Glavni meni

Vicevi

Započeo Dragan_kineziolog, 17 Oktobar, 2010, 15:57

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ninja Boy

U popularnom kaficu mladic odluci da pozove devojku na pice. Pridje njenom stolu i pita: -Izvinite,mogu li da vas pozovem na pice? Devojka na sav glas zavika: -Sta?! Zar u tvojoj sobi? -Ne, ne razumete. Samo vas pozivam na pice. Devojka jos glasnije: -Sta?! A sad bi u hotelu!? Momak sav posramljen odleti do sanka, da sto pre plati racun i pobegne od stida. Kad, odjednom, pridje mu ona devojka i objasni: -Izvinite za ono pre. Znate, studiram psihologiju i istrazujem kako se ljudi ponasaju u neprijatnim situacijama. Tada momak povika na sav glas: -Sta?! Za 200 evra!? Pa,nisam  [ludak]

HRC Boza

Drzao neki covek cirkus i u pocetku mu islo dobro, ali kasnije ljudima dosadile jedne te iste tacke.I tako cirkus bankrotira.Pakuje se gazda i taman da rasklopi sator prilazi mu ciga i kaze:
- Jao, ja imam nesto sto ce ti spasiti biznis
- Ma idi bre cigo...
- Ne,stvarno, ovo moras da vidis
Ode cigo negde i ubrzo se vraca sa kerom, mackom i gitarom.
- Joj cigo, pa drzao sam slonove, lavove, majmune, tigrove i propao mi je posao.Mislis da taj ofucani ker i mrsava macka nesto mogu?
- Gledaj ovo rece ciga, lupi dlanom o dlan ker uze giratu i pocne da svira, a macka da peva.
Gazda cirkusa ostao zaprepascen.Sklopi on posao sa cigom i uvede novu tacku.I zaista, procvetao posao, dolaze ljudi iz citavog sveta da vide to cudo.Posle nekoliko godina ova dvojica se silno obogatila i leze na nekoj plazi na Havajima.
Kaze gazda cigi:
- Cigo, stvarno si me spasao.Ali molim te, kazi mi u cemo je fora, mora da postoji neka caka, nemoguce je da ker svira a macka da peva, mora da postoji neki trik.Odaj mi molim te, ne mogu da spavam od znatizelje.
- Pa jeste, upravu si - kaze mu ciga, postoji trik.Zaista je nemoguce da ker svira a macka da peva.
- I, sta je onda istina??
- Pa, ker i svira i peva, a macka samo otvara usta!
Sportom protiv droge, biciklom u Amsterdam.

Joker

Meni bre moja zena na kolenima dolazi...
Kaze: "Izadji ispod kreveta pickice jedna"
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

goranvojska

dosa covek prvi put u neki grad i posto je pozeleo da malo obidje grad uze taxii dok su se vozili on ugleda crkvu i blago potapsa vozaca po ramenu.tog trenutka vozac vrisnu htede u autobus pa u pesake ode na trotoar umalo ne pogazi decu i zaustavi na 10cm od izloga.putnik>
nisam znao da ste tako burno odreagovali.ja se stvarno izvinjavam.nisam znao da blagi dodir tako utice na vas.verovatno u ovom gradu cesto pljackaju taksiste.
vozac>ma idi u pm.danas mi je prvi dan kao taxista.zadnjih 20g sam radio kao vozac pogrebnih kola.

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

HRC Boza

Imao neki covek psa koji govori ali mu niko nije verovao.Jedan dan dodje njegov prijatelj da vidi to cudo i covek ga odvede da vidi psa.Produ kroz blatnjavo dvoriste na cijem se kraju nalazila kucica sva trula, jedva stoji, a ispred nje sedi pas zavezan za rdjavi lanac.
Krenu oni da pricaju....
Covek : Ti govoris?
Pas: Da!
Covek: Pa ti si cudo, a gledaj gde te ovaj drzi!
Pas: Ja sam pre bio agent u CIA, posto niko nije ni pomisljao da mogu da pricam, vodio buran zivot, kurve i tako to.Sad sam se ozenio imam kucice, zivim mirno i povuceno.
Covek odusevljen pita prijatelja da li bi mu prodao psa, a ovaj pristane na to. I za koliko bi ga prodao? - Daj 10e i tvoj je!
Sta za 10e bi prodao psa koji je bio agent u CIA!?
- Ma pusti ga bre, laze dzukela!
Sportom protiv droge, biciklom u Amsterdam.

con3

Hvali se Ciga prijatelju:
• Uh, kako sam sinoæ karao Kasandru, zguza, spreda, s boka, ovo, ono, brateee...
• A jel ti pu¹ila? - upita ovaj.
• Jesi ti normalan, budalo?! Pa to mi je sestra!

