Glavni meni

Majka Rusija

Započeo K_A_W_A, 18 Maj, 2011, 19:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

aca-pn

Odlicnu rutu si osmislio, samo ako budes isao samo autoputevima, ne znam sta ces da vids, jel ti ides tamo da bi prosao i mogao da kazes "bio sam" ili da vidis nesto od tih zemalja kroz koje prolazis ?

K_A_W_A

Citat: aca-pn poslato 29 Maj, 2011, 20:29
Odlicnu rutu si osmislio, samo ako budes isao samo autoputevima, ne znam sta ces da vids, jel ti ides tamo da bi prosao i mogao da kazes "bio sam" ili da vidis nesto od tih zemalja kroz koje prolazis ?
Vidi druze, sa auto puta uvek mozes skrenuti i videti svasta. Tako cu i raditi. Okacicu ja detalje i mesta gde prolazim i spavam. Meni je u cilju Baltik.

Mortisha

Citat: K_A_W_A poslato 31 Maj, 2011, 02:57
Vidi druze, sa auto puta uvek mozes skrenuti i videti svasta. Tako cu i raditi. Okacicu ja detalje i mesta gde prolazim i spavam. Meni je u cilju Baltik.


Mmmm Vodka  [balavi]


Skjuz mi za Off  ;D
I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

johann

Nikola,

Koja ti je krstareæa brzina ?  Meni se ne¹to mota po glavi al moj motor ide max 220 km/h,                                                          moja krstareæa brzina je od 140 do 170 km/h...

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

MILJAN

Citat: Bastetus poslato 31 Maj, 2011, 12:52
Citat: K_A_W_A poslato 31 Maj, 2011, 02:57
Vidi druze, sa auto puta uvek mozes skrenuti i videti svasta. Tako cu i raditi. Okacicu ja detalje i mesta gde prolazim i spavam. Meni je u cilju Baltik.


Mmmm Vodka  [balavi]
Alkosu jedan :D


Skjuz mi za Off  ;D
Cave ab homine unius libri

MILJAN

Citat: johann poslato 31 Maj, 2011, 22:03
Nikola,

Koja ti je krstareæa brzina ?  Meni se ne¹to mota po glavi al moj motor ide max 220 km/h,                                                          moja krstareæa brzina je od 140 do 170 km/h...
Moj savet je da ne ide¹ preko 140 km/h. Nema potrebe..Ne juri te niko...
Cave ab homine unius libri

mali_zmaj

Pratim i zavidim pozitivno!!
jin-jang

johann

Citat: MILJAN poslato 31 Maj, 2011, 22:38
Citat: johann poslato 31 Maj, 2011, 22:03
Nikola,

Koja ti je krstareæa brzina ?  Meni se ne¹to mota po glavi al moj motor ide max 220 km/h,                                                          moja krstareæa brzina je od 140 do 170 km/h...
Moj savet je da ne ide¹ preko 140 km/h. Nema potrebe..Ne juri te niko...

Ma ne juri mene niko veæ KAWA juri a treba ga stiæi ...

K_A_W_A

#29
Sto se tice putne brzine, pa to sve zavisi od puta. Ali auto put bi mi bio prosek od 150-180. Polozaj mog motora odprilike i zahteva tako nesto, jer kad bih vozio 100, odpao bih i vise bih bio umoran. Mada se nigde ne zurim, laganeze  [cheers]

johann

Citat: K_A_W_A poslato 02 Jun, 2011, 20:04
Sto se tice putne brzine, pa to sve zavisi od puta. Ali auto put bi mi bio prosek od 150-180. Polozaj mog motora odprilike i zahteva tako nesto, jer kad bih vozio 100, odpao bih i vise bih bio umoran. Mada se nigde ne zurim, laganeze  [cheers]

Kad æe da odemo do G puba ? Da divanimo ?

isterivac

Svaka cast na ideji! Veliki + za hrabrost, toliki put ici sam! Sve pohvale i preporuke druze!!!
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

K_A_W_A

E, pa ovako, sa ponosom mogu da vam kazem da cu ja ipak odvozati ovu turneju i to krecem sledece nedelje  [yahoo] Sve je isplanirano, smestaj rezervisan i za mene je ova avantura pocela  [yahoo] Krecem u utorak. Necu ici bas prvobitnim planom, ali krajni cilj mi je isti kao i ranije planirano, Kaljingrad na Baltiku. Tako da kada se vratim, bice napisan jedan lep putopis. Iskren da vam budem, od kako sam to sve odlucio pre par dana, drma me neka pozitivna putna groznica  ;D Za sada toliko, a kada se vratim, otvaram novu temu  [hello]

DaChaS

Svaka zcast zelim ti srecan i siguran put pa kad se vratis da citamo i uzivamo u fotkama

mkt

srecan put
ides suzom?

clutch&brake

Burazeru svi smo uz tebe mislima.  Pun gas
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Hohštapler

Kawo care!
Uz tebe smo!  [clapp]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

K_A_W_A

#37
Puno vam hvala i u moje i u Suzukijevo ime ;D

pit


clutch&brake

Ako ne¹to bude trebalo zovi pisi kukaj. Jbg za ne daj Bo¾e
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!