Glavni meni

HELP masina prezupcila - saveti sta raditi itd...

Započeo SSZGO, 26 Maj, 2011, 20:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


KIZA69

ako ti treba obrada glava ima kod nas u mladenovcu lik...znajuci da je bg skuplji...mozda te ovde manje kosta ta obrada bar,inace ima i covek koji pravi dihtunge,smesna cifra...imam i njegovu zicu tako da ...nije ti daleko,ako ti treba kontakt tel i sl...zovi,sta god mogu da help-tu sam...kiza..upoznali smo se na adi pre nekoliko dana,0644587096
assumption is the mother of all fuck up...!

Lazic

malo tamo, malo vamo i bice makina ko nova u pola cene koja bi bila u Bg...

misa-pei

Za glavu i ventile preporuèujem ti radionicu Vuletiæ u Sremskoj Mitrovici, prave ventile, voðice... Ventil je kod njih oko 10-15e. Ako ti bude trebao telefon, javi.
Po¹alje¹ mu po¹tom, vrati ti po¹tom.

Obavezno proveri da nisu popucale voðice kad se pokrivio ventil.
Država je najveći neprijatelj naroda

ЯЭВОЛУТИОН

skini glavu i donesi...... verovarno je samo pokrivio ventuile.....2 ili 4 zavisi od srece ili nesrece...a ako si veliki baksuz moze jos nesto da strada.....ima momak glavu u rasturu tu kod mene u kraju, pa mozemo da salvagujemo ventile.....inace je taj spaner na Yamahama nocna mora,,,,popusti ili zaglavi iz cista mira.....ja obicno turim neki od fzra ili yzfa...sa zupcastom letvom...nije precizan ali ne moze da popusti kao ovaj.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

djolevidak

lanac bregaste kupi drugi jer moze da pukne posto je vec pretrpeo velik trzaj  nije vredan rizika,a da pravis ventile to mi se ne svidja dodaj jos malo para i kupi druge ventile polovne,a mozda i drugu glavu zavisi od ostecenje nadam se da nije mnogo skrseno,srecno sa popravkom

sasafilipovic

Da li si skinuo glavu? Kako izgleda na prvi pogled?

SSZGO

danas sam uradio pripremu za vadjenje glave

razbucao sam ceo motor

hladnjak, sva creva i kablovi, izduvna grana, sve ode dole...

dakle, svi kazu da je ovde SIGURNO NESTO POKRIVLJENO i da glava mora napolje?
ja reko, mozda ako se uzubi ce da radi :) pregledao sam one stapice ventila sto vire i ne mogu da utvrdim da li su krivi

ja sam sada sve spremio da nakrivim agregat unapred da moze glava da se skine, tj drzi se agregat na jednom srafu i na dizalici...

nastavak sledi

evo snimka od danas, upload za par minuta:



Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

farbach

Citat: djolevidak poslato 27 Maj, 2011, 21:28
lanac bregaste kupi drugi jer moze da pukne posto je vec pretrpeo velik trzaj  nije vredan rizika,a da pravis ventile to mi se ne svidja dodaj jos malo para i kupi druge ventile polovne,a mozda i drugu glavu zavisi od ostecenje nadam se da nije mnogo skrseno,srecno sa popravkom
Akrapovic je pre nego sto je poceo sa auspusima vozio trke i sam je frizirao svoje motore. Zapamcen je po tome sto su mu motori bili puno brzi od konkurencije. Za jedan Dukati koji je spremao za Dejtonu, i koji je navodno pobedio tamo, ventili su radjeni u Mitrovici. Fabricka ugradnja za dosta evropskih kola, ukljucujuci i Jaguar je radjena u Mitrovici. Ventil je jednostavan element i lako se da napraviti. Dosta motokros vozaca vozi sto uzicke sto mitrovacke ventile.

Andjelo

ako si ga malo vise na gurku palio mozda se desi i da je neki klip ili klipnjaca stradala  cim je ublokiran  nece da vergla  na anlaser ...................................proveri ti to najbolje sve detaljno pre sklapanja

djolevidak

te performanse je postizao na drugim stvarima ;) a sto se tice ventila u sustini kako ti kazes isto mi je uzeo pravljene ili orginal znaci neka uzmei sta je jeftinije ;) jebeno je sad sve je pretrpelo veliki udar,ako je pukao klip tu je bolje druga masina..

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

SSZGO

ma ventili se nisu pokrivili valjda nema sanse da je pukao klip... nadam se :)

tj mozda i jesu se pokrivili ali nesto malo... ako su ovo ventili sto ja vidim kroz usis / izduv

obe bregaste rade, samo jedna koci...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

rboban

Ride It Like You Stole It

jager

©tender za zadnji toèak ubiva!  [rofl]

©alu na stranu, valjda nije ni¹ta ozbiljno! Brzo da ga opravi¹...

Lazic

Citat: farbach poslato 27 Maj, 2011, 22:29
Akrapovic je pre nego sto je poceo sa auspusima vozio trke i sam je frizirao svoje motore. Zapamcen je po tome sto su mu motori bili puno brzi od konkurencije. Za jedan Dukati koji je spremao za Dejtonu, i koji je navodno pobedio tamo, ventili su radjeni u Mitrovici. Fabricka ugradnja za dosta evropskih kola, ukljucujuci i Jaguar je radjena u Mitrovici. Ventil je jednostavan element i lako se da napraviti. Dosta motokros vozaca vozi sto uzicke sto mitrovacke ventile.

Uzicani rade ventile za Porsche za prvu ugradnju...

Driver023

Citat: SSZGO poslato 27 Maj, 2011, 22:50
ma ventili se nisu pokrivili valjda nema sanse da je pukao klip... nadam se :)

tj mozda i jesu se pokrivili ali nesto malo... ako su ovo ventili sto ja vidim kroz usis / izduv

obe bregaste rade, samo jedna koci...

Stigli komentari do proizvodnje ventila. Jeste, vidi¹ usisne i izduvne ventile kroz usis tj izduv, ali treba da se skine glava da bi se videlo da li su krivi ili ne, jer dovoljno je malo odstupanje da se desi ovako ne¹to.

Lazic

Spamovanje svih tema je sasvim u duhu MM... [yahoo]

Nego on topic, ako se ventil pokrivi da se to ne vidi golim okom, zar u teoriji, ne bi trebalo da radi...? Ne racunam sto bi razlokao vodjicu kasnije...

Dzigi Boy

Nemas sta da gledas golim okom???? sipas benzin pa vidis da li curi???

farbach

malo kriv ventil je i ko i malo trudna riba.