con3

Udes na autoputu, dva automobila potpuno slupana. Iz prvog auta izvlaèi se nepovreðen, markantan i zgodan mu¹karac. Iz drugog izvlaèi se prelepa, zgodna ¾ena, takoðe bez ogrebotina. ®ena prilazi mu¹karcu sa fla¹om vina, koja je, nekim èudom, ostala èitava i ka¾e mu:
• Ovo je Bo¾ja volja i na¹a sreæa. Mi se moramo upoznati i nazdraviti za na¹e buduæe prijateljstvo.
Mu¹karac je pogleda i pomisli: "kako je samo lepa", uzme fla¹u vina i nazdravi. Zatim pru¾i vino ¾eni da i ona nazdravi. Ona uzima fla¹u i zatvori je. Mu¹karac je pita:
• Pa zar ti neæe¹ nazdraviti?
Ona odgovara:
• Ne, ja æu saèekati policiju...

con3

Pita mali Perica tatu:
• Tata, tata, ¹ta to mama ima izmeðu nogu?
• Raj, sine, raj!
• A ti, tata, ¹ta ti ima¹ izmeðu nogu?
• Ja imam kljuè za raj.
Na to æe Perica:
• Tata, mora¹ pod hitno da promenis kljuè, kom¹ija ga veæ iskopirao.

con3

Posle 20 godina seksa u mraku, ¾ena sluèajno otkriva da je mu¾ nju zadovoljavao vibratorom:
• Objasni mi taj vibrator, kretenu!
• Objasni ti meni decu, kuèko!

con3

Iza¹la majka iz porodili¹ta s bebom i prilazi joj svekrva da vidi bebu i ka¾e joj:
• Snajo, moram ne¹to da ti ka¾em al' da se ne uvredi¹!
• Ka¾i slobodno, neæu da se uvredim!
• Ovo dete uop¹te ne lièi na mog sina - ka¾e svekrva.
Odgovara snajka:
• Svekrvo, moram ja tebi ne¹to da ka¾em a da se ne uvredi¹ (ustaje i podi¾e suknju)... ovo je PIÈKA a ne fotokopir ma¹ina!

Ninja Boy


Bori¹a

Kad bi ¾iveli u dana¹njem vremenu,

Aladin bi poku¹ao da protrlja sijalicu i ubila bi ga struja.
Milo¹u Obilicu bi se sudilo u Hagu zbog kr¹enja obicaja i pravila rata i za medunarodni terorizam.
Sveti Ðorde bi se na¹ao na meti dru¹tva za za¹titu ¾ivotinja i verovatno bi bio dekanonizovan.
Homeru i Filipu Vi¹njicu bi se sudilo zbog klevete i ¹irenja la¾nih vesti.
Mojsije bi bio optu¾en za izazivanje op¹te opasnosti i remecenje prirodne okoline zbog epizode sa razdvajanjem mora..
©eherezada bi imala svoj "talk show" na TV Pink..
Juda bi radio za Dr¾avnu bezbednost.
Kraljevic Marko bi dobio trajnu zabranu na dozvolu za jahanje zbog pijanstva, kao i tu¾bu zbog navodenja ¾ivotinja na alkoholizam i uni¹tavanje putne infrastrukture.
Sizif bi radio u nekom kamenolomu.
Orfej bi se drogirao i izdavao albume za "Grand produkciju" .
Arhimed bi imao dakuzi i bolelo bi ga dupe za nauku.
Sveti Ilija Gromovnik bi radio za Elektrodistribuciju.
Nostradamus bi imao Agenciju za pru¾anje astrolo¹kih usluga i sopstveni placeni reklamni termin na nekoj lokalnoj televiziji.
Tesla bi i dalje bio ispred svog vremena..



Marko King pobedio haahhaah

Ninja Boy

Budi se cigina cerka,ocigledno je imala kosmare,pa je majka pita.Sine sta si sanjala?Sanjala sam nesto crveno,dugacko,glavato.A majka ce na to.Ma nije to nista opasno,crveno ti je na radost,dugacko neki put,a glavato neka muska osoba.A ciga ce.Mileva,da mi jebes mrtvu majku ako ona nije sanjala kurac. 

zemunboy

Citat: Boriša poslato 06 Decembar, 2012, 00:11
Kad bi živeli u današnjem vremenu,

Aladin bi pokušao da protrlja sijalicu i ubila bi ga struja.
Milošu Obilicu bi se sudilo u Hagu zbog kršenja obicaja i pravila rata i za medunarodni terorizam.
Sveti Ðorde bi se našao na meti društva za zaštitu životinja i verovatno bi bio dekanonizovan.
Homeru i Filipu Višnjicu bi se sudilo zbog klevete i širenja lažnih vesti.
Mojsije bi bio optužen za izazivanje opšte opasnosti i remecenje prirodne okoline zbog epizode sa razdvajanjem mora..
Šeherezada bi imala svoj "talk show" na TV Pink..
Juda bi radio za Državnu bezbednost.
Kraljevic Marko bi dobio trajnu zabranu na dozvolu za jahanje zbog pijanstva, kao i tužbu zbog navodenja životinja na alkoholizam i uništavanje putne infrastrukture.
Sizif bi radio u nekom kamenolomu.
Orfej bi se drogirao i izdavao albume za "Grand produkciju" .
Arhimed bi imao dakuzi i bolelo bi ga dupe za nauku.
Sveti Ilija Gromovnik bi radio za Elektrodistribuciju.
Nostradamus bi imao Agenciju za pružanje astroloških usluga i sopstveni placeni reklamni termin na nekoj lokalnoj televiziji.
Tesla bi i dalje bio ispred svog vremena..



Marko King pobedio haahhaah
...kad ti ni ne znas ko su ovi ostali :P

Bori¹a

hahaahah znam aladina, svetog djordja, filipa visnjica, sizifa i teslu ;D

Bori¹a

#3256
Zasto kojoti urlikaju nocu u sred pustine?
Zato sto po mrklom mraku pisaju uz kaktus.



Pita ¾ena mu¾a: -Za¹to vi¹e ne igra¹ ¹ah sa kom¹ijom?
-Pa da li bi ti igrala ¹ah sa èovekom koji stalno gunða, vraæa poteze, krade figurice èim okrene¹ glavu, psuje...
-Ne bih -odgovara ¾ena.
-E, vidi¹, neæe ni on!

3006

Jеl pu¹i¹?
- Dа.
- Kоlikо dnеvnо?
- Tri kutije.
- Kоlikо је jedna?
- 200 dinаrа.
- I kоlikо dugо pu¹i¹?
- 15 gоdinа
- Znаèi јеdnа kо¹tа 200 dinаrа, a ti pu¹i¹ tri dnеvnо, ¹tо znаèi dа mеsеènо nа cigаrе pоtrо¹i¹ 18.000 dinаrа. Zа gоdinu dаnа tо bi
bilо 216.000, јеl tаkо?
- Tаkо је.
- Akо gоdi¹njе pоtrо¹i¹ 216.000, kаd bi sаbrаli tih 15 gоdinа kоlikо pu¹i¹, tо bi bilо 3 240 000, јеl tаkо?
- Tаkо је.
- Dа nisi pu¹iо tih 15 gоdinа i stаvljао sаv tај nоvаc u bаnku
i èuvао gа uz kаmаtu nа dеvizni rаèun, zа tih 15 gоdinа
bi mоgао dа kupi¹ nоvi Fеrаri...
- Jеl ti pu¹i¹?
- Nе!
- Pа 'dе ti је Fеrаri оndа?

Zverinjak II

Istopolni brak


Norman i Beri su se venèali u Kaliforniji.

Oni nisu mogli da priu¹te sebi medeni mesec, tako da su se vratili kod Normanovih roditelja u kuæu za svoju prvu braènu noæ.


Ujutro, D¾oni, Normanov mali brat, ustaje za doruèak. Kad je polazio u ¹kolu, pita svoju mamu da li su Norman i Beri ustali. Ona odgovara: 'Ne'.
D¾oni pita: 'Da li znas ¹ta ja mislim? "
Njegova mama odgovori: 'Ja ne ¾elim da èujem ¹ta ti misli¹! Samo idi u ¹kolu. "

D¾oni se vraæa kuæi na ruèak i pita mamu: 'Jesu li Norman i Beri ustali? "Ona odgovara: 'Ne'
D¾oni ka¾e: "Zna¹ li ¹ta ja mislim?"
Njegova mama odgovori: 'Nije bitno ¹ta misli¹! Pojedi ruèak i vrati se u ¹kolu "

Posle ¹kole, D¾oni se vraæa kuæi i pita ponovo: 'Jesu li Norman i Beri ustali? "
Njegova mama ka¾e, 'Ne'
On pita: "Da li zna¹ ¹ta ja mislim?"
Njegova mama odgovara: "U redu, sad mi reci ¹ta misli¹."
         
On ka¾e: "Sinoæ je Norman do¹ao u moju sobu za Vazelin i ja mislim ... Da sam mu dao lepak za avione ".

Ninja Boy

Ulazi haso sa kozom preko ramena u sobu gde fata lezi gola i kaze,vidis sta ja moram jebati kad mi ti ne das.Fata sva zaprepascena odgovara,bolan haso sta to pricas.A haso ce,ne govori tebi vec njoj.  ;D