Glavni meni

12. jun, Banja Luka

Započeo Gašpar, 30 Maj, 2011, 21:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Joker

Afrikanac je objasnio svima kako se vozi... Sa cetvrte pozicije je dosao na prvo mesto... Razlikom od skoro 10 sek je bukvalno sve preskocio... Ali je i to doprinelo da na kraju izgubi prvu poziciju, jednostavno nije imao toliko snage da odrzi tempo... I koliko sam cuo da je Slovenac vozio 750...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Brrka

Nije polomio vilicu, pricao sam juce dva puta sa njim, kaze da mu je napukla samo neka kocica u nozi i da je sve ostalo ok osim da se ovako ugruvao bas dobro.

Mad Max

ne znam o cemu pricate, sigurno nesigurno, pa jel u moto 2 izgubi zivot japanac (zaboravio sam kako se zove) a to su najsigurnije staze bla bla bla, ko stisne jaja vozi ko ne moze da stisne neka gleda i ima respect prema ljudima koji voze
Brzi od smrti, Jaci od bola

Gašpar

#23
Veljo, daleko od toga da je totalno nebezbedna, bezbednija je od Kraljeva, ali mislim da nije dobro to sto je staza prebrza a izletnih zona premalo...

@Ssn Marko:Brate, sanjao sam te, kako si dobro vozio  ;D ;D ;D

farbach

Kad smo kod nebezbednih trka, u Arandjelovcu smo vozili kroz neko selo, verovatno Partizani. Bila je i satra sa muzikom i ringispil, i narodni heroj koji je drzao govor toliko da se se motori ohladili i posle nisu hteli da upale.... Narodni je poentirtao recenicom:" Da smo mi imali takve masine isterali bi svabe jos 1943." 
Stazu bolje da ne opisujem, uglavnom, Berbakov iz Zrenjanina je izleteo u kanal pored puta i grana mu je prosla kroz rame. Doktori nisu smeli da vade, pa je helikopterom otisao za BGD, sve sa granom u ramenu.

Kengur

Mare, ti si vozio u BL, ti pao, ne mogu vise nista da pohvatam...

Hebo me alkohol....

aleksr6

ima li neko neku slicicu,lepo bi bilo

Gašpar

Bice slika  ;)

Kengure, Mare je vozio trening u petak sa hepeningom hiljadu  :D

Kengur

Opa, neki novi momenti a? pala licenca, sprema se mare za stazu... :)

mali_zmaj

Ma momci voze do jaja,samo sam gledao,i ja i ostali smo komentarisali da za tu rabotu trebaju muda do svemira!! Svaka vam èast!!! Meni se ne sviða ravnina poslije starta,taman kad se uhvati ubrzanje motori krenu poskakivat kao zeèevi!  Nekakve kocke ili ¹ta veæ..!To mi gledaoci vidimo a kako li je takmièarima to bog dragi zna!! A da sleæu u travu i ¹ipra¾ije istina,nema klasiènih pje¹èanika uz stazu! Ne znam koliko bi to bila skupa investicija...,ali vjerujem da bi bilo bolje! Ali struka i "imanje ili neimanje" love nek odluèe!
jin-jang

K_A_W_A


Gašpar

Ja znam da cete me sada psovati, ali evo slika  ;D














Gašpar


Gašpar


Gašpar

A evo i jednog, ne ranog, nego preranog starta  :D












Gašpar

A evo i Daca, nabacio kragnicu covek  ;D ;D ;D




I proglasenje









Da vam nije slucajno poznat ovaj sa kacketom? To je buduci sampion 1000 Hep ;D ;D ;D


aleksr6


Joker

Da dodam i ja malo...  Prvo ja pa ostali...  ;D












Pa ostali..











































Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Brrka

Sto mi bre poznat ovaj oklop sto je Danilo stavio na motor :D

Joker

Jel jeste?? Ako nije podseticu te sutra ili prekosutra kako izgleda... :)
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...