Glavni meni

Ian Coates najveæi svetski avanturista

Započeo MILJAN, 11 Maj, 2011, 16:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MILJAN

sorry...... vis maior=vi¹a sila.... Pitanje je i da li æu ja stiæi da doðem u utorak.... Imam obaveza... A od srede sam slobodan...Ali mora u utorak.Odluèeno je tako i to je to... [neampojma]
Cave ab homine unius libri

Lazic

Ma zezam se, nego pre 21 godinu jedva dobih dvojku zbog baksuzne nejebane latinke... Sorry za off... [cheers]

MILJAN

Ian poma¾e @pericimalom da instalira la¾ni auspuh.  :P :P :P Nemaju pojma...
A ja dajem moralnu podr¹ku i fotkam iz hladovine...hehehhehee....  [kralj]


[attachment deleted by admin]
Cave ab homine unius libri

Pericamali


Dzigi Boy

Kakav lazni auspuh, daj da vidimo?????

MILJAN

Sad si me naterao da potro¹im 20 kalorija, odem napolje i slikam...  :)
Ian ima metalno kuæi¹te za ki¹njak. Ima i katance na njemu--.--
Slobodan je nabavio plastiènu cev za vodovod koja se zatvara sa obe strane. Oti¹li smo do varioca da dodamo jednu èipku (dr¾aè) na side case fraim. I onda tu idu metalni pritezaèi (¹elne).... Samo ¹to je to stavio sa leve strane pa lièi kao da ima 2 auspuha... Nije lo¹a zezalica jer se lako otvara i stavlja ki¹njak na brzaka..... Trebaæe mu kada krene za Vladivostok. A obzirom da se Ian sada vratio iz Vladivostoka, preporuèio mu je zbog sibira da mu ki¹njak uvek bude pri ruci... To je to otprilike-.....

[attachment deleted by admin]
Cave ab homine unius libri

Dzigi Boy

da lukavo, skroz mu koristi......hvala na trudu.....

Stvarno je covek nevidjeni fantom!!!! [klanjam_se] [klanjam_se]

MILJAN

SUTRA upak javljau da neæe biti ki¹e. Aj saèekaæu do veèera¹nje prognoze. Ian i Slobodan su kod mene...Zezancija.....
Jedna molba od Iana:
Da li neko mo¾e da nas pove¾e sa srpskim bajkerima u Republici Srpskoj? On æe uæi sa Mokre gore u Rep. Srpsku. Mi æe mo ga ispraititi do granice. Posle toga bi bilo fino ako bi ga neko saèekao ili uputio.... Ne znam, da li ima neki sajt u Rep. Sprskoj za bajkere?
U Bg dolazimo a videæemo prognozu....

Cave ab homine unius libri

BANE BROTHERHOOD

ja  se danas cuo sa tobom i rekao si mi da ne dolazish jbga zbog vremena  tako da sam otkazao tv ekipe i head line news  jbgaaa a a i rekao si mi da je VISHA SILA u pitanju brate moj i sta sad jbga :( :( :(
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Shejtan

Citat: MILJAN poslato 16 Maj, 2011, 16:25
SUTRA upak javljau da neće biti kiše. Aj sačekaću do večerašnje prognoze. Ian i Slobodan su kod mene...Zezancija.....
Jedna molba od Iana:
Da li neko može da nas poveže sa srpskim bajkerima u Republici Srpskoj? On će ući sa Mokre gore u Rep. Srpsku. Mi će mo ga ispraititi do granice. Posle toga bi bilo fino ako bi ga neko sačekao ili uputio.... Ne znam, da li ima neki sajt u Rep. Sprskoj za bajkere?
U Bg dolazimo a videćemo prognozu....


Pa taman kad predje granicu tu je Boban u Bratuncu (boban_m)
A i mogli bi stvarno u sredu da dodjete, jer ja sutra imam haos na poslu, a voleo bi da vas vidim ;)
[size="5"]Bolje ziva pi***, nego mrtav heroj!!![/size]
]

Lazic

A mojoj cerki je rodjendan... Mada gosti nece pre 7...

MILJAN

Ian mi je rekao danas da æe sutra pogledati u nebo i udluèiti da li ide... Jer mi je danas ne¹to prièao u fazonu da mu magle naoèare i da lo¹e vidi kada vozi po ki¹i.... Pa jo¹ sad ne znam... Jer nije do mene... ©to se mene tièe, najpametnije je u èetvrtak. Ali sve zavisi od drugih...
Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 16 Maj, 2011, 16:33
ja  se danas cuo sa tobom i rekao si mi da ne dolazish jbga zbog vremena  tako da sam otkazao tv ekipe i head line news  jbgaaa a a i rekao si mi da je VISHA SILA u pitanju brate moj i sta sad jbga :( :( :(
Pa, ako bude jaka ki¹etina neæu ni da dolazim.... Ka¾em, nije do mene....
Cave ab homine unius libri

MILJAN

Zna li neko nekog bajkera u Vi¹egradu. On æe tamo krenuti posle Mokre gore?
Cave ab homine unius libri

Boban_m

Javite se Sasi (Warlock) na +387 65 568 735, bice mu drago da mu pokaze Visegrad. ;)

MILJAN

Citat: Boban_m poslato 16 Maj, 2011, 19:48
Javite se Sasi (Warlock) na +387 65 568 735, bice mu drago da mu pokaze Visegrad. ;)
E hvala ti. Ima li email da ga sada kontaktiram? Ne mogu da ga naðem na forumu ovde pod warlock  :(
Cave ab homine unius libri

MILJAN

Kod mene je veèeras bila maja ¾uraja :) Na slici Sloba i Ian.... Mada Ian ne voli alkohol, morao je ovo samo zbog fotkanja...hehehe...
Ian je rekao da, ako pada ki¹a, kreæe prvim sunèanim danom. Tako da ostaje jo¹ neki dan u Vrnjaèkoj Banji. Njemu sutra istièe hotelski sme¹taj pa æe biti muke da ga smestim negde... Ali ok.... snaæiæu se nekako..


[attachment deleted by admin]
Cave ab homine unius libri

MILJAN

Pitao sam ga koja zemlja je najlep¹a.... Bio je èovek svuda.... Odogovor nije bio ni¹ta novo za menei Slobodana..... Novi Zeland.
Za vozaèe BMW-a je rekao da su pokretne mete u africi i latino Americi ,jer kada vide BMW znak na njima oni ga tumaèe kao :"kidnapuj me- pun sam para". :D
Cave ab homine unius libri

MILJAN

Za Latino Amreriku ka¾e da je veoma prljava i da su jako siroma¹ni...
Cave ab homine unius libri

lord_oblivion

Citat: MILJAN poslato 16 Maj, 2011, 23:56
Pitao sam ga koja zemlja je najlep¹a.... Bio je èovek svuda.... Odogovor nije bio ni¹ta novo za menei Slobodana..... Novi Zeland.
Za vozaèe BMW-a je rekao da su pokretne mete u africi i latino Americi ,jer kada vide BMW znak na njima oni ga tumaèe kao :"kidnapuj me- pun sam para". :D

[rofl]  [rofl]  [rofl]
Koji lik  [cheers]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

MILJAN

bilo je i ovoga....  Ali kakav je put- dobro je pro¹ao.-...
Meksiko...

[attachment deleted by admin]
Cave ab homine unius libri