Glavni meni

Drugo MotoManijacko veliko druzenje, 19. jun, Jezero Tresnja

Započeo Gašpar, 27 Maj, 2011, 13:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

Citat: Lazic poslato 30 Maj, 2011, 11:05
Dvotaktol se ne pije, ako nisi znao... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
hahahahahahahaha... tada sam sipao mobilovo sinteticko ulje, a sad cu da te kaznim 19tog i sipacu fam-ov testerol. mmmmmmm.. pluca cu ti odseci sa time! hahahaahahahahahhahahahah jaoj kako sam evil. [djavo] [djavo] [djavo] [djavo]

zVuk

plazma keksa na celo kolone u grupnim voznjama motomanijaka!!!!!
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Taraba

Citat: Plazma Keks poslato 30 Maj, 2011, 21:16
Citat: Lazic poslato 30 Maj, 2011, 11:05
Dvotaktol se ne pije, ako nisi znao... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
hahahahahahahaha... tada sam sipao mobilovo sinteticko ulje, a sad cu da te kaznim 19tog i sipacu fam-ov testerol. mmmmmmm.. pluca cu ti odseci sa time! hahahaahahahahahhahahahah jaoj kako sam evil. [djavo] [djavo] [djavo] [djavo]

Trebaæe ti ne¹to jaèe od testerola ako hoæe¹ da spali¹ Laziæeva pluæa [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Taraba

Ono ¹to mi nazivamo pluæa, kod Laziæa je organ nastao evolucijom pod uticajem izduvnih gasova od gradske vo¾nje,
pra¹ine iz raèunara i onog njegovog KLE-a.
Imun je na dvotaktol, testerol, lizerginsku i kiselinu iz akumulatora, Panèevo i polen.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

prpa_zr

Citat: Taraba poslato 30 Maj, 2011, 22:30
Ono ¹to mi nazivamo pluæa, kod Laziæa je organ nastao evolucijom pod uticajem izduvnih gasova od gradske vo¾nje,
pra¹ine iz raèunara i onog njegovog KLE-a.
Imun je na dvotaktol, testerol, lizerginsku i kiselinu iz akumulatora, Panèevo i polen.

kao da opisuje¹ Die Hard-a :D

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Plazma Keks

sve ja to dozivljavam svaki dan... kad odem u neku fabriku da popravljam viljuskar, i onda onako dim zasmrdi celu prostoriju i onda se ugusite ko jevreji u kon-logorima...

Lazic

Citat: Taraba poslato 30 Maj, 2011, 22:30
Ono ¹to mi nazivamo pluæa, kod Laziæa je organ nastao evolucijom pod uticajem izduvnih gasova od gradske vo¾nje,
pra¹ine iz raèunara i onog njegovog KLE-a.
Imun je na dvotaktol, testerol, lizerginsku i kiselinu iz akumulatora, Panèevo i polen.

Imun sam i na Debelog Zmaja, za razliku od nekih... I na diklofen, brufen, nimulid...  [rofl] [rofl] [rofl]

lord_oblivion

A da izvedem ja Gvozdeniju, da malo protegne tockove, pored IZH-a?   [watching]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

Smorio bi se posle Honde, nisi ni svestan koliko...

gaja011

nisam bas pratio sve postove . Ali zasto moramo da se prijavimo? ...ko dodje dosao je

Lazic

Pa da bi imali okvir za dogovor o osnivanju ciljne grupe, koja ce da obavi preliminarne pripreme za pravljenje spiska zainteresovanih za trece veliko druzenje... Jel ti sad ista jasno...?

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

A ko kaze da moras da se prijavis?
nemoras ni da dodjes-obavesticemo vas na kucnu adresu kad bude bilo obavezno :D

Lazic


balcan girl

nemoj sad tu ovo ono trece je JAGODINA :D :D :D :D sta tu sad preskaces :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Taraba

Bash je bezveze kad je okupljanje manijaka u tvom gradu.
Em ¹to nema¹ vo¾nju do lokacije, em æe da urni¹u ceo grad.
Jedino ¹to mo¾e¹ da pijeeeeeeee¹.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

balcan girl

hahaha to se tebi samo cini :D ko da cu ja vas da pustim u grad :D vodimo vas na vikendaju malo van grada vi ste bre manijaci hahahahaah svi u sumu :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!