mito_Maniac poslato 15 Jun, 2011, 21:31
Jel ima negde konacnih rezultata trke?Cisto da bacimo pogled kako su ostali vozaci prosli a ne samo 1,2,3 mesto.

Ja dobijam od BST-a rezultate nakon svake trke, ali mi jos uvek nisu stigli, ne znam sta im je  [neampojma]

Ko te tacno zanima, znam verovatno ja  ;)

cone

ae da pitam ovde par stvari sto me zanimju :)
danas sam gledo nesto na ytb sa trke u kraljevu, i kolko sam ja skonto (ispravite me ako gresim) da moze bilo ko da uleti na bilo koju trku..  [neampojma]
i jos nesto: sta im znace oni veliki prstenovi oko topova? neki motori ih imaju..

Gašpar

Kako mislis moze da uleti bilo ko u bilo koju trku?  [neampojma]

Prstenovi stite topove pri klizanju.

cone

pa mislim na to da nema odredjen spisak trkaca koji ucestvuju itt.. ako imas tim, mozes da ucestvujes u trci.. tako mislim zato sto sam vidjao da neki planiraju da ulete u trke u sred sezone..

Gašpar

Gresis decko, pa nije ovo divllji zapad.

Sto se tice propozicija, sve je kao na televiziji(MotoGP, SBK,...).
Boksovi, timovi, vozaci, vremena, start, semafor, treninzi, klase, vozaci, brifinzi.
Ne znam kako si to mislio da je moguce izvesti - udje u trku ko kad hoce? [neampojma]

cone

rekao sam da me ispravis ako gresim :) video sam da neko planira od jeseni da se trka, neki imaju druge obaveze pa preskacu neke trke itt.. znam da ima sve to, al me bunilo ovo, pa reko samo da proverim :) fala  [cheers]

Gašpar

Ma ok, nije frka, tu sam da odgovorim [thumb_up]

Ni jedan sampionat na svetu te ne obavezuje da ucestvujes na apsolutno svakoj trci  ;)