Glavni meni

nesreæa u Mladenovcu

Započeo R.I.P., 27 Maj, 2011, 20:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


KIZA69

jbga...neznam vise nista.nemam info,drug mi se vise nejavlja na tel...nemam nikog drugog..
assumption is the mother of all fuck up...!

barakuda

ljudi moji ,danas je na tom potezu od par kilometara a u roku od sat vremena bilo cak tri saobracajke...........
ludo vreme,nemam reci

Sergio

ja sam potresen , nije vozio APRILIU SHIVER nego APRILIU pegaso STRADA

The One

stra¹no!
sad sam proèitala, u pitanju je zvonmi  :(
iskreno sauèe¹æe
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

UFF


KIZA69

....moje iskreno saucesce...
assumption is the mother of all fuck up...!

Lazic

Uzas, jos je svracao na forum preksinoc u 10 sati... Manje od 24 sata kasnije, nema coveka... Mnogo mora da se pazi, predvidja i zamislja...

MILJAN


Citat: Lazic poslato 28 Maj, 2011, 23:45
Uzas, jos je svracao na forum preksinoc u 10 sati... Manje od 24 sata kasnije, nema coveka... Mnogo mora da se pazi, predvidja i zamislja...
Just don't twist the throttle in bad situation....take it easy and you'll live to see another day...
Cave ab homine unius libri

Lazic

Pre neki dan, poznanik ispravio krivinu sa 170kmh, naprsla mu potkolenica(lucky bastard), diverzija otisla u drvo, do djavola... Kaze, iznenadila ga krivina, posle dugog pravca, kazem, ne znas put, dug pravac, opizdis, a ne razmisljas da moze da iskoci krivina...!!! Pa ne bih potrajao ni 100 kilometara da se tako zalecem na nepoznatim deonicama...!!!

The One

Citat: UFF poslato 28 Maj, 2011, 23:35
on?
http://www.motomanijaci.com/index.php?action=profile;u=64
jes samo jedna poruka na forumu ali ipak jedan od nas :(
da, on, nisam 100% sigurna al mislim da nas pratio s U¹èa na manijaèenje
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Dzigi Boy

manijaci, mnogo mrtvih kolega za par dana!!!!!!

Moram reci ali velika brzina ne prasta nikakvu gresku!??? ti kad si na trkalici moras 100% biti u njoj, i poneses se olako sa tolikom snagom i ne osetis da ocas posla ides 200???????

Lako ti ides 200 i vise, ali kako ides nazad od te brzine, na nasim putevima gde nas niko ne jebe??????

sanse za prezivljavanje su jako male na velikoj brzini.........


jbg. nisam poznavao coveka, ali nesreca je velika, mislim da je njegovoj porodici najteze........tuzno:(((((

vladimirj

Obavestavam vas da je sahrana mog najboljeg prijatelja Zvonka sutra 31.05.2011 u 14h na Novom groblju u Beogradu.

Panta Zemunac

Sam poèetak sezone nam je sve rekao...na¾alost, popravnog nema!
Znam jednog DBovca, ne radi veæ du¾e u slu¾bi, odgovaraju mu godine, pa se sve mislim nije li on, da ne maleri¹em èoveka! Sa U¹æa se znamo, davao sam mu Afriku da provoza æerkicu! Pro¹le godine nije vozio bajk...

isterivac

Zalosno.. :( Pazite se ljudi!
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

arsa mladenovac

Aprilija Pegaso 650 Vozio je Zvonimir narandjaste boje.
izvinite zbog kasnjenja ali mi je net bio Crko i dok djodjose ovi iz servisa ja izgubio zivce.
Naime SUDNJEG dana ja sam sedeo na terasi i kolega bajker je dosta brzo prosao pored moje kuce nakon par sekundi JAK PRASAK sta drugo nego trci da se vidi sta je u pitanju ali u mom trcanju i ubrzanom dolasku HITNE samo su konstatovali smrt,, sta cu ja glavu dole i ajd kuci ZAO mi je do neba......................


Razgovorom sa vozacem kamiona mi je rekao da je on kao i sto se vidi na Foto koju sam RIP-u poslao jeste da je Zvonimir pravo isao na njega, ni njemu nije svejedno drrhtao je svo vreme naseg razgovora........



Pocivaj u miru druze ZVONIMIRE................
.

Vlajko

Neka mu je laka crna zemlja..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor