Glavni meni

Vicevi

Započeo Dragan_kineziolog, 17 Oktobar, 2010, 15:57

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

Svaðaju se Lala i Sosa: - "Ti bi, kanda, volo da sam se ja udala za nekog drugog, a?"

- "Ta, ja nikome ne ¾elim zlo."

eclipse4

Kamion udario u Lalin auto. Na sudu, advokat vozaèa kamiona ispituje Lalu.
- Zar niste, gospodine, neposredno posle udesa, izjavili da vam ni¹ta ne fali? - upita advokat.
- Paaa, ka¾æu vam kako je bilo. Taman sam natovario moju najbolju kravu Rumenku na....
  - Nisam vas pitao za detalje - prekide ga advokat. - Samo odgovorite na pitanje! Da li je taèno da ste vi sami izjavili neposredno posle udesa da niste povreðeni?
Lala odgovori: - Paa, upravo sam kren'o na va¹ar sa mojom kravom Rumenkom na prikolici...
Advokat ga ponovo prekine: - Gospodine sudija, samo ¾elim da se potvrdi èinjenica, da je gospodin izjavio policiji koja je iza¹la na lice mesta, da je on nepovreðen i da mu ni¹ta ne fali. A eto sada, nekoliko nedelja posle udesa menja prièu, i tu¾i mog klijenta. Ja sam ubeðen da je on prevarant. Molim vas recite mu da samo odgovori na postavljeno pitanje.
Sad je veæ i sudiju zaintrigirala Lalinu prièa, pa uzvrati advokatu: - Neka ga, nek' isprièa ¹ta ima da ka¾e u vezi sa svojom kravom.
Lala se uljudno zahvali, i poène iz poèetka: - Paa, k'o ¹to sam veæ reko, taman sam natovario svoju najbolju kravu Rumenku na prikolicu i kren'o na va¹ar. Na raskrsnici se odjedared pojavio neki veliki kamion, pro¹i¹'o na crveno, i pravo u moj traktor. Bacio nas je sve u jarak - ja sam odletio u levi, a Rumenka u desni jarak. Mnogo je bolelo i nisam mogao da se pomerim. I onda sam èuo Rumenku kako stenje i muèe. Znao sam da je jako povreðena. Ubrzo se pojavila policija. Kad je policajac vid'o moju Rumenku izlomljenu i svu u krvi, da se nebi muèila, on izvadi pi¹tolj i upuca je u glavu, pravo meðu oèi. I onda je oma' do¹'o do mene, i pitao: "Kako se vi oseæate"? Ta ¹ta biste mu vi rekli ???

bigbad86

Pricaju dva ciganina:
-Brate juce uvece ja dodjem kuci uzmem da se okupam a posle sam celu noc karao sestru.
-Braaaate ne seri da si se kupao?!

juga

Sedi momak pored reke i peca. Peca èitav dan i ni¹ta. Pored njega peca èièa, i samo vadi ribu za ribom.
Doðe mladiæ do njega i pita: Da te pitam èièa, je l' mo¾e¹ ti meni da oda¹ tajnu? Kako tebi tako ide?
Èièa æe tiho: Vidi sinko, ja ujutro kad se probudim, ustanem, i prvo pogledam kako mi dole stvari stoje. Ako mi visi na levo, ja èitav dan bacam udicu na levo, ako mi visi na desno, ja èitav dan bacam udicu na desno.
Mladiæ: E, stvarno? A ¹ta ja da radim, ja kad se probudim meni ne visi nego stoji.
Èièa: Pa koji k.... onda radi¹ na pecanju!?

MIGE

Prièaju dva zemunca:
- "Brate, ajmo danas na bazen!"
- "Neæu brate, vlada kolera."
- "Ma koji bre Vlada Kolera, nemoj da mu ja malo jebem mater!"

MIGE

Kuvani pasulj je jelo koje stvara leptiriæe u stomaku,koji se kasnije pretvaraju u golubove.

Hohštapler

Sreo momak biv¹u:
-Ne¹to si mi se prolep¹ala...
-Nisam se prolep¹ala nego ti se prijebalo!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bori¹a

Citat: Ho¹tapler poslato 08 Jun, 2015, 17:45
Sreo momak biv¹u:
-Ne¹to si mi se prolep¹ala...
-Nisam se prolep¹ala nego ti se prijebalo!

greskaaaaaa
ja mojoj bivsoj priznam lepo sta mi treba i smiluje se... u 80% slucajeva ;D

Hohštapler

JBG, sad si veæ iskusan jebaè....  ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bori¹a

stekao rutinu hahahhah

monsterbnt

Jebao je oba puta...
Smrt SVIMA!!!!

PECA BMW

Citat: monsterbnt poslato 08 Jun, 2015, 23:11
Jebao je oba puta...

mislis i zimus i letos ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Bori¹a

jok, jebem kvartalno

monsterbnt

Svake 4 godine
Smrt SVIMA!!!!

Bori¹a

bravo :D dogodine mi termin [rofl]

PECA BMW

Dobro je .. uplasih se da nije svake prestupne ..
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

eclipse4

Ve¾ba za starije od 50 i one koji vi¹e nisu u formi!!!!

Rekviziti za ve¾banje su vreæe krompira....

Poèinjemo s vreæama od 5kg...

Uzmite po jednu vreæu u svaku ruku, ra¹irite ruke u stranu tako da su poravnate s tlom i zadr¾ite tako punu minutu...

Polako produ¾ujte vreme za koje su ruke ispru¾ene...

Posle 15-20 dana, kad ovu ve¾bu uspete s lakoæom izdr¾ati, preðite na vreæe od 10kg...

Posle 15 dana kad ste svladali i ovo optereæenje, preðite na vreæe od 50 kg...

Sledeæi je korak, i naravno vi¹i stepen, da stavite i ne¹to malo krompira u vreæu...

eclipse4

Na jednoj Jadranskoj pla¾i mlaði mu¹karac stoji ispred vode i doziva:
- ®an Pjeeeer!!! ... ®an Pjeeeeer!!!...
Nakon nekoliko ¾anpjerova, deèak s tirkiznog du¹eka odmahne:
- Ui, papa!
- O'¹ da ti babo kupi bureka?

[rofl] [rofl]

prpa_zr


pitali Cigu ¹ta slu¹a od muzike..
on odgovara: sve ¾ivo.. i To¹eta

:)

clutch&brake

sta ti radi decko?
Nemam pojma,nismo se culi ovih dana treba zena da mu se porodi
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!