Glavni meni

„Dani ronjenja“ , Ada Ciganlija 2011.od 20. do 22.05.2011. godine BESPLATNO!!!

Započeo BANE BROTHERHOOD, 17 Maj, 2011, 16:12

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

BANE BROTHERHOOD

eeee ovako ..... ;D ;D ;D ;D

„Dani ronjenja“ , Ada Ciganlija 2011.

Ronilaèki klub S.D.T. Svet Ronjenja u saradnji sa JP Ada Ciganlija od 20. do 22.05.2011. godine organizuje manifestaciju „Dani ronjenja“ na Adi Ciganliji. Cilj ovog dogaðaja je promocija ronjenja i sportskog naèina ¾ivota, kao i ukazivanje na problem oèuvanja voda. Tokom ovog dogaðaja zainteresovani æe moæi da naprave besplatno probno ronjenje u jezeru sa kompletnom ronilaèkom opremom i instruktorom, vide meðunarodnu kolektivnu izlo¾bu podvodnih fotografija koje su snimljene tokom IUPC-a u protekle dve godine, pogledaju podvodnu postavku fotografija autora Ivane Orloviæ Kranjc „Podvodni svet Ade Ciganlije“, kao i da vide projekciju filma „Severni pol“.

Informacije i prijavljivanje za besplatno  ronjenje:  063 84 85 985  Ivana

Program:

Petak, 20.05.2011.

10.00 – 14.00 Besplatni probni zaron i podvodni obilazak izlo¾be

19.00 Otvaranje izlo¾be podvodnih fotografija sa International Unnderwater Photography Cup-a (IUPC) snimljenih na Adi Ciganliji 2010. i 2011. godine (galerija Centra za sportove na vodi)

20.00 Projekcija filma „Severni pol“

Subota, 21.05.2011.

10.00 – 14.00 Besplatni probni zaron i podvodni obilazak izlo¾be

19.00 Projekcija fotografija sa tri poslednje ekspedicije (Crveno more, Prvomajska ekskurzija Bar, proleæno ronjenje Bela Crkva)

Nedelja, 22.05.2011.

10.00 – 14.00 Besplatni probni zaron i podvodni obilazak izlo¾be



www.svetronjenja-sdt.rs

[email protected]


eeee sad dragi manijaci braco i sestre ko nije probao evo sanse da se upoznate sa ronjenjem   ;D ;D ;D ;D veliki pozdrav svima  ;D ;D ;D  LET THERE BE BROTHERHOOD 4 LIFE!!!  [yahoo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Kanarinac


Dzigi Boy


The One

everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

BANE BROTHERHOOD

JESTE NA ADI JE JOSH BOLJE JER IMASH DA VIDISH NESTO A NE SAMO PLOCICE BAZENA  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

jerej

Lepo je roniti, a sta cu ako me pojede som? Onda morate nabaviti drugog popa manijaka..  :o :o

UFF

U bazenu mozda nema sta da se vidi ali se vidi, dok u adi ima mozda sta da se vidi ali se ne vidi :D

BANE BROTHERHOOD

Citat: jerej poslato 17 Maj, 2011, 17:08
Lepo je roniti, a sta cu ako me pojede som? Onda morate nabaviti drugog popa manijaka..  :o :o
Citat: jerej poslato 17 Maj, 2011, 17:08
Lepo je roniti, a sta cu ako me pojede som? Onda morate nabaviti drugog popa manijaka..  :o :o
MA OPUSTENO BRE JEREJ ;D ;D ;D NECE ONI DA DIRAJU POPOVE ...GDI SMEJU DA DIRAJU SVESTENA LICA BREE!!! [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

zzz

Hmm, s obzirom na to kakva je voda na Adi, udaracete maskama u slike da bi ih videli :D

Ali, bez obzira na to, jako lepa ideja, ako mi obaveze i vreme dozvole, svraticu sigurno.

jerej

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 17 Maj, 2011, 17:11
Citat: jerej poslato 17 Maj, 2011, 17:08
Lepo je roniti, a sta cu ako me pojede som? Onda morate nabaviti drugog popa manijaka..  :o :o
Citat: jerej poslato 17 Maj, 2011, 17:08
Lepo je roniti, a sta cu ako me pojede som? Onda morate nabaviti drugog popa manijaka..  :o :o
MA OPUSTENO BRE JEREJ ;D ;D ;D NECE ONI DA DIRAJU POPOVE ...GDI SMEJU DA DIRAJU SVESTENA LICA BREE!!! [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Od popa ostali samo dugmici...   [rofl] [rofl]

The One

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 17 Maj, 2011, 16:48
JESTE NA ADI JE JOSH BOLJE JER IMASH DA VIDISH NESTO A NE SAMO PLOCICE BAZENA  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
nema samo bazen ploèice ;)
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Lazic


Kanarinac


jager

DOSTA MI JE! SELIM SE ZA BEOGRAD! Pa majku mu, ovde kod nas se ne de¹ava NI©TA, a kamoli besplatno ronjenje. Jbg...

BANE BROTHERHOOD

Citat: jager poslato 18 Maj, 2011, 05:08
DOSTA MI JE! SELIM SE ZA BEOGRAD! Pa majku mu, ovde kod nas se ne de¹ava NI©TA, a kamoli besplatno ronjenje. Jbg...
lepo se preselish u bg i onda meni dash kamilu  ;D ;D ;D   a ja tebi CBR a da budesh ZAJEBAT GRADSKI LIK!!!  ;D ;D ;D
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

MIGE

odlican trip ronjenje,samo ako despic nije u blizini da pravi mehurice  [rofl] [rofl] [rofl]

jager


Vlajko

A stereoidi malo?  :P

ako poranis u petak.. mozda i stignemo na ovaj qurs  [yahoo]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

jager


Vlajko

Djoraj se s Banetom.. jel vidis kako mu nije dobro  [veryangry]

A i ti bi stizao na vreme.. a ne vecito kasnio tih +400km..  [hello]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